Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nieładnie robić sobie reklamę, ale co do długiego, to zapraszam do "Wszystkie Drogi prowadzą do Equestrii". Ma już 17 rozdziałów, ale wciąż piszę...

Edytowano przez M.a.b
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam fanficka- najlepiej fantasy, dużo walki (ale nie jakieś gore jako główny element). Fajnie by było gdyby akcja działa się w jakimś kucykowym średniowieczu. Luna i Celestia mile widziane. Najlepiej niech będzie długie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fanficka- najlepiej fantasy, dużo walki (ale nie jakieś gore jako główny element). Fajnie by było gdyby akcja działa się w jakimś kucykowym średniowieczu. Luna i Celestia mile widziane. Najlepiej niech będzie długie.

 

A może spróbuj Si Deus nobiscum

Czyli epickie walki połączonych wojsk polskich  i armii Luny z przeciwnikami rządów uskrzydlonych jednorożców + świetny komediowy styl to naprawdę gratka dla czytelnika.

Polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szukam fanficka- najlepiej fantasy, dużo walki (ale nie jakieś gore jako główny element). Fajnie by było gdyby akcja działa się w jakimś kucykowym średniowieczu.
Sprawdź Synestezję. Przez większość czasu nie ma jakichś wielkich bitew, ale świat przedstawiony jest niebezpieczny i od razu skojarzył mi się ze średniowieczem albo fantasy. Może się spodoba.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Synestezję. Przez większość czasu nie ma jakichś wielkich bitew, ale świat przedstawiony jest niebezpieczny i od razu skojarzył mi się ze średniowieczem albo fantasy. Może się spodoba.

Zdecydowanie polecam, chociaż warto rzucić okiem też na jej kontynuację (Widmo Przeszłości), w której jest gigantyczna ilość walki oraz Luna i Celestia :rd7:

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fanfica. Co chciałbym w nim zobaczyć:

Wojna, walka prowadzona za pomocą broni palnej ( najlepiej za pomocą czarnoprochowej ), dużo opisów, gore, skupienie się na przemianach zewnętrznych oraz wewnętrznych bohaterów historii, ukazanie wojny nie tylko poprzez pryzmat bitwy ale również wyniszczenia całego otoczenia, dobrze by było gdyby historia nie miała szczęśliwego zakończenia. Mile widziane aby fanfic był w języku angielskim.

 

Innymi słowy szukam fanfica ukazującego rzeczywiste oblicze wojny.

Czego nie chciałbym zobaczyć / co dyskwalifikuje na starcie :

 

- "Jednoosobowa armia"

- Humanizacje

- Jakikolwiek udział ludzi

- Lasery, statki kosmiczne itp.

 

Wiem że wymagania są dość wygórowane i raczej ciężko będzie coś znaleźć ale mam nadzieję że ktoś zna coś wartego polecenia.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Widmo Przeszłości", powinno idealnie pasować. Fanfic autorstwa Bester'a, jest to kontynuacja "Synestezji". Gorąco polecam przeczytać oba, myślę, że Ci się spodobają.

Przepraszam za brak linków- telefon :(

Powinno pasować, bo: jest broń palna, dużo opisów, wojna, bitwy... Zakołnczenia nie będę zdradzal, ale się nie zawiedziesz ;)

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Widmo Przeszłości", powinno idealnie pasować. Fanfic autorstwa Bester'a, jest to kontynuacja "Synestezji". Gorąco polecam przeczytać oba, myślę, że Ci się spodobają.

Przepraszam za brak linków- telefon :(

Powinno pasować, bo: jest broń palna, dużo opisów, wojna, bitwy... Zakołnczenia nie będę zdradzal, ale się nie zawiedziesz ;)

 

Dzięki ! Z pewnością sprawdzę. Zapomniałem dodać mile widziany fanfic po angielsku ( lubię szlifować angielski podczas czytania :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... szukam FF z Fluttershy, może być jakiś pairing (Fluttercord? xD), tylko nie klacz+klacz, bo tego nie ścierpię. Nie mam za dużych wymagań co do fabuły. Na koniec dodam jeszcze tylko, żeby był po Polsku, bo nigdy nie byłam specjalnie dobra w Angielskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam Najpiękniejszej z Najpiękniejszych. Skończyłem czytać My Little Twinkie i ten fanfic był polecany jako podobny, lecz nie wykowałem go z odchłanii internetu. Gdyby nie było zgodne wstawianie na Forum, może być przez PM.

 

Jakiś inny, dobry fic z Twi też by sie przydał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szukam opowiadania w uniwersum TCB, najlepszego jakiego można znaleźć na forum(musi takie być!). Czy wygra FOL czy POZ jest dla mnie obojętne. Not Alone i Orzeł Biały przeczytane, więc coś innego.

"Projekt: Lazarus" Ghatorra - klasyka.  http://mlppolska.pl/watek/2097-projekt-lazarus-tcb-violence-dramat-crossover-shipping/

Poza tym "Czterogodzinki", http://mlppolska.pl/watek/4006-czterogodzinki-tcbseriarandom/

"Biura adaptacyjne: Praca wspólna" http://mlppolska.pl/watek/859-biura-adaptacyjne-tcb-crossover-slice-of-life/

Dzieła zebrane Thara też mogą być, ale nie pamiętam, czy były na forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam Najpiękniejszej z Najpiękniejszych. Skończyłem czytać My Little Twinkie i ten fanfic był polecany jako podobny, lecz nie wykowałem go z odchłanii internetu. Gdyby nie było zgodne wstawianie na Forum, może być przez PM.

Jakiś inny, dobry fic z Twi też by sie przydał.

A kontynuowację czytałeś? (nie tą "Cancerlotu Szał!", tylko inną, też tego samego autora) http://mlppolska.pl/watek/5799-project-broniescrossoverrandomcomedyepicseriaadventurefantasy/ Edytowano przez Arachik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...