Skocz do zawartości

Pluszaki zukori


Gość zukori

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

One są EPICKIE! Czy można zamówić Twilight? Nie no brak słów...

tak, można ^^

i dziękuję raz jeszcze <3 cieszy mnie, że komuś się podobają te pluszaczki^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak ma się sprawa z tą maszyną? Wciąż Twoje prace mają pozamykane oczy, a ja chciałbym kupić pluszaka z otwartymi :E

W razie czego skontaktuję się przez PW.

A taki mały kucyk taki najmniejszy, ze 20 cm długości to ile kosztuje? Też 70 zł?

Jestem nieoficjalnie zainteresowana Carrot Top

kucyk 70 zł...nie będę zmieniać patterna o 6 cm na mniejszy aby zmienić cenę, sorki.

wciąż zbieram na hafciarkę :3

a pattern podesłano. gdyby były z nim jakieś wątpliwości to wyjaśnię jak go użyć ^^

a tak po za tym uszyłam Umbreona i smoczka :3 niedługo polecą do USA.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

aktualnie pracuję nad gigantyczną NIE-ŚPIĄCĄ Twi :3

a kto zgadnie czym jest ostatni pluszak ^^?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by była mocno wypchana' date=' aby potrafiła stać. [/quote']

wybacz ale tego zdania nie rozumiem o_O" jak ją mocno wypcham to będzie twardo leżeć nie zmieniając pozycji.

ja nie robię pluszaków na zasadzie...sflaczały kucyk= leżący kucyk

do każdego projektuję osobno wykrój ^^ chyba że ja coś przeinaczyłam to zwracam honor i proszę o wyjaśnienie tej zaistniałej niejasności ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie robię pluszaków na zasadzie...sflaczały kucyk= leżący kucyk

do każdego projektuję osobno wykrój ^^ chyba że ja coś przeinaczyłam to zwracam honor i proszę o wyjaśnienie tej zaistniałej niejasności ^^"

Przepraszam, znaczy się zrozumiałem “NIE-ŚPIĄCĄ” jako stojacą, więc tu popełniłem błąd, a twoje pluszaki wyglądają na bardzo miękkie.

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zawsze dziwiłam się że ten wyżej Tropius to typ latający' date=' no, latająca palma z bananami na szyi? ._. [/quote']

aż z ciekawości sprawdziłam. myślałam że jest tylko grass a on faktycznie ma typ latający... no nic.. wychodzi na to że mamy pokemona palmę z bananami co lata XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam , chciałbym się dowiedzieć czy byłabyś w stanie do marca zrobić pluszową Fluttershy taka ok. 30 cm i jeżeli tak to ile by to kosztowało i w jakim terminie jeżeli poźniejszym , czekam na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zukori

hej kochani.

w ciągu ostatnich 3 tygodni 8 osób zapytało mnie odnośnie pluszaka FS

WIN.

zaczęłam ją szyć tak o, aby wrzucić na DA a zobaczcie co mi wyszło xD

plushie_jolteon_by_zukori-d5tmrtd.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja... :flutterblush:

Chciałabym się przypomnieć, bo otóż zamawiałam Twi już jakoś na początku grudnia... nie to że cie poganiam czy coś :flutterblush: Ale chciałam się spytać czy w ogóle ją szyjesz (taką sweet malutką jak Derpy na 1 stronie wątku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zukori
Chciałabym się przypomnieć' date=' bo otóż zamawiałam Twi już jakoś na początku grudnia... nie to że cie poganiam czy coś Fluttershy Blush Ale chciałam się spytać czy w ogóle ją szyjesz (taką sweet malutką jak Derpy na 1 stronie wątku) [/quote']

oh... zamawiałaś........?

zdawało mi się że pisałaś że kiedy będziesz mieć pieniądze czy też kiedyś się zastanowisz ^^" albo pomyliło mi się z kim innym....

naprawdę przepraszam za spóźnienie ale kompletnie nie miałam Ciebie na żadnej liście. Już dodaję, taki pluszak to kwestia dosłownie kilku godzin.

lada dzień go zrobię..^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...