Skocz do zawartości

Not Alone [PL][Z][Anty-TCB][Violence]


Niklas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

miała być equestriańska wersja stalingradu w ruinach canterlotu a nie... to. :-(

no i... 200 kuców to największe straty w historii equestrii? oj, mogą się od nas sporo nauczyć. że 200 straconych żołnierzy to nie wojna lecz potyczka naprzykład. celestia powinna odwiedzić berlin 1945. po tym stworzy celestiajugend i będzie nareszcie equestriański stalingrad z cutie mark crusaders w roli głównej z koktajlami mołotowa i miotaczem ognia! :crazy:

eem... żartuję. kiedy ciąg dalszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Przeczytałem w przeciągu dwóch dni i nie żałuję tego. Cieszę się, że poświeciłem czas na przewertowanie opowiadania. Dziękuję Autorowi, Tłumaczowi oraz Tobie, Niklasie, za stworzenie, przetłumaczenie oraz udostępnienie dzieła na forum. Dobra historia, ciekawa forma (wpisy z blogów, newsy, proza przeplatające się), ukazanie ekstremizmów (FOL/POZ) bez sympatyzowania z żadną z grup. Niestety, wyłapałem kilka pomniejszych błędów (e zamiast ę, nieznaczne językowe), nie są one zbyt rzucające się w oczy i na pewno łatwo je poprawić. Raz jeszcze wyrażam wdzięczność za możność zapoznania się z "Not Alone".

 

I taki mały plusik: podoba mi się ukazanie Celestii jako tej, która się pomyliła, a co gorsza, nie potrafi dostrzec błędu. No, i flaga ZSRR na plakacie.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

jakoś wyszło na to że ostatnie dwa rozdziały przeczytałem dopiero teraz.

piękne. jeden z najlepszych ficów w uniwersum TCB i chyba pierwszy z takim zakończeniem, czyli

że atak na ludzi oznaczał początek końca władzy celestii.

może ktoś jeszcze przeczyta jak fanfic ponownie zawita na szczycie działu. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...