Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Mnie ktoś zmusza, jestem modem, muszę choć próbować obserwować co niektóre potencjalne punkty zapalne x3

 

Zgłaszając się do funkcji moderatora, czy tam przyjmując propozycję objęcia jej (nie znam twojej historii, wybacz) trzeba było wziąć pod uwagę to, że dobry moderator musi czasem i przewertować tematy go irytujące. Bycie modem to nie zawsze jest sielanka. 

 

Ale rację masz. Co nie zmienia faktu, że te tematy są irytujące

 

Dziękuję. To, czy tematy te irytują to kwestia względna, każdego irytuje co innego w różnym stopniu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem się czy takie tematy są potrzebne w ogóle, ale czy muszą być akurat tutaj. Forum MLP ma służyć fanom a nie czyimś partykularnym interesom. Widziałem wiele fandomów na dewiancie i jakoś zawsze ludzie się świetnie bawili bez polityki, a taka jaja jak tutaj są tylko w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłaszając się do funkcji moderatora, czy tam przyjmując propozycję objęcia jej (nie znam twojej historii, wybacz) trzeba było wziąć pod uwagę to, że dobry moderator musi czasem i przewertować tematy go irytujące. Bycie modem to nie zawsze jest sielanka.


Och daj spokój, to taki żart suchy, nieśmieszny i niezrozumiały był x3


Nie pytałem się czy takie tematy są potrzebne w ogóle, ale czy muszą być akurat tutaj. Forum MLP ma służyć fanom a nie czyimś partykularnym interesom. Widziałem wiele fandomów na dewiancie i jakoś zawsze ludzie się świetnie bawili bez polityki, a taka jaja jak tutaj są tylko w Polsce.



To jest Polska, tu nawet na forum o MLP znajdziesz polityków i zagorzałych wyznawców szatana <3 dosłownie wszystkiego. Póki nie łamie to regulaminu, albo nie nagina w jakiś tam sposób, niech sobie będzie, nikt nie każe wam/Tobie tego oglądać.

Odpowiadając na pytanie krócej, by rozwiać brutalnie wszelkie wątpliwości - tak, takie tematy kategorycznie muszą się tutaj znajdować. Forum MLP służy fanom na wszystkie sposoby.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem się czy takie tematy są potrzebne w ogóle, ale czy muszą być akurat tutaj. Forum MLP ma służyć fanom a nie czyimś partykularnym interesom. Widziałem wiele fandomów na dewiancie i jakoś zawsze ludzie się świetnie bawili bez polityki, a taka jaja jak tutaj są tylko w Polsce.

 

To, że nie ma takich tematów w niektórych kręgach fandomowych (tak, widziałem fora Bronies, gdzie tematy polityki, czy wiary były poruszane), nie oznacza, że tutaj ma tego nie być. 

W zasadzie swojej sugestii nie argumentujesz niczym innym, jak tym, że po prostu ty nie lubisz takich tematów. A na takie coś jest tylko 1 rada - olej te tematy i w nie nie wchodź, nikt cię do tego nie zmusza. Masz prawo wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeden temat poświęcony religii i wszystkiemu co z nią związane w zupełności wystarczy. A było ich trzy albo i cztery (jeśli mnie pamięć nie myli). Skoro ktoś chce dyskutować na w miarę wysokim poziomie - niech sobie będzie. Ale jeden. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę. Ale teraz zobacz tak:

- jest temat o wierzeniach. Ogólnie. 

- nagle wpada Anathiela, która chce pogadać konkretnie o Bogu, religii chrześcijańskiej i o Kościele Katolickim.

- Wpada kilka osób, które mają odmienne zdanie od niej, w efekcie czego ona wywołuje shitstorm oskarżając innych o prowokację, shitstormy itd. 

- Ona zakłada nowy swój temat, gdzie uściśla, że chce jedynie dobrego gadania o jej wierze

- Ateiści zakładają swój temat, bo chcą dyskutować w spokoju

- Nagle ktoś wpada na pomysł parodii wiary i tworzy temat poświęcony Arjenowi

 

I tak spirala się nakręca. Żeby ludzie się ogarnęli, 2 tematy by wystarczyły. 

 

Nazywasz moich wiernych parodią wiary? Giń w otchłanii nocy! ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zgłosić NIEWYGASAJĄCY warn.
Warn miał wygasnąć jakąś godzinę temu, lecz wciąż tam jest. Jako dowód zamieszczam 2 screeny.
 

Szczegół niewygasającego warna. Pozwoliłem sobie na ocenzurowanie przyczyny nałożenia wana, bo userzy nie muszą wiedzieć za co jest ten warn a administracja i tak ma wgląd w to, kto i za co dostaje warny.

ndaphl.jpg

Już słowo "temu" potwierdza, że warn miał wygasnąć. (dokładnie miał wygasnąć dzisiaj o godzinie 00:23)

 

Screen z dowodem że nadal mam te warny.

2s9yrl3.jpg

Screen wykonany kilka minut przed napisaniem tego posta.

 

EDIT1: Warn już wygasł

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematów religii... Niech będą te dwa. Dla wierzących i ewentualnie niewierzących (chociaż ciężko rozmawiać o czymś, czego się nie uznaje).

 

Resztę w [pył] wywalić. Poinformuję też jakiegoś Inkwizytora, by miał na te tematy oko.

 

Odnośnie warna: Żadnego nie widzę.

 

Huehue - Arjen

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz będę marudził: http://puu.sh/3Qr2x.png i http://puu.sh/3Qr9z.jpg

Mój jeden punkt miał wygasnąć dziś, a nadal zawala mi w profilu... Niby jeden punkt, niby za nic, bo za kilka pixeli, ale mimo wszystko "nieco" mnie to irytuje...

 

A skoro już tu jestem, to ponownie podbijam prośbę/pytanie, zadane wcześniej (post 163 w tym temacie), o możliwość dodania kilku nowych emotikon:

http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2012/353/5/d/shocker_trooper_by_equestria_prevails-d5oiakf.png

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/031/0/9/jasmine_by_equestria_prevails-d5snqdf.png

http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2012/173/7/9/the_shadow_by_equestria_prevails-d54glun.png

http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2012/238/b/7/the_unseen_by_equestria_prevails-d5ch3pg.png

Edytowano przez bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to nie zażalenie ale z przyczyn wyższych nic nie poradzę, zmuszony jestem tutaj wyrzucić problem. Nie wiem czemu mam prawie że pełną blokadę forum - że tak to cholerstwo nazwę. Za każdym razem jak napisze jakiś post i go zatwierdzę przyciskiem "Napisz" post znika a mnie wyrzuca do strony głównej. To samo jak chcę przeglądać nową zawartość, albo w profilu, wchodzę w reputację a zamiast reputacji po boku wyświetla mi się strona główna forum. Tak samo w szybkiej nawigacji, otwiera się to mniejsze okienko w którym jest nawigacja a w niej mniejsza wersja strony głównej. Nie mam dostępu do niczego, nawet teraz trzymam kciuki za to żeby ten post wskoczył tutaj...

Nie mam dostępu do PW, Tworzenia nowych Postów/Tematów, Profili innych użytkowników, modyfikacji własnego profilu, nawet hasła nie mogę zmienić bo wywala mi do strony głównej. Innymi słowy:

HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, mam pewien problem. Dziś o 10 powinny wygasnąć moje pkt do programu lojalnościowego ( Tak wiem brakują mi tylko 2 aby wygrać rower ale chce być uczciwy i dać szansę innym, więc zgodnie z regulaminem muszę oddać kilka  :fluttershy6: ).  Prosiłbym o zajęcie się moją sprawą.

 

Oto "szkrin szoty" :

 

45s.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dwóch powyższych ''wniosków'':

 

Oba posty nie powinny znaleźć się w tym temacie. Szczególnie post użytkownika WhiteWarrior. Pierwszy post to pierdoła, a natomiast treść drugiego powinna zostać wysłana do jednego z administratorów - ze szczegółową i sensowną argumentacją tejże decyzji. Nikt nie będzie nikomu usuwał konta ''bo nie wchodzi'', tutaj potrzeba konkretnych podstaw, w większości przypadków, gdzie konta usuwane są od tak, zakładane jest drugie konto, bo ktoś się rozmyślił.

 

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem gdzie zadać pytanie, więc piszę tutaj. 

Dlaczego kiedy się wylogowuje, kiedy na nowo wchodzę na forum to i tak jestem zalogowana choć wcześniej się wylogowałam. Zdarza się to drugi raz, jakiś czas po zmianie hasła było w porządku, właśnie dzisiaj znowu musiałam zmieniać hasło i jest dobrze. Czy przypadkiem to błąd forum, czy ktoś kawał robi i kradnie hasła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zadać pytanie, więc piszę tutaj. 

Dlaczego kiedy się wylogowuje, kiedy na nowo wchodzę na forum to i tak jestem zalogowana choć wcześniej się wylogowałam. Zdarza się to drugi raz, jakiś czas po zmianie hasła było w porządku, właśnie dzisiaj znowu musiałam zmieniać hasło i jest dobrze. Czy przypadkiem to błąd forum, czy ktoś kawał robi i kradnie hasła?

Zaznaczyłaś opcję "Zapamiętaj mnie" podczas logowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałbym zgłosić oficjalne zażalenie na użytkownika Księżniczka Siekierka.

 

Dotyczy ono nie jego chęci do wprowadzania zmian i działania dla dobra forum (gdyż tak swe działania z pewnością pojmuje), ale sposobu w jaki rzeczone zmiany są wprowadzane. Przykładem niech będzie wczorajsze wyłączenie emotikon na SB, czy eksperymenty z kolorowym pismem. Z kolei dzisiaj został (podobno) wprowadzony filtr przekleństw.

 

Problemem jest to, że nikt tak naprawdę nie wiedział, że jakiekolwiek tego typu zmiany mają zostać wprowadzone. Czy tak trudno było napisać dzień-dwa wcześniej w ogłoszeniach iż: "W dniu tym a tym, w godzinach takich a takich, działanie SB może być przerywane, ponieważ testowane są nowe rozwiązania"

 

Nawet nie trzeba było ich wyszczególniać (choć byłoby to wskazane), ale ludzie by wiedzieli, że mogą się czegoś spodziewać i nie dochodziłoby do bezsensownych kłótni.

 

Poza tym miło by było, jeżeli zmiany dosyć znaczące (na przykład wykasowanie powszechnie używanych emotikon) były konsultowane z użytkownikami forum. Ot, takie badania opinii publicznej.

 

Proszę, żeby Księżniczka Siekierka, nieco pohamował swój zapał i miał na uwadze, że choć jest w administracji, to na forum są także inni ludzie, którym takie działania mogą być nie w smak.

 

Kazanie skończone.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...