Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W zasadzie to są. Sombra występuje również w: Po prostu mi zaufaj oraz w sequelu tegoż fanfika, czyli w  Uwięzionym. Powiedziałabym jednak, że pomiędzy tymi, a wymienionymi wcześniej znajduje się przepaść jakościowa, co nie zmienia faktu, że przy tych również da się naprawdę dobrze bawić (kwestia gustu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
11 godzin temu Po prostu Tomek napisał:

Mam jakoś bardziej zdefiniować swoje zapytanie, czy coś?

 

Fajnie by było jakbyś wymienił co już czytałeś, bo nie pamiętam czy już kiedyś mówiłeś - to pozwoli uniknąć dubli ewentualnych.

 

Możesz też wejść na listę fanfików i w wyszukiwarce wpisać Sad po czym zobaczyć co Ci pokaże i odsiać to co nie pasuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem Popioły i Everyday Pogaństwo, te opowiadania Johnny'ego, większość takich one-shotów ale szczerze to mam problem z wymienieniem wszystkich tytułów, bo trochę się nazbierało.

 

Sprawdzę ten sposób z wyszukiwarką, ale niech wam to nie przeszkadza z sugerowaniu.

Edytowano przez Po prostu Tomek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szukam fika. Nazywał się... "The White Box"? Chyba coś w tym guście. Był, zdaje się, przetłumaczony przez aTOMa i tyczył się życia kucyka uwięzionego w tytułowym "pudle". Z innych cech charakterystycznych: powracająca sentencja o świetle rażącym głównego bohatera i specyficzne formatowanie (czarne tło, biały/kolorowy tekst).

Ktoś coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hejka:cadancespin:

Szukam fanfika który by opowiadał historie przed wydarzeniami zanim twilight trafiła do ponywile. moze byc to historia losów equestri albo jakiegokolwiek postaci z mane 6, chciałbym ze by to było lekko napisane i w wesołej tematyce :pinkie:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
25 minuty temu Dairinn napisał:

Witam

Szukam krótkiego fanfika po angielsku z kategorii Slice of Life w którym nie ma Mane 6 ani innych serialowych kucyków. Najlepiej żeby to był w miarę prosty tekst. 

 

Sprecyzuj co rozumiesz pod pojęciem krótki, to się poszuka ;D Prosty tekst? Szukasz czegoś do potencjalnego tłumaczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Dairinn napisał:

Nie, chodzi o to że mój angielski jest...taki sobie. Potrzebuję czegoś ciekawego i prostego do ćwiczenia czytania. 

 

Jeśli chodzi o angielskie fiki z tej tematyki:

Cracked Beauty - nie ma Main6, ale główną postacią jest Derpy

Teacher's Pet - Cheerilee + CMC

 

Tja... ciężko znaleźć coś dobrego z samymi OC-kami. Ogólnie polecam sprawdzić kanał Pascoite, gość pisze dość fajne jednostrzały i w miarę przystępnym językiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
20.05.2016 at 21:23 KruszonPL napisał:

Hejo

Szukam fanfika z alternatywną osobowością pinkie, jest coś  na składzie? 

Crisis. Tam mamy zderzenie 2 pinkie (i nie tylko)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...