Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie, czy ktoś słyszał może o opowiadaniu z serii Fallout:Equestria, które dzieje się bezpośrednio po, lub (najlepiej) w trakcie zrzucania megaczarów?

 

I nie chciałbym żeby było to coś w stylu "The Pink Eyes" z początkowo w czasie ataku, a potem 200 lat po. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Niklasowy Last Train from Trancentral dzieje się jakieś 70 lat przed wydarzeniami w podstawce.

 

Z tego co mi wiadomo Fallout Equestria: The Ditzy Doo Chronicles to znacznie większa rozpiętość czasowa, która może się zaczynać już w czasie apokalipsy (ale pewności nie mam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Pierwsze, co mi przyszło do głowy: "Spadająca Gwiazda" bestera. Króciutki, ale świetny SoL.

 

 

To już mam... Ze swej strony O kucoperzach jest też fic "The Golden armor" - http://www.fimfiction.net/story/76159/the-golden-armor

"The Golden Armor part 2" - http://www.fimfiction.net/story/89863/the-golden-armor-part-ii

"left with a kiss" - http://www.fimfiction.net/story/132099/left-with-a-kiss

 

Oczywiście po angielsku ale jakby kto chciał, to prosze... O kucoperzach :)

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiegoś dobrego polskiego fanfika z tagami Fantasy/Adventure (może być też VIolence/Dark) lub o człowieku w Equestrii (jak np. "Wszystkie drogi prowadzą d oEquestri"). Zaznaczę że po za fanfikiem wcześniej wymienionych przczytałem kilka one-shotów i "Teamwork is magic", więc w fanfikach jestem kompletnie zielony.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre?

-Smocze Łzy

-Przymierze

-Wieczna Wojna

Tagi może i mają inne, ale ja bym im spokojnie dała te, które wymieniłeś.

Niedobre [nie, że dno totalne, ale nie sama śmietanka], które posiadają wszystkie wymienione tagi też znam, jak chcesz, to mogę wymienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, mam jeszcze jedno pytanie.

Kojarzy ktoś może Fanfika, w którym Twilight przypadkiem teleportowała się do nieznanej jej części Equestrii, która była strefą wojny kucy z wllczymi (chyba tak się nazywają), a kucami przewodził brat księżniczek (o ile dobrze pamiętam to nazywał się Terrath) ? Przeczytałem bodajże 3 rozdziały i chcę go skończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...