Skocz do zawartości

World of Tanks


kilerex

Recommended Posts

Do RedBalance'a: Czołgi są specyficzne, każdy ma jakieś zalety i minusy. Nie da się doradzić jaki czołg jest najlepszy, bo to zależy od ciebie i od tego jak grasz. Sam mam już prawie 6k bitew (dokładniej 5.733k). Idąc w każde drzewko, stwierdziłem że każdy czołg może być dobry na swój sposób. Grałem już każdym czołgiem do T5 oprócz T1 HT i BDRa, stwierdzam że każdy czołg może tłuc. Ja osobiście mam najwięcej USA, TD USA są zdecydowanie najlepsze, ciężkie też mają bardzo dobre, średnie też, a do tego mają Czapiego, który jest najlepszym LT T5 w grze. Ogólnie T5 są zrównoważone, niektóre są dobrze opancerzone np.: KW-1, drugie mają dobre działo np.: Churchill I albo StugIII, trzecie są mobilne takie jak PZki, albo Sherman. Wszystko zależy od umiejętności gracza, powiem tyle. No i oczywiście od teamu. A tu jeszcze chce się pochwalić.

Best Battle Chaffee

Best Battle T29

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Naprawdę? nikt nawet nie wspomniał o kontowaniu czołgu (ustawianiu się do przeciwnika tak aby trudniej było go przebić) Najlepsze do tego są czołgi niemieckie dajmy mausa albo E-100 jak taki odpowiednio się ustawi to nawet pociski prem nie dają rady :/. Miałem kilka sytuacji gdy na X tierach gdy jeden E-100 potrafił zatrzymać całe natarcie i tkwił tak dopóki medy go nie objechały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

*zauważa ten temat*

Chiyuri, gram od równego miesiąca, od paru dni klan T-B-P.

Obecnie w moim garażu znajdują się:

Chi-Ha, H35, FCM36P40, Pz35t, Pz38t (dziś kupiony, jeszcze nie przejechany nawet), Cruiser III, M2 Medium, T-46, T-28.

Głównie jeżdżę T-46 i T-28, ale zaraz trochę ruszę Chi-Hę i tego Pz38t. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...