Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Ode mnie dodam, że miało to zostać wrzucone dopiero później, dużo później. Jeszcze wielu osób nie spytałem. Ważną uwagą jest to, że niemalże wszystkie wypowiedzi pochodzą od kolorowych, w tym inkwizycji i adminów.

I wydawało mi się, że inaczej to miało być wrzucone...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym tu wiele powiedzieć na temat postu Kuoth'a ale mam obawy że sprowadzało by się to do selektywnego cytowania wypowiedzi BiP'a.

Bo tak czytam te wypowiedzi i jedyne ci mi przychodzi na myśl to stek kompletnych bzdur. Jestem szary, jestem na forum już dość sporo czasu i notabene dość często rozmawiam ze sporą liczbą userów - tak userów, nie kolorowych czy szarych(szary też kolor btw no chyba że jest się daltonistą i wszystkie są dla nas przezroczyste -.0) i ponad połowa "zarzutów" to niewiele więcej jak ból tyłka o złamany paznokieć...

Zwracałem uwagę wielokrotnie ekipie i jakoś nie doczekałem się warna czy też nawet ostrzeżenia. Zdarzyło mi się doradzać i ekipowcom i tym spoza ekipy, a nade wszystko ich zachowania pokazały mi dobitnie, że wszyscy są tylko ludźmi, więc wypadało by dostosować się do tego.

Jak mawiają - kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

I lekka dygresja - mam wrażenie że Kuoth też czyta tylko te posty "co uważa za "fajne i nieodpowiednie"..."

Ja też czytam tylko fajne i nieodpowiednie posty :P ~Warmen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam to za stek bzdur, ale też i takie rzeczy trafiają do księgi, jeśli ma się nawet o pierdoły ból. Ok Kuoth, chcesz więc ukazać po prostu ekipę w złym świetle? Zacznę od tego, że nie powinno to trafiać do Księgi chociażby ze względu na zasadę "Jeden się żali, drugi wyjaśnia" - bez trzeciego czy czwartego. Można było założyć temu odpowiedni temat. Na dodatek spodziewałem się nieco większej liczby wpisów... Tak jak napisał Sliver, raczej więcej osób powinno się wypowiedzieć w liście. Odnosi się przez to wrażenie, iż większość osób zostało po prostu wybrane głównie z tych, które mają jakiś problem z ekipą/samym sobą(skoro tylu ekipowych tak na siebie tu naskoczyło). Jak zwykle ostatnio nie zgadzamy się Kuoth... temat jak dla mnie nieodpowiedni, ale i tak już tu się zrobił burdel.

Zaczekajmy na więcej wpisów, chociaż nie wiem co chcesz osiągnąć tą listą. Nie uwierzę, że każdy się nagle zastosuje do każdego z tych wpisów. Musielibyśmy stać się maszynami bez emocji. Ile jabłek jeszcze rzucisz w kolory? A już kompletnie nie podoba mi się posługiwanie konkretnymi nickami w liście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwiedrez Waldemr: "Zbyt szybkie działanie?" A ile mają czekać miesiąc? Po za tym, chcieć się dogadać muszą obydwie strony nie tylko jedna! Myślisz, że mod, będzie wchodził komuś w .... aby zrobić łaskę? Twój interes aby się dogadać z modem i wyjaśnić wszystko!

Najpierw odniosę się do tego cytatu BiP-a. Pewnie, że można się dogadać, i że potrzebna jest współpraca obu stron. Od czasu kiedy objąłem dział mogłem w nim spokojnie kilkadziesiąt procent walnąć za takie czy inne przewinienie. Ale wystarczyło, problem wyjaśnić i wszystko zostało naprawione. W większości wypadków sami userzy nie chcą dostać warna i po upomnineniu lub przedyskutowaniu sprawy robią wszystko tak jak trzeba. Wystarczy, żeby nie sięgać od razu po ciężki młot, a chwilkę poświęcić dla użytkownika. I tak, "Elwiedrez Waldemar" to moja wypowiedź. Co do innych wypowiedzi na liście - z niektórymi się zgadzam, a z innymi nie.

Kuoth - Twoje zwracania uwagi jest słuszne. Naświetlasz kilka problemów, które muszą zostać rozwiazane. Ale należy wziąć pod uwagę takie rzeczy, jak to, że ekipa nie jest jednością a zbiorem jednostek. Tarcia i spory są nieuniknione, ale powoli są niwelowane. Nie idzie to tak szybko jak by mogło, ani jak chcialiby wszyscy zainteresowanie, ale postępuje. Pewnie, że cały czas ujawniają sie błędy ale choć tak jak wielokrotnie było mówione - ekipa musi dawać przykład - to nadal każdy jej członek jest człowiekiem i może sie zdarzyć popełnienie błędu. Nie powinno ich być, ale całkowite ich wyeliminowanie jest niestety niewykonalne. Ale cóż zrobić - uwaga została zwrócona, więc trzeba będzie dołożyć starań, by znacząco zmniejszyć ich liczbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbijam piłeczkę. Nie podoba mi się, że "zwykli" użytkownicy są "tylko ludźmi, i tak po prostu okazują swoje słabości innym, co odbija się na nas samych, na reszcie userów, na ogólnej atmosferze". A kim ma być ekipa? Androidami? GLaDOS?

A tak na serio... Dlaczego nie utworzyliście dostępnego dla wszystkich dokumentu w GD, tak aby każdy mógł dorzucić swoje trzy grosze? (anonimowo lub nie). Mam wrażenie, że dobraliście po prostu bardziej pikantne wypowiedzi.

Jak już ktoś napisał "prawda leży po środku". Tak my jak i Wy jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Wystarczy pogadać, a nie wpadać w furię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem było pytać ludzi czy jest cos co im się nie podoba w działaniu, lub zachowaniu ekipy forum. Były 4 osoby, które stwierdziły, że nie ma nic. Nie dałem możliwości edycji, bo jakby się rozeszło dalej różne rzeczy by mogły sie stać z treścia tego dokumentu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Brawa dla administracji, mam do niej kolejne zażalenie. I z góry darujcie sobie teksty w stylu "a ten znowu ma ból czterech liter" bo to jest na poziomi podstawówki jak dla mnie.

W nocy z soboty na niedzielę 13-14 kwietnia, doszło do niezbyt miłego dla mnie incydentu zwiazanego z waszym moderatorem Warmenem.

Cała rozmowa z której wynikneło to, że tu dzis piszę jest dostępna tutaj

Admin na pewno stwierdzi, że sprawa jest zamknięta, ja uwazam inaczej. Dlaczego? Bo to co się stało dnia następnego jest juz szczytem debilizmu. Nie potrafie juz pojać kto ma prawo głosu na tym forum. Siper otrzymał ode mnie całą rozmowę. Byl przy niej Arjen który wlepił mi bana na sb i żaden z nich nie wlepił mi warna za to, że wyzwałem warmena który jawnie mnie sprowokował.

Co więcej dostałem ciekawy zrzut ekranu w którym widać iz pewna osoba chciała abym tylko i wylacznie ja został ukarany za tamta kłótnie.

http://puu.sh/2zZOv

jak widac na tym zrzucie ekranu pewna osoba celowo wycieła te fragmenty tak abym wyszło na to iz ja bez powodu zbluzgałem moderatora. I co najlepsze? Dostałem za to warna 30%.

Naprawdę taka wiadomośc to miód :

Witaj, MaxyBlack!

Otrzymujesz ostrzeżenie od moderatora na My Little Pony Polska - Forum.

--

MB, muszę dać Ci ostrzeżenie za obrazę.

Proszę: http://puu.sh/2zZOv

Nie miej mi tego za złe, ale tutaj nie obrażamy nawet, jeśli jesteśmy prowokowani, a jeśli jesteśmy, to zgłaszamy to Administracji, co już zrobiłeś zresztą... Tak czy siak, to było wzorowe. Dobrze, gdy użytkownik nie milczy, a mówi o tym co mu nie pasuje.

Przy warnie ironicznie to może brzmieć, ale mimo wszystko...

Miłego dnia, trzymaj się jakoś. Jakbyś miał jakikolwiek problem, to śmiało napisz.

--

Pozdrawiam,

Emronn.

Pozwólcie, że przedstawię jakby wyglądało zycie w Polsce stosując wasze zasady.

Pewien chlopak wraca sobie do domu, Zostaje napadniety przez dresa z nożem. Udaje mu się wyrwać broń napastnikowi podczas szarpaniny i wbić napastnikowi w brzuch. Przyjeżdża policja i zbiera ich oboje. Na rozprawie sądowej dres zostaje skazany za napaść, a napadnięty idzie do więzienia za próbę zabójstwa.

Tak wygląda wasza logika.

Dziwicie sie, że jadę po waszej administracji? A jak mam się zachowywać gdy dostaje warna za niewinność?!

Wy do diabła macie uzytkowników za maszyny. Choolera jasna my jesteśmy ludźmi, bedziem krzyczeć gdy cos nas boli, gdy ktoś nas udezy to mu oddamy. Nie znam osoby która pozwoliła by sobie pluć w twarz.

Zareagowalibyście inaczej? Watpie, Człowiek ma określoną cierpliwość, jak wchodzi się na sb i dostaje się tekst od regenta na dzieńdobry http://i.imgur.com/UC8ej8e.jpg to jeszcze zignorowałem. Ale jak potem ktos ponownie dowala mi tekst o mojej smierci, a potem jeszcze się perfidnie chwali tym iż się mną bawi http://i.imgur.com/K4bamIE.jpg . No sry ludzie, ale koles zasłużył na to by go wyzwać. Nie bede mówił, że tego żałuję bo tak nie jest. Uważam i tak, że powiedziałem to zbyt łagodnie.

Miesiąc temu zostalem zbanowany, Wina byla po części wasza bo mieliście problemy w komunikacji. Problem ten dalej macie. Najpierw dostaje jednego dnia bana na sb za wyzwanie moderatora, a następnego dnia zostaje ponownie ukarany. to tak jakbyś po procesie sądowym dowalił skazańcowi kolejny wyrok,a el tym razem od innego sedziego.

I wy mi mówicie, że mam sie ogarnąć? To forum tonie w hipokryzji. Admin zapewnia mnie, że zabronił dawać mi warna za sygne, a mod wyskakuje z takim tekstem :

Wiesz co Siper może? Zmienić tylko regulamin, bym zrobił co innego.

Superowe podejście, nic tylko brawa, miałem nawet okazję widziec odzywki warmena do sipera. Nic tylko spuścić glowę w dół bo nie da się patrzec jak mod wyskakuje z takimi tekstami do admina.

Nie pozwolę olać tej sprawy, nie przestanę mówić w jak głębokim poważaniu mam administrację skoro pozwala na takie akcje, nie potraficie patrzeć na uzytkowników jak na ludzi. No chyba, że mam rozumiec iż takie traktowanie jest specjalnie dla mnie i jestem szykanowany na tym forum bo taki wniosek powoli zaczynam wyciagać, a uzytkownicy którzy to wszystko obserwują przyznaja mi racje.

Wiele osób mówi mi, że ma olac jak to ujeli to podrzedne forum na którym w administracji są idioci (to był cytat). Ale ja tego nie potrafię tak zostawić, nienawidzę niesprawiedliwości, a to jak zostałem potraktowany za bycie ofiarą jest kretynizmem.

Się dziwicie, że forum ma coraz to gorsza opinię? powiem najlepsze, ja nie mam w tym zasługi tylko wy i wasze decyzje, chcecie cos zmienić? to pokażcie, że potraficie wysilić się na odrobine empatii i spojrzec na ta sprawę z mojej perspektywy.

Do Sipera

Nie dziw mi się, że nie chciałem z wami już współpracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś warna za niewinność, bo wyzwiska te nie były ani trochę konieczne. Może Warmen nie zachował się odpowiednio, ale i ty tego nie zrobiłeś. Naprawdę można się obejść bez wyzywania od gnojów, nawet, jeśli administracja nie działa najlepiej. Są inne sposoby wyrażania niezadowolenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś warna za niewinność' date=' bo wyzwiska te nie były ani trochę konieczne. Może Warmen nie zachował się odpowiednio, ale i ty tego nie zrobiłeś. Naprawdę można się obejść bez wyzywania od gnojów, nawet, jeśli administracja nie działa najlepiej. Są inne sposoby wyrażania niezadowolenia.[/quote']

Czlowiek ma swoją cierpliwość, a warmen sam napisał, że się mną bawił.

Każdy jest w stanie napisać, że ja jestem winien bo nikt nie stawia się na moim miejscu. To norma, że każdy powie, ja ym zrobił tak... a nie tak....

A prawda jest taka, że po kilku godzinach hejtowania twojej osoby i kilku zyczeniach smierci czlowiek psychicznie nie wyrabia, na to nie patrzycie, liczy sie fakt dokonany bez wzgledu na sytuacje.

Logika jest ta może i dobra, ale patrząc na to przez pryzmat moralny jest to złe traktowanie osoby która została jawnie pokrzywdzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że Warmen postępował dobrze, ale gdybym była na twoim miejscu, to nie wyzywałabym publicznie, żeby nie pogarszać swojej sytuacji. Rozumiem cię i przykro mi z tego powodu.

Na facebooku pojechano mnie w tej samej chwili w 150 komentarzach takimi bluzgami, że życie mi zbrzydlo, a koles wyskauje z zyczeniami smierci. Pierwszy tekst należący do regenta zignorowalem, ale tego co napisał warmen juz nie potrafiłem, z reszta. Przeciez ten mod się na mnie uwziął. Sam napisał, że dalby mi bana za charakter.

[edit]

To, że mam blocka na sb nie znaczy, że nie czytam tego jak się ze mnie naśmiewacie. Ulman, daj se siana z twoimi przeprosinami.

Jadąc po mnie na sb jedynie przyznajecie mi rację. A to mi wypominacie, że w twarz nic nie powiem.

Tisosek, dla twojej wiadomości nie jestem emo, wiec daruj sobie te gadki.

Uprasza się o poprawną pisownię, a gadek sobie nie daruję, bo nic mi nie zabronisz. ~Tisę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem naprawdę bardzo miły, ale Ty sobie totalnie ze mnie kpisz. Traktowałem Cię jak zwykłego użytkownika cały czas nawet, jeśli w kółko się doszukujesz byle pretekstu tylko by ukazać ogólnie ekipę forum w złym świetle. Wrzucasz wszystkich do jednego worka: Warmen się nie popisał, Yarvinle też, ale uprzejmie napisałem do Ciebie wyjaśnić to i owo, to co chwila mi coś bezpodstawnie zarzucałeś. Proszę, upublicznij naszą rozmowę! Wczoraj mi było aż przykro, że specjalnie wyciągnąłem do Ciebie rękę, byś nie zbierał ciągle tych warnów i napisałem na GG, a Ty nie dość, że mnie obraziłeś, to w połowie rozmowy zablokowałeś (później odblokowałeś, ale sprawa rodzinna nie pozwoliła mi kontynuować rozmowy za co przeprosiłem).

Maxy, nisko upadłeś. Wczoraj na BA na waszym SB widziałem jak posługujesz się cytatami z mojej rozmowy. Przeplatałeś moje teksty sprzed miesiąca z tymi, które były ostatnio - w dodatku nie tłumaczyłeś ich poprawnie a tak, jakbyś sam chciał interpretować.

Przykład:

2B947

Kpisz sobie ze mnie?! To nie jest śmieszne. Cytat wyciągnąłeś z rozmowy, która się odbyła tuż po unbanie i prosiłem o skasowanie spamujących postów w zapytajkach Regnum Solis. Upublicznij wszystkie rozmowy! Wyskakujesz mi ze swoją chorą nienawiścią na każdym kroku nawet, gdy się "produkuję" by Ci pomóc.

Za obrazę musiałem Ci dać, bo to był fakt dokonany, a za reklamę zwróciłem Ci uwagę, bo można było ją usunąć z sygnatury bez konieczności karania. Ale nie! Jestem tym złym przecież! Po cholerę ten Emronn w ogóle zagaduje, wyciąga rękę? Pewnie w drugiej ma paralizator.

I tak, napisałem, że póki jesteś na tym forum i Siper nie ogłosi wszystkim, że Wielki MaxyBlack ma specjalne przywileje, to będę Cię traktował tak samo jak każdego użytkownika - zwracał uwagę czy karał. Mam do tego pełne prawo jako moderator dbający o porządek i nie obchodzą mnie wasze dogadywanki tak długo jak łamiesz regulamin. Nie uznaję nikogo nad sobą, ani pod sobą - dla mnie każdy jest człowiekiem, który ewentualnie pełni swoją funkcję. Ja pilnuję porządku, więc nie pozwolę Ci na taką samowolkę. Jeszcze do teraz było mi Cię szkoda, rozumiałem w pewnej części Twój ból, ale gdy robisz przekręty na wszystko, to w moich oczach przegrałeś i spadłeś poniżej zera. Rób mi dalej złą opinię gdzie popadnie, dzięki Tobie się przyzwyczaiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem naprawdę bardzo miły' date=' ale Ty sobie totalnie ze mnie kpisz. Traktowałem Cię jak zwykłego użytkownika cały czas nawet, jeśli w kółko się doszukujesz byle pretekstu tylko by ukazać ogólnie ekipę forum w złym świetle.[/quote']

Cóż, niestety, ale mam uraz do kolorowych po tych akcjach. Oczywiście, teraz jest gadanie jaki to mam ból dupy. Przewidziałem to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóc? niby jak? Niby jak? Bądźmy szczerzy nikt nie wstawił by sie o usuniecie tego warna. W waszych oczach ja jestem temu winien (darujcie sobie komentarze na sb)

Może dlatego, że wszyscy uznali tego warna za słusznie przyznanego? Ja też dostałem i nie boli mnie to, zasłużyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie, po trochę.

1. Pokaż mi dowód, że rzeczywiście CODZIENNIE wysyłam Ci informację o warnie i Ci je wlepiam. Dostałeś jednego warna ostatnio, ale nie wyciągnę informacji moderatorskich o Twoich warnach tylko po to, by cokolwiek tu udowadniać.

2. Pomóc, ponieważ akcja z Warmenem zwróciła uwagę na Twój profil, w którym było widać reklamę jakiej nie powinno być zgodnie z regulaminem. Co to ma do pomocy? Zapytałem dwukrotnie na GG, czy mógłbyś zmienić to w sygnaturze... ba! Dałem czas na przemyślenie po ciągłym otrzymywaniu "Nie" w odpowiedzi.

3. Czego oczekuję? Współpracy nie w sensie przymusowej, jak sobie to wyobrażasz, a tego typu, że gdy piszę coś w stylu "Proszę, zmień to z sygnatury bo nie ma sensu Cię warnować", to otrzymam w odpowiedzi przynajmniej coś w stylu "Ok". Nie piszę, by się nad Tobą znęcać czy cholera wie o co chodzi; chciałem wyjaśnić te kilka spraw, by niepotrzebnie nie dawać warnów czy już w ogóle banować.

Dobrze, że wiesz ile jesteś wart - znać swoją wartość to coś dobrego. Jednak czego bym nie powiedział, to nie mam nawet szans minimalnych, by to zostało odebrane za dobre, bo wszystko tłumisz swoją pewnością. Nim przejdziemy dalej, to chciałbym jeszcze tyle ustalić: Czego oczekujesz przez tę rozmowę?

Dodam tylko, że gdyby mi chodziło o zniszczenie Cię czy coś, to bym w ogóle nie nawiązywał rozmowy, tylko wlepił te 50% za reklamę, zbanował Cię i poszedł sobie na kawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxy nie masz co dociekać tutaj...niestety to forum upadlo jak widzisz przez ludzi, którym władza uderzyła go głowy... a kłucąc sie nic nie wskurasz... to jakbyś chcial przebić głową cysternę z wazeliną... jak sam mówiłeś widzisz efekt na FB... Nie ma co sie do nich zwracać bo tylko cię zhejcą za byle co, albo zmienią regulamin na twoja niekorzysc...odpuść...

Jak miło, że jestem całym forum i ekipą! I nie wiem co ma do mnie FB, skoro nawet tam nie mam profilu. Ale ok, idę stąd na obiad, więc bawcie się dobrze!

~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kłucąc sie nic nie wskurasz...

Taka prawda, dlatego czemu nie uspokoją się ludzie tylko zaczną zarzucać sugestiami tego co inni mogliby zrobić, by było lepiej?

niestety to forum upadlo jak widzisz przez ludzi' date=' którym władza uderzyła go głowy... [/quote']

Nie, żeby coś ale to Maxy ma przywileje.

To dzięki nim MOŻE wciąż pisać i wylewać swoje zarzuty na to forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxy nie masz co dociekać tutaj...niestety to forum upadlo jak widzisz przez ludzi, którym władza uderzyła go głowy... a kłucąc sie nic nie wskurasz... to jakbyś chcial przebić głową cysternę z wazeliną... jak sam mówiłeś widzisz efekt na FB... Nie ma co sie do nich zwracać bo tylko cię zhejcą za byle co, albo zmienią regulamin na twoja niekorzysc...odpuść...

Dużo wielokropków wstawionych bez powodu.

POdoba mi się stwierdzenie, że specjalnie zmienia regulamin by uwalić Maxiego. Rozczaruję was nie jesteście wyjątkowi i nikt z waszego powodu specjalnie nie zmieni regulaminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxy nie masz co dociekać tutaj...niestety to forum upadlo jak widzisz przez ludzi' date=' którym władza uderzyła go głowy... a kłucąc sie nic nie wskurasz... to jakbyś chcial przebić głową cysternę z wazeliną... jak sam mówiłeś widzisz efekt na FB... Nie ma co sie do nich zwracać bo tylko cię zhejcą za byle co, albo zmienią regulamin na twoja niekorzysc...odpuść...[/quote']

Serio? Jakoś ja nigdy nie dostałem warna, a to wszystko dzięki przestrzeganiu regulaminu forum, jeśli ktoś olewa regulamin, to dostaje warny i bany, a potem wielkie pretensje. Proponuję dbać o regulamin, to nikt się nikogo czepiać nie będzie i będzie to dużo zdrowsze niż ciągłe fochy o każde zwrócenie uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli nagle ktoś zmienia regulamin, aby mu podpasował? Nie wiem czy jestescie na tyle wtajemniczeniw arkana tego miejsca, zby wiedzieć, że jak sie wam coś nie podoba, a nie ma na to paragrafu ot można zmienić sobie regulamin..coś dodac itd...(jak to sie juz zdarzało)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze z tabletu wiec z góry przepraszam za błędy w pisowni, nie mam wpływu na autokorekte.

emronn, jednego dnia piszesz do mnie wiadomość, że dostaje Warna za bluzgi na warmenie. następnego wyskakujesz z sygnatura którą miałem już ponad miesiąc.

rozumiem, że chciałeś abym nie dostał tego warna, ale fakt, że nagle gdy brakuje mi 50 procent dodana znajdujecie problem w sygnie. gdyby wyskoczył z tym ktoś inny to bym to zrozumiał, ale jak ciągle gdy jest cos o wannie pojawisz się ty.

zaczynam mieć wrażenie, że schodzi z tematu. mi chodzi tylko o tego jednego warna za wyzwanie warmena do czego on sam doprowadził. nie obchodzi mnie co teraz dzieje się w waszej administracji i to czy warmen ma problemy.

chce tylko aby osoba która została sprowokowana nie była karana za to, że zachował się jak czując człowiek. reszta mnie nie obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przejrzeliście tajny plam organizacjo o nazwie Tarreth ktorej celem jest zbanowanie Maxiego przez ciągłą zmianę regulaminu.

Regulamin był zmieniany bo pojawiły się nowe sprawy rażące i łamiące ogólnei przyjęte zasady więc pojawiła się o nich wzmianka w regulaminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli nagle ktoś zmienia regulamin' date=' aby mu podpasował?[/quote']

Wróć jak się coś zmieni, bo szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zmieniania regulaminu tylko dla korzyści jednej osoby, musiałby być wielki głos forum do tego chyba, że sprawa by była naprawdę toksyczna. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...