Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Punk


Delfinek Keola

Recommended Posts

Rany, jakie to nudne, rzekłbym, że to domena punku, ale... nieee, sam znam ciekawsze kawałki, poza tym to samo mogę rzec o każdym gatunku, zaś ten kawałek jest... mało ciekawy, pozytywny, lecz... nah, no mercy, co najwyżej... 5.5/10
 
Ok, to teraz coś znanego, lecz znanego głównie z coveru, tu zaś prezentuję oryginał niemieckiej punkrock-kapeli~!! ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Moja awersja do języka niemieckiego znacznie utrudnia mi kontakt z tym utworem :) Nie wiedziałem, kto to coverował, ale po refrenie... Dear God... Cóż, na pewno lepsze od tej innej wersji. W sumie to nawet chwytliwe, ale skojarzenia osoby, która słyszała Ich Troje są kolejną barierą w odbiorze :D Postaram się być obiektywnym - 7,5/10

 

Dwa w jednym: The Offspring - Dividing By Zero oraz Slim Pickens

https://www.youtube.com/watch?v=G_b-V7BdJK8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A odkopię sobie temat...

 

Ma wszystko czego potrzebuje. Jest energia, chórki w tle na refrenie, mięsny przester... Jestem nawet miło zaskoczony, bo myślałem, że Offspring już mnie niczym nie zaskoczy, a tu proszę - wokaliście jednak chce się śpiewać :P Daję z czystym sumieniem 9/10

 

Od ostatnich paru miesięcy moim ulubiony zespołem jest Streetlight Manifesto. Uwielbiam ich szczególnie za sekcję dętą, która jest duszą tego składu :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bezbłędne wideo :) Nie mam do czego się przyczepić - wszystko chwytliwe i miłe w odsłuch. nawet bez sekcji dętej dawaliby radę 9/10!

 

Skoro już przy instrumentach dętych jesteśmy, oto zespół, którego dziwię się, że nie wrzuciłem tutaj już dawno temu:

Distemper - Moje Sekrety, czy może raczej мои секреты

https://www.youtube.com/watch?v=MnDREH_zE9Y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mocno średnie. Mogło to być trochę szybsze, a i wokalista ma trochę monotonny głos, ale barwę ma epicką. Zdecydowanie wolę jak punkowe kawałki mają trochę więcej powera, a wokalista potrafi się nieźle wydrzeć. Ogólnie jak śpiewał ten refren "Moje sekrety" to było o wiele lepiej, te słowa całkiem chwytliwe są. 6/10

 

Ode mnie Moskwa i Nigdy.

[/viedo]

Edytowano przez Dog in the Fog
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 years later...

To to już nie słucha w tym wieku punka? Co jest nie tak z współczesnymi ludźmi? : /

 

Ładne wejście gitary, a potem ta typowa dla punku perkusja, którą tak lubię...

nie mówiąc już o prostych, swojskich klimatach za sprawą wokalu... 7.8/10 :]

 

A teraz coś z zupełnie innej beczki - żeńska kapela z Finlandii i ich ulubiony mój kawałek - Sandy!!!

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...