Skocz do zawartości

Pluszaki zukori


Gość zukori

Recommended Posts

Witam Was wszystkich :N9EAZ: mam wam do zaprezentowanie kilka moich pluszakowych dzieł ^^ Myślę, że będę wrzucać coś na bieżąco.. xD

no to zaczynajmy!

Cennik:

70 zł- chibi filly kucyk

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

i najnowsza..xD

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

no na razie to wszystko ^^~ i dziękuję za uwagę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dużo pracy trzeba żeby wyszyć takie dzieła?

to zależy :3

najgorsze jest eksperymentowanie z wykrojem. projekty czasami wydają się być ok a kucyk po uszyciu wygląda paskudnie ;-;

ale załóżmy że szyję jednego kucyka z gotowego patterna :3 to mi zajmuje od 1 godziny do 2-3 dni ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod WIELKIM WRAŻENIEM TEŻ TAKIE CHCĘ...............

możesz spróbować ^^ nigdy nie jest za późno!

i dziękuję Wam raz jeszcze~!

aa...zdradzę taką tyci tajemnicę :3 to ja na MLK prowadzę warsztaty szycia :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał. Masz talent. Wiesz ile można zarobić na takim wyszywaniu? xD

dziękuję ^^ i tak, wiem xP właśnie z szycia mam pieniądze na życie^^ ( nie ma to jak być biednym studentem xD)

Jeszcze takie pytanie mam' date='ciekawi mnie czy można od Ciebie zamówić jakiegoś pluszaka? :>[/quote']

Yup, można. Cen nie podaję publicznie, ale powiem jedynie że nie są tak wysokie jak dla ludzi z USA :3 dla polaków mam nieco inny cennik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepijący student? Coś tu jest nie halo

nie każdy musi pić, aby być studentem, no xD

Ja tez kiedyś coś tam dziergałam ale byłam mała i nie zbyt mi szło chociaż jedna bluzka mi ładnie wyszła

ja do szycia przekonywałam się...5 lat. zaczęłam od cosplayów. Szło mozolnie i paskudnie więc zrzucałam winę na maszynę do szycia. Doszłam do wniosku, że jest tania i popsuta więc nic nią nie zdziałam. Po jakimś czasie robótek ręcznych jakoś się do niej przekonałam. Aczkolwiek i tak najlepiej się szyje własnymi łapkami a nie jakimś sprzętem, którym można sobie przeszyć palca ( tak. byłam do tego zdolna. ) Więc jeżeli coś Ci kiedyś wyszło to próbuj dalej i się nie poddawaj^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy musi pić, aby być studentem, no xD

ja do szycia przekonywałam się...5 lat. zaczęłam od cosplayów. Szło mozolnie i paskudnie więc zrzucałam winę na maszynę do szycia. Doszłam do wniosku, że jest tania i popsuta więc nic nią nie zdziałam. Po jakimś czasie robótek ręcznych jakoś się do niej przekonałam. Aczkolwiek i tak najlepiej się szyje własnymi łapkami a nie jakimś sprzętem, którym można sobie przeszyć palca ( tak. byłam do tego zdolna. ) Więc jeżeli coś Ci kiedyś wyszło to próbuj dalej i się nie poddawaj^^

dzieki :)

Pamietam ja raz kiedy byłam w 1 klasie to taką marzanne uszyłam ... boże co to było .... mialo głowe z pozginanego materiału xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...