Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Mam pytanie bo to wygląda na jakis błąd a mianowicie. W miejscu gdzie jest odliczanie do odc. widnieje 2117dni (reszte można pominąc) i myślałem że to ma coś wspólnego z moim zegarkeim na komputerze (czasami sam sie przestawia), ale tam jest napisane jesze s2e1 The Return of Harmony Part 1 więc jakby nie patrzec to troche dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mlppolska.pl/dr-whooves-m3479/

 

Ten użytkownik podaje się za doktora Whovesa, może byłby zainteresowany?

na forum Mystherii miał własny temat z "Zapytaj doktora whovesa", dobrze go grał.

 

Wydaje mi się, że wierzył w to, że jest doktorem whovesem.

Nie ma sensu wypychać "ochotnika" przed szereg. Jeśli będzie miał na to ochotę - od tego są podania i zamęczanie nimi WA. :flutterblush: Gdyby podobna sytuacja miała miejsce w dziale Fluttershy od razu pisałbym w tej sprawie. Szanse mam niewielkie (zerowe?), ale zawsze będę próbował gdy będzie jakaś okazja. Podsumowując. Nie ma co się pchać między cydr a zakąskę. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszyscy, co narzekają na sytuację w Samotni, wzięli i napisali tam chociaż jednego posta, byłby tam naprawdę niezły ruch~ xD

 

To miłe, że nie tylko mnie leży na sercu los Samotni, ale fajnie, jakby to wasze duchowe wsparcie było takie bardziej, no... w praktyce!! Bo to, że coś trzeba zrobić wiadomo, nie trzeba tego zgłaszać, szkoda tylko, że na świadomości tego faktu się kończy, a chęci do działań jakoś tak brak .__. 

 

Rany, kiedyś użytkownicy byli bardziej samodzielni... wiecie, że praktycznie od fundamentów ten dział zbudowany został przez samych użytkowników? Awatar naprawdę niewiele do roboty nie miał, avatar Pinkameny został powołany nie przez wysyłanie podań, ale dostał stanowisko za aktywność, teraz z takim doborem byłoby trudno, chociaż... może jednak jest ktoś zainteresowany? ^^"

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rany, kiedyś użytkownicy byli bardziej samodzielni... wiecie, że praktycznie od fundamentów ten dział zbudowany został przez samych użytkowników? Awatar naprawdę niewiele do roboty nie miał, avatar Pinkameny został powołany nie przez wysyłanie podań, ale dostał stanowisko za aktywność, teraz z takim doborem byłoby trudno, chociaż... może jednak jest ktoś zainteresowany? ^^"

Tylko, że osoba z kolorem co zmieni, jeśli ludzie tam nie pisują? Zasadniczo sam kolor nie jest wybitnie potrzeby, a ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam dwa zażalenia.

Po pierwsze, widoczne dla każdego kto i ile ma punktów ostrzeżeń na koncie. Moim zdaniem ta informacja powinna być dostępna jedynie dla moderacji oraz "ostrzeżonego użytkownika" a nie dla wszystkich użytkowników forum.

Po drugie, to odnośnie najnowszego ogłoszenia, to natychmiastowe działanie może moim zdaniem przynieść tylko więcej szkód niż korzyści. Powinien pozostać stan sprzed ogłoszenia tej "rewolucji". Co prawda dla kuzyna jest to już obojętne bo on i tak jest na anty jeśli chodzi o to forum, ale dla innych użytkowników. Jeśli dostaną warna a nie będą świadomi za co, to w najlepszym wypadku mogą mieć pretensje o niesłuszne ukaranie. Powinna moderacja najpierw takiemu użytkownikowi wskazać gdzie złamał regulamin, żeby - o ile po zwróceniu uwagi będzie wiedział i tego nie powtórzy - był świadomy, że uchybił się w danej chwili od regulaminu i żeby mógł uniknąć.

Edytowano przez GabrielAngelos
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie, to odnośnie najnowszego ogłoszenia, to natychmiastowe działanie może moim zdaniem przynieść tylko więcej szkód niż korzyści. Powinien pozostać stan sprzed ogłoszenia tej "rewolucji". Co prawda dla kuzyna jest to już obojętne bo on i tak jest na anty jeśli chodzi o to forum, ale dla innych użytkowników. Jeśli dostaną warna a nie będą świadomi za co, to w najlepszym wypadku mogą mieć pretensje o niesłuszne ukaranie. Powinna moderacja najpierw takiemu użytkownikowi wskazać gdzie złamał regulamin, żeby - o ile po zwróceniu uwagi będzie wiedział i tego nie powtórzy - był świadomy, że uchybił się w danej chwili od regulaminu i żeby mógł uniknąć.

To ogłoszenie jest wycelowane w osoby, które mają już na tym forum dłuższy staż, a mimo to olewają regulamin. Z mojej strony nic nie grozi nowym użytkownikom, którzy nie mieli okazji się przekonać, jak egzekwowanie regulaminu działa w rzeczywistości. A myślę, że pozostali Inkwizytorzy mają na ten temat takie samo zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...