Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic


Potrzebuję czegoś w stylu Past Sins lub Zegary.

 

Daedry Są Wśród Nas
Wiedźma
Kroniki Equestrii: Nadejscie Ognia

Cień Nocy

CRISIS: Equestria

Fallout: Equestria

 

Polecam tez podejrzeć listę Fanfikowych Oskarów: http://mlppolska.pl/watek/10123-fanfikowe-oskary-edycja-pierwsza/page-4 - post Dolara84, tak gdzieś w połowie strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję fanfika militarnego. Coś na styl "Pokryte Czerwienią", ale może być też takie zwykłe proce, kusze itp. Coś związanego z militarią :v

 

 

Ostatnia nadzieja http://www.fge.com.pl/2012/09/fanfic-ostatnia-nadzieja.html#more Niestety nieukończone 

Edytowano przez Nightbringer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję fanfika militarnego. Coś na styl "Pokryte Czerwienią", ale może być też takie zwykłe proce, kusze itp. Coś związanego z militarią :v

Będę bezczelny i polecę swoje fiki :flutterbitch: Szczególnie "Band of Ponies" wraz z dwoma kontynuacjami, w profilu mam linki - wiele z tego to opowiadania militarne, do wyboru do koloru. Od mieczy i kusz, przez bagnety, aż po współczesną nam broń palną, czołgi czy śmigłowce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szukam jakiegoś dobrego fanfika o Power Ponies i/albo Mare-do-Well, ewentualnie coś o Daring Do.

Przede wszystkim ma być przygoda, najlepiej bez shippingów, romansów, clopów. Język dowolny. Może być krótki, może być długi.

@down
Dzięki :)

Edytowano przez Nika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego fanfika o Power Ponies i/albo Mare-do-Well, ewentualnie coś o Daring Do.

Przede wszystkim ma być przygoda, najlepiej bez shippingów, romansów, clopów. Język dowolny. Może być krótki, może być długi.

Mam jeden w angolu. Rzecz się dzieje w alternatywnym uniwersum, ale wymagania spełnia:

Brag You Down

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, mam pytanie. Czy oprócz opowiadań: Świt, Ostatnia rzecz jaką zrobi i Hybris Thar napisał jeszcze jakieś? A jeśli nie, to czy może ktoś polecić jakiś ciekawy ff w klimatach TCB, oprócz tych najbardziej znanych, tz. Not Alone i Praca Wspólna. Byłbym wdzięczny za odp i ciekawe propozycje... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź. Na pewno zerknę na Czterogodzinki, Lazarusa miałem już przyjemność przeczytać. 

Edytowano przez Czubaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fanfika ( obojętnie angielski, czy polski ) z Daring Do.

Najlepiej długi, coś ciekawego i dobrze napisanego.

 

Szukam także dobrego fanfika z Cadence ( zanim stała się księżniczką ). Słyszałam o książce ,,Twilight Sparkle and the Crystal Heart Spell'' gdzie jest to wyjaśnione, ale nie mam możliwości kupna. A Cadence lubię, więc fanfik taki chętnie przeczytam. :cadanceawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anekito

Szukam fancica TCB z ostatniego roku. Jest coś godnego polecenia?

 

A tak przy okazji... Jak czytać "The Last of Us"? Która część jest pierwsza, a które są następne?

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bylibyście uprzejmi mi coś doradzić - poszukuję fanfica gdzie bohaterką jest Lyra która generalnie jest człowiekiem ale trafia do Equestrii. Generalnie wiem, że jest coś takiego jak "Welcome to Equestria" i jakkolwiek obiecująco brzmi, zgodnie z wytycznymi to niestety ma tylko dwa rozdziały i raczej nie będzie kontynuowane. Bez darków, gorów, clopów, oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakiegoś dobrego fanfika (może być w angolu), który ukazywałby Celestię nie jako księżniczkę-matkę czy mentorkę Twilight, ale jako polityka i, ujmijmy to w ten sposób, "szefową" Equestrii? Coś, w czym Pani Dnia, zamiast po prostu machać tłumom, miałaby okazję pokazać, że faktycznie ogarnia ten cały bajzel? (Najbliższa byłaby chyba Tyranlestia z Trzech Stron Medalu, ale nie do końca o to mi chodzi). Może być w angolu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@psoras - w opowiadaniu "Our First Steps" Celestię ukazano w podobny sposób, nie jest główną bohaterką, ale spełnia istotną rolę w fabule, a sama historia ma ciekawe elementy odnośnie systemu rządow equestrii. Jest na fimfiction, na EqD też. Polecam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bylibyście uprzejmi mi coś doradzić - poszukuję fanfica gdzie bohaterką jest Lyra która generalnie jest człowiekiem ale trafia do Equestrii. Generalnie wiem, że jest coś takiego jak "Welcome to Equestria" i jakkolwiek obiecująco brzmi, zgodnie z wytycznymi to niestety ma tylko dwa rozdziały i raczej nie będzie kontynuowane. Bez darków, gorów, clopów, oczywiście.

Nie chodzi ci przypadkiem o ? Bo z opisu mi pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi ci przypadkiem o ? Bo z opisu mi pasuje.

 

Hmm doprecyzuje - chodzi mi o Lyrę która urodziła się jako człowiek na ziemi po prostu. Tylko przenosi się w jakiś sposób do Equestrii i przeżywa przygodę jako kuc. Ja jestem już jakiś czas po antropologii - lekko mnie zawiodła i wymęczyła emocjonalnie :twiblush2: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...