Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Szukam tytułu fika (najlepiej link) 

 

Pamiętam, że było to TCB. Chłopak uciekał gdzieś. Schował się w chacie by nie zamarznąć i spotkał tam humanoidalnego kota. Razem zjedli konserwy rybne przy ognisku. Kojarzy ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż wydaje mi się, że to był tylko flashowa animacja, oryginał znajdziesz tu, a tu

Spoiler

 

Jest wersja zdubbingowana z Youtube'a. 

 

Znaczy możliwe, że jest też takie opowiadania, może tym inspirowane lub to jest jakimś inspirowane, ale zgodnie z moją wiedzą istnieje tylko to. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lyokoheros napisał:

Cóż wydaje mi się, że to był tylko flashowa animacja, oryginał znajdziesz tu, a tu

  Odkryj ukrytą treść

 

Jest wersja zdubbingowana z Youtube'a. 

 

Znaczy możliwe, że jest też takie opowiadania, może tym inspirowane lub to jest jakimś inspirowane, ale zgodnie z moją wiedzą istnieje tylko to. 

Animacja? Ok, dobre i to. Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 23.08.2017 o 14:49, Dairinn napisał:

Fanfic z  Dr. Hooves'em/ Time Turnerem (czy jak on się tam nazywa) w roli głównej? Obojętnie jaka tematyka, byle nie shipping i może być po angielsku.

Jeśli można się zareklamować, to jak masz ochotę, możesz moje własne przeczytać:

One dzwonią... oraz luźna kontynuacja One wiedzą...

Są to komediowe horrory z Doktorem w roli głównej.

Natomiast w Emanacja Doktor także występuje, i jest dość ważną postacią, ale nie na pierwszym planie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Więc tak... Szukam dwóch ficów.

 

Fanfic 1- Jego akcja ma miejsce w szpitalu. Główna bohaterka dowiaduje się, że ocalała z pożaru jej domu, w którym zginęła jej rodzina. Autorka w opisie lub na początku fica pisała o tym, że jej mama inspiruje ją do dalszego pisania. Była też w tym ficu postać pielęgniarki, która nalegała by mówić do niej po imieniu.

 

2. Akcja tego fica również rozgrywa się w szpitalu, ale jeśli dobrze pamiętam był to szpital dla źrebaków, ciężko chorych. Jeden ze źrebaków potrafił pięknie grać na skrzypcach, i to na nim skupiała się akcja fica.

 

 

Kojarzy ktoś? Spodobały mi się te fiki, ale teraz nie mogę ich znaleźć.

 

EDIT:

 

Pierwszy fanfic to "Zapomniany księżyc" autorstwa użytkowniczki @Victoria Luna. Okazało się, że mam temat z tym fikiem w obserwowanych. Pozostaje kwestia tego drugiego fica.

Edytowano przez Socks Chaser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Jak nie czytałeś to Antropologia, pod koniec Si Deusa też się pojawia, choć odgrywa tam małą rolę(za to jest tam dużo tego co Lyra lubi najbardziej: ludzi)... a tak to nic mi nie przychodzi do głowy... znaczy w moim "Kod Equestria" też się pojawi i pewną rolę odegra, ale to za parę rozdziałów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna jest wręcz w większości fanfików. Pozwól, że zacznę od autoreklamy, bo moje jako pierwsze wpadły mi do głowy: "Popioły", "Nerdcon".

 

Cudze: "Luna takes a shower" (istnieje tłumaczenie), "Downfall", "Si Deus nobiscum", "Popioły Equestrii", "Wieczna Wojna", "Today is good day to die" (czy jakoś tak), "Kroniki Equestrii: Nadejście Ognia", "Przymierze", "Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii", "Paradise"...

 

W "Antropologii" była raczej mocno epizodyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny ja... przeczytałem "Lyra", zamiast "Luna":twiblush:

 

Ale fakt, Luna często się pojawia... choć jednak nie zawsze są to jakieś mocno widoczne role. 

W "Si Deus Nobiscum" to w ogóle odgrywa ważną rolę, a opowiadanie jest świetne, no i - co ważne - dokończone. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...