Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

Gość Anekito

Witam.

 

Przez ponad rok przeczytałem zaledwie trzy opowiadania. Czas zobaczyć, co nowego.

 

Jakie opowiadanie (napisane w okresie ostatniego roku) jest warte przeczytania?

 

GŁÓWNIE zależy mi na TCB i/lub Slice of Life. Jeśli znasz opowiadanie, które nie jest ujęte w żaden z tych tagów, a warte uwagi, to również z chęcią się z nim zapoznam.

 

Z góry wszystkim dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bezczelnie poleciłabym swoje fiki, ale są poniżej jakichkolwiek standardów. Linki w sygnaturce, jeśli jakiś masochista chce się męczyć z nieśmiesznymi komedyjkami/bieda-shippingiem w "mrocznych" klimatach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uczucie" miskopfa, bardzo krótkie i specyficzne, ale istna perełka.

"Bojąc się Miłości"- jest w MLS, ale nie zawiera elementów clop. Jeden z lepszych shippów, jakie czytałam.

"Czas i Harmonia"- wielorozdziałowiec, shipping jest jednym z elementów. Imho bardzo fajnie zrobiony.

"Po Prostu Mi Zaufaj"- klasyk, Sombra x Twilight. Wspaniały fik.

"Uwięziony"- kontynuacja PPMZ, Chrysalis x Blueblood, nietypowy i ciekawy shipp.

 

Wszystkie wymienione pozycje polecam jak najbardziej.

 

Jeśli zaś lubisz ballady romantyczne, to polecam samą siebie i mój "Szept Mgły".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Córki i Synowie Dobrej Rady. Czy ktoś zna ff zawiązujący do serii Dead Space? Jeśli tak, to proszę o wskazanie ich. Jeśli nie, to zadowolę się czymś w podobnych klimatach. Z góry dziękuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grentonumanuma

 

Był takowy - Pony Space na FiMfiction. Bodajże XI rozdziałów, ale został usunięty.

Więc, muszę z przykrością poinformować, że jako fan Dead Space, takowego tematu sam nie mogę znaleźć. 

 

Udało mi się go odkopać(po angielsku, niestety) - > https://www.fanfiction.net/s/6933825/1/Pony-Space

Tak wielkiego szału nie ma, ale to chyba jedyna rzecz o Dead Space.

 

Co do takowego klimatu survival horroru nie mam zbytnio pomysłów. Dla samej juchy czy dobrej fabuły + Dużo rzeczy, mógłbym jedynie podać Fallout:Equestria - Project Horizons w szczególności. 

 

 

@Do reszty

 

Sam poszukuję czegoś Postapokaliptycznego - nowego, niezbyt znanego, a może ktoś ma takowego fanfika. Odliczmy od tego właśnie Fallout'y, TCB, czy broń, Celestio - Warhammera! 

 

Jak ktoś poda "Pszczoły" to się wkur... zdenerwuję ;3

Edytowano przez Vercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, największy fanfik z Świętej Czwórki został zdjęty. Może jeszcze istnieje na blogu autora. I to nie był Draco, Darco, Dargo?

Jest coś takiego jak Święta Czwórka? :v I to jest największy z nich? W takim razie dołączam się do prośby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak czytałem pewien fanfik i się spytam czy istnieje taki gdzie któraś z mane6 opiekuje się źrebakiem swoim bądz czyimś  :flutterblush:         

 spytam się również o Romans z rainbow dash klacz+ogier bez clop ale tez może być z nim  :squee: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...