Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

Jeżeli szukasz jakiegoś fanfika napisz tu post. Post musi zawierać treść wskazującą na zawartość fanfika. Przykładowo: "Szukam fanfika w uniwersum biur adaptacyjnych jednak znacznie smutniejszego niż " Ogólnego schematu nie ma. Wasz post ma naprowadzić innych na to czego szukacie.

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

hmm, ma ktoś może listę, czy coś w tym stylu, fanficów o biurach adaptacyjnych po polsku? albo jakiś dobry fanfic thara? świt, ostatnią rzecz jaką zrobi i biura adaptacyjne już czytałem. z góry dziękuję. no to idę kontynuować poszukiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich skorych do pomocy.

Aktualnie poszukuje fików o przybyciu człowieka do naszej tęczowej krainy. Lubie czytać jak się męczą biedacy :P

Czytam od niedawna lecz przeczytałem już ważniejsze fanfiki z naszego forum.

Z poszukiwanych tematów najbardziej podobały mi się:

Wszystkie drogi prowadzą do Equestrii; Podróż; Prawdziwi Przyjaciele i możliwe, że jeszcze się kilka innych znalazło ale tytułów juz nie pamiętam.

Najbardziej zależało by mi na dłuższych tekstach gdzie można przysiąść na ładnych kilka godzin.

Z góry dziękuje za poświęconą mi chwile i czekam z niecierpliwością na wasze propozycje.

A przez ten czas już się rozgrzewam ...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek w Equeatri? Jesli sponifikowany to moge polecic Rise of Equestria mojego autorstwa

Także zaliczone chodź zaskoczyłeś mnie tym że Rainbow Dash broniła niby szpiega/changelinga. Zazwyczaj to ona naskakuje i niesłusznie oskarża. Także obserwuje ten temat i czekam na dalsze losy bohaterów w zapomnianej już wojnie. :P

Ale dzięki za chęci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fimfiction.net/story/17105/Wrong-Hospital-Niko-Bellic

Genialna komedia, zwłaszcza jeśli grałeś w GTA IV. Niestety, prawdopodobnie opuszczona, ale jest przynajmniej te 12 rozdziałów.

Chyba że nie lubisz komedii HiE, ale ja tego gatunku ogólnie nie znoszę, tylko tego jednego fica czytałem (i robiłem korektę innego, ale się nie liczy). :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie poszukuje fików o przybyciu człowieka do naszej tęczowej krainy.

Polecę długi i nie skończony, ale moim zdaniem dobry i naprawdę warty przeczytania, do tego o dość rozbudowanej fabule, fanfik A Different Viewpoint of Equestria:

http://www.fimfiction.net/story/12961/A-Different-Viewpoint-of-Equestria

Do tego jeszcze przeczytałem taki, krótki dość, fanfik: The gods in the stars. Sci-fi. Chyba samo wspomnienie, że są w nim ludzie trochę spoiluje. Ale cóż, takie ma nawet tagi, link tu:

http://www.fimfiction.net/story/34235/The-gods-in-the-stars.--

Jest w nim :lyra2::)

A no i jeszcze oczywiście Arrow 18 Mission Logs: Lone Ranger http://www.fimfiction.net/story/13616/Arrow-18-Mission-Logs%3A-Lone-Ranger

Również nie jest skończony. Subiektywnie to mogę powiedzieć, że mi najbardziej z tych 3 przypadł do gustu. Ale ja jestem fanem sci-fi, a ten to też sci-fi. Ludzkość znajduję planetę wokół której krąży Słońce i wysyła statek kosmiczny, ale z braku funduszy (czy jakoś tak) załoga jest jednoosobowa. Tutaj przynajmniej nie ma tak łatwo i kucyki ani nie gadają po angielsku ani ni w komunikacji nie pomaga magia.

To teraz moja prośba: Jeśli zna ktoś dobre fanfiki sci-fi, ale takie kosmiczne sci-fi, ze statkami kosmicznymi itd., to niech da znać :) Najlepiej, jakby było to coś w stylu tych dwóch przeze mnie wymienionych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...