Skocz do zawartości

Need For Speed Series


Torrronto

Recommended Posts

Nie widziałem jeszcze na forum wątku o tej grze, więc go tworze (gdyby już jednak istniał proszę o administrację o nie pożeranie mnie w całości, dziękuje) Need For Speed... Seria najsłynniejszych gier samochodowych od studia Electronic Arts, w tym temacie chciałbym wymienić się doświadczeniem, Screenami oraz pościgać się razem w NFS'ie. (Jeśli ma ktoś NFS World mój nick : Torrronto123) so.. zapraszam do dyskusji :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ooo, drifty były epickie. Bardziej podobały mi sie one w Carbonie. Ta jazda na granicy w tych kanionach. A ile razy spadałem w tą przepaść... Tego właśnie brakuje mi w tych nowych NFS'ach. Tych smaczków :twilight2:

A teraz kolejny screen. NFS MW. Poraz kolejny przechodzę tę grę od początku :)

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej przypadła do gustu - o dziwo - Pro Street. Podobało mi się to, że tuning trzeba było przemyśleć. Nie zawsze najdroższa część = najlepsza. Drugie miejsce - Underground 2 - za wolność, klimat i świetny soundtrack. Trzecie - Porsche 2000. Co to były za emocje... A nowy Most Wanted? Na początku byłem zainteresowany bo to na dobrą sprawę bardziej Burnout: MW niż NFS: MW (a Burnout Paradise uwielbiam). Niestety gdy zobaczyłem "rewelacyjne" pomysły typu policja spadająca z nieba, wymiana opon w czasie jazdy czy menu "easy drive" (które już w BP irytowało) zasłaniające pół ekranu to entuzjazm wyparował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NFS Underground 2 - za wolność w grze. Wyścigi różnymi typami pojazdów, neony, hydraulika. To są rzeczy których mi najbardziej brakuje w kolejnych częsciach. 2. NFS Carbon/NFS Most Wanted - za policję. Fajnie było tak po wyścigu pobawić się w "Policjanta i złodziei" z glinami. 3. NFS Pro Street - za uszkodzenia pojazdu. Fizyka w PS byłą bardzo ciekawa. 3 stopnie uszkodzeń pojazdu mnie zaskoczyły. I jeszcze dragi z podniesionymi przednimi kołami. To było dla mnie hardkorowe. NFS Undercover - za... początek gry? Zaskoczył mnie sam początek gry. Głównie chodzi mi o brak menu. Po wybraniu profilu już od razu zaczynała się gra. To było coś co dodało trochę realizmu do gry. Ciekawy motyw według mnie. Grałem jeszcze w NFS Hot Pursuit 2 i NFS Underground. W nowsze części takie jak np. NSF Shift nie miałem okazji pograć dłużej niż 5 minut więc o nich się nie wypowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Bardzo fajny tuning,no okej odnośnie tej serii to najbardziej podobał mi się carbon.Ogólnie nie jestem wielkim fanem wyścigówek,ale need for speeda lubiłem i lubię do dziś.To tak w skrócie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Hot Pursuit 2, za całokształt. W szczególności wspaniały pomysł z helikopterami zrzucającymi bomby. 2. Shift, bo jest najprzyjemniejszym NFS`em. 3. U2, wieśniacki tuning i wspaniały soundtrack. Cała reszta mi jakoś nie podeszła, najgorsze części to: MW, nie wiem czemu, ale strasznie nienawidzę ta część, wszystko mnie w niej denerwuje. Hot Pursuit (2010), kupiłem w dniu premiery, największy zawód roku i najgorzej wydana kasa. Takie coś jak model jazdy w tej grze nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi, podobnie jak większości, najbardziej podobały się: Underground 2 (pamiętam ile było możliwości tuningu wizualnego, to było niesamowite), Most Wanted i Carbon. Ostatnio grałem w NFS Shifta też był w pożądku ale to nie to co starsze wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...