Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź Lunę


Spoiler Cat

Recommended Posts

Pewnego dnia, gdy Luna siedziała znudzona w Canterlocie postanowiła się gdzieś ukryć. Jako, że jej moc magiczna jest pokaźna postanowiła nie ukrywać sie między meblami... Postanowiła ukrywać się w obrazach.

Ja dam obrazek, waszym zadaniem będzie wskazać gdzie jest Luna.

Aby nie popsuć innym zabawy należy umieścić rozwiązanie w spoilerze.

[spoiler=rozwiązanie]
Opis słowny lub obrazek z oznaczonym miejscem ukrycia Luny
[/spoiler]

Jako, że sam nie potrafię tak ładnie ukrywać Luny, nawiązałem współpracę z KeyPony

Pierwszy obrazek z ukrytą Luną:

Dołączona grafika

Szukajcie a znajdziecie

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wielkie podziękowania KeyPony'emu za pomoc z ukrywaniem Luny. Dzięki Ci chłopie.

Jak to wszyscy ładnie odnaleźli Lunę... Pierwszy był Hedzio (nie, nie Tarreth, usunąłem poprzedni post Hedzia, ze względu na brak spoileru) dlatego On dostaje pierwszy punkcik.

Luna znowu gdzieś się ukryła. Nie wiadomo gdzie, ale gdzieś tu jest.

Dołączona grafika

Link do komentarza

Przyznam, że sam miałem problem ze znalezieniem Luny na trzecim obrazku. Najzwyczajniej miałem zbyt ciemne ustawienia monitora (raczej telewizora). Ostatecznie udało mi się znaleźć.

Punkcik dla TerroPony oraz mała uwaga... Używaj spoilera gdy umieszczasz rozwiązanie.

Teraz czas na miasto. Luna poleciała aż do Las Vegas. Który ze śmiałków ośmieli się ją znaleźć?

Dołączona grafika

Link do komentarza

Ponieważ od kilku dni się nic nie dzieje to ja wrzucę obrazek. Kuoth najwyżej usunie go jak nie będzie mu odpowiadał.

http://naforum.zapodaj.net/images/6cd83ff4092b.jpg

W takich sytuacjach poczekaj tydzień :3

Dokładnie tak jak typowaliście Luna jest ukryta w czaszce przy mieczu. Punkcik Dla MrRadoxX

Luna znowu się gdzieś ukryła, nie mam pojęcia gdzie. Wiem tylko, że jest na obrazie poniżej

Dołączona grafika

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...