Skocz do zawartości

This Day Aria my FanDub


AngelicGrace

Recommended Posts

Witam.Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze,bo jestem nowa,jakby co mnie poprawcie bo ślamazara jestem często ;D Więc...W końcu się odważyłam zaśpiewać moją wersję FanDubu This day Aria *52 odcinek,2 sezon angielski,chociaż po polsku niedługo też będzie ;)* Nie wiem czy warto się wg chwalić,czy nawet usunąć z YT.Dlatego pisze tu do was zgromadzonych. Moim zdaniem wyszłam nawet.*Wszyscy,którzy mnie znają,mówią że jestem dla sb za surowa,ale ja mówię im,że wcale nie.* Ok nie przedłużam Oto link do filmiku

Piszcie szczerze swoje opinie,bo chce wiedzieć,czy cokolwiek jestem warta ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak:

Słyszałem lepsze wersje, ale gorsze też są.

Poza tym, według mnie twój głos nie pasuje do tej piosenki. Może spróbowałabyś zaśpiewać coś innego?

PS.

Dlaczego drugi taki sam temat?

Aj...Sama nie wiem.

Nowa jestem.

Hm...nie wiem co mam zaśpiewać...Nie mam w okolicy żadnej osoby,która wieszałaby o śpiewaniu coś.

Masz propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj...Sama nie wiem.

Nowa jestem.

Hm...nie wiem co mam zaśpiewać...Nie mam w okolicy żadnej osoby,która wieszałaby o śpiewaniu coś.

Masz propozycje?

Też nie znam się na śpiewaniu... Jedyne, co mógłbym ci doradzić, to piosenki z MLP... Chętnie posłuchałbym Smile Song po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... Jest dobrze ale jak już powiedział Posealor twój głos nie pasuje do tej piosenki... Bardziej pasuje już do Love is Bloom, albo Winter wrap up...

Hm...może coś w tym jest ;D Jeśli chodzi o Winter wrap up...to którą miałabym być?

A jeśli chodzi o Love is B;oom,mogłabym spróbować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Exterminatore

Głos masz o wiele lepszy niż ja, jednak faktycznie piosenka trochę nietrafiona. Ze swojej strony polecałbym ci spróbować zaśpiewać piosenkę "Spać czas, śnić czas". Czekam na twoją odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Więc tak, pomijając wady sprzętu który umniejsza fajności, to twój głos średnio do tego pasuje. :fluttersad:  Ta piosenka w dobrym wykonaniu jest lepsza niż oryginał, np. od BunnyKou (pisownia? A jej znać nie musisz.). A, no i wyposażenie lepsze i wtedy:

"-Bardziej fajna! :rd2:"

-Bardziej fajna? :despair:

-Tak o 20%.       :rd7: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...