Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Nie jestem pewna, czy mam to napisać tu, ale ok. Dlaczego kiedy wylogowałam się i spróbowałam lognąć znowu, forum nagle stwierdziło znikąd, że ,,To konto zostanie automatycznie odblokowane za 15 minut''. Jakie bloknięcie? W końcu CHYBA  warna ani bana nie dostałam, nie?

 

I weś czekaj rozdrażniona piętnaście minut, chcąc dowiedzieć się CO zrobiłaś źle, a jak wejdziesz to nagle okazuje się, że... nic.

 

PS: nie wiem, czy ma to związek. Ale jak kliknęłam ,,wyloguj'' to co prawda wylogowałem się, ale u góry wyskoczył błąd ,,użyłeś złego przycisku do wylogowania się''. Forum ma dzisiaj jakąś fazę....

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam zażalenie.

 

Martwi mnie to, że pan Komfiturka Zandi nie ma kolorka, w temacie Quiz CMC mam najwięcej punktów, a do tej pory nie dostałem żadnej nagrody. Inni to by dostali, ale oczywiście nie ja. :ajsleepy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to takie rzeczy powinieneś zgłaszać do mnie, ale skoro już napisałeś tu, to odpowiem także tu - o quizie wiem i pamiętam, zajmę się tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca...

 

Proces "zajmę się tym" długo potrwa?

 

No i sam temat "Quiz CMC" 7 czerwca będzie miał 2 rocznicę! Pierwszy post ma błędy natury technicznej bodajże w kodzie html, miała być aktualizacja nagród co tydzień, a tak nie jest, Zandi nie ma kolorka, a sam jest zbyt "nieśmiały" aby przebłagać od kogoś funkcję tytularną, a jest porządnym gościem i dobrze sprawuje funkcję. Wprowadzi punktacje na kompie, ponieważ w poście, co ma uwaga ponad pół roku, nie może. Posterunkowy Ślimak podobnież zamilkł w temacie, a samo prowadzenie wątku... wypadałoby zrobić jakiś porządek, Tym bardziej, że Zandii postanowił punktować od początku.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dziś albo jutro będzie.

 

A jak będziesz popędzał, to będę to robił wolniej.

 

Edit: Bo popędzany Ślimak chowa się w skorupkę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś odrobinkę sprecyzować?

 

Obrazek informujący o powstaniu działu dla tiary jest beznadziejny.

To wniosek czy zażalenie?

Jeśli wniosek, cóż, gusta gustami, twój avatar też może komuś się nie spodobać i tak jak tamten obrazek, dopóki nie łamie regulaminu, nie jest "nieodpowiedni"

Jeśli zażalenie - podejrzewam że możesz napisać do opiekuna działu i zaproponować, w twoim mniemaniu, lepszy. Jeśli trafisz nim w sedno, z pewnością zostanie on wykorzystany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś odrobinkę sprecyzować?

To wniosek czy zażalenie?

Jeśli wniosek, cóż, gusta gustami, twój avatar też może komuś się nie spodobać i tak jak tamten obrazek, dopóki nie łamie regulaminu, nie jest "nieodpowiedni"

Jeśli zażalenie - podejrzewam że możesz napisać do opiekuna działu i zaproponować, w twoim mniemaniu, lepszy. Jeśli trafisz nim w sedno, z pewnością zostanie on wykorzystany.

Już nie ma potrzeby. Faktycznie nie wyszło i usunęłam.

Koniec offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mój wniosek został zignorowany, więc ponawiam.

Wnioskuję o utworzenie oddzielnego działu dla dyskusji o fandomie. Teraz większość z nich znajduje się w "Ogólnej dyskusji na temat kucyków". Utworzenie działu zapewniłoby lepszą przejrzystość forum i zapobiegłby nieporozumieniom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział mógłby się znajdować w sekcji "My Little Pony", a nazywać zwyczajnie - "Fandom", czy coś w tym stylu. Przenieść należałoby tam wszystkie tematy typu "Love and Tolerance". Dyskusje o fandomie nie mają się nijak do dyskusji o kucach. Jest parę problematycznych tematów, jak chociażby ten o shippingach (z jednej strony mówimy o rzeczach tworzonych przez fandom, z drugiej o postaciach kuców) i nad nimi trzeba byłoby się zastanowić.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Button z 6Pony, nie pokazuje mi się, kiedy jestem zalogowana(mam wersję black). Jest tam tylko wtedy, kiedy jestem wylogowana(wersja zmienia się automatycznie na white)

 

Jestem ObRZona.

 

A tak na serio, to miło by było, gdyby ktoś to poprawił ;).

 

Pozdrawiam, Eliza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat ten od niedawna nazywa się "Cygnus Wniosków i Zażaleń" - Czyżby to była jakaś prowokacja? A gdzie informacja o tym, że regent obejmuje tak ważne stanowisko kontaktu pomiędzy zwykłymi Userami, a "Wyższą kastą"?

 

Ja na przykład nie zgadzam się, żeby taką funkcję zajmował Cygnus. Wystarczająco znam tegoż osobnika.

Edytowano przez Czarny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://puu.sh/7cXRg.png

 

Przeczytanie tematu na temat którego ma się zażalenie i/lub wniosek to też sztuka, nie?

Administracja ma prawo mianować kogo chce i gdzie chce, to powinieneś już wiedzieć.

Kryterium którym się kierują to nie "Kogo Czarny lubi i zna a kogo nie" tylko "Czy osoba się nadaje na dane stanowisko".

Bo ja na ten przykład mam gdzieś co o nim sądzisz, puki robi swoje i robi to dobrze nie widzę powodu do wyciągania daleko mylnych wniosków.

Jeśli to jest dla ciebie prowokacja, to lepiej nie czytaj dalej.

 

Samo określanie Wyższa Kasta w moim odczuciu jest obraźliwe, walczyłem z licznymi prowokacjami i próbami dzielenia userów wedle wyssanych z palca "lepszych i gorszych", nie pozwolę żebyś znowu rozpoczynał taką wojenkę.

Jeśli planujesz tutaj to drążyć, to jest to twoje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, za następną prowokację wyłapiesz z uwzględnieniem braku reakcji na upomnienie.

 

Jeśli masz jakieś wnioski lub zażalenia, możesz je kierować do opiekuna Księgi.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Zegarmistrz wyczerpał temat. Osobiście mógłbym przyczepić się do nazwy, bo jest trochę koślawa. Wolałem starą. Może gdyby Cygnus dostał jakąś odznakę / nagrodę w stylu "Opiekun Księgi wniosków i zażaleń"? Ewentualnie zielonym kolorem "Opiekun Księgi" ale to już detale. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz uprawnień do tego!

 

Nie posiadasz odpowiednich uprawnień, by przeglądać ten kalendarz

 

 

Do niedawna było wszystko w porządku. Dopiero parę dni temu kalendarz odmówił mi dostępu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...