Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

A po za tym, często olewa to co się do niego mówi. Z nim się nie dogadasz. :v

Sprzeciw.

Tric jest całkiem fajnym człekiem, trochę z nim przegadałem na PW. 

Pluus, tak jak Air powiada, przyzwoicie by było najpierw poprosić NajtmArjenka albo Turretha o interwencję. Szkoda dobrego avatara, bo całkiem sporo nim jest i radzi sobie bardzo dobrze.

Ocena pracy avatara: click 

Może po prostu jest czymś zajęty albo nagła sytuacja, nie wyciągajmy pochopnych wniosków.

Ale co Ci da fajność, skoro olewa dział?

Może ma co do tego jakiś konkretny powód? Jak się komuś nie chce to zwykle rezygnuje.

 

Edytowano przez Hrabia Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szalom.

 

Jako, że religia i kultura żydowska cieszą się na naszym forum sporym zainteresowaniem, wnoszę o dodanie takiej oto pięknej ikonki:

 

s0ZY39C.gif

 

Oczywiście w odpowiednio mniejszym rozmiarze i pod znakami :ajwaj:. A jak ktoś uważa, że ikonek jest już za dużo, to polecam usunąć te mniej używane.

 

Chyba nie chcemy być posądzeni o antysemityzm przez naszych pejsatych braci?

tzn. ja pozywam w swoim i ich imieniu

 

Dziękuję za uwagę i radziłbym zastanowić się nad moją propozycją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi rozsądnie. Żydzi i ich kultura stanowią nieodłączną część historii naszego kraju i rzeczywiście, można by to w jakiś sposób docenić na tym forum, chociażby przez zaproponowane powyżej dodanie ikonki. Nie jest to wiele, ale wydaje mi się, że na początek wystarczy, nie widzę minusów takiego rozwiązania. W końcu co złego może się stać? Przejmą nagle całe forum?

 

Poza tym nie wiem, czy zyski z wyświetlanych reklam byłyby w stanie pokryć potencjalne koszta związane z procesem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam błąd, który niesłusznie wpiernicza mi 5 punktów ostrzeżeń. Dawno temu, ni z gruchy ni z pietruchy, dostałem 5 punktów, bez żadnego uzasadnienia. Nawet jak wejdę na moje ostrzeżenia, to nic tam niema, nie mówiąc już o braku żadnego powiadomienia itd. Zgłaszałem to już Siperowi i Airlickowi, którzy usuwali mi te punkty, lecz było to zabieg czasowy (z 2 miesiące) i po upływie tego czasu punkciory znowu wróciły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Ty nieładny. Pewnie to właśnie Ty jesteś tego sprawcą, ale i tak, dzięki za usiłowanie pomocy.

 

Edit: Po zapoznaniu się z ostrzeżeniem, mogę Ci złożyć podziękowania. W końcu będę spać spokojnie, bez czarnych myśli, że za kilka tygodni znowu wpierniczy mi piątkę.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjścia są dwa:

 

1. Zignorowałeś moje ostrzeżenie o zgłaszaniu tu problemów technicznych i zdecydowałeś się popełnić wykroczenie, co w tym momencie potępiam i zgłaszam.

2. Ziomeczku, a może jednak zasłużyłeś?

 

W obydwu przypadkach zaleca się skierowanie sprawy do TechAdmina.

 

Edit: Na litość boską, działajcie jak ja powiem, co? Czuję się bezużyteczny ;_;

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mogę jedynie powiedzieć, że został wystawiony na 6 punktów wczoraj około godziny 23 przez Zegarmistrza. Napisał, że warn jest za rzekomo multikonto, lecz nie mogłem użyć multikonta w chwili wystawienia warna bo zostało zablokowane jeszcze w zeszłym roku, więc dlatego proszę o zdjęcie warna.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wyjaśnię dla ogółu?

 

Dostałeś 6 punktów zamiast bana za posiadanie multikonta. Nikomu nie chciało się wcześniej sprawdzać twojego IP, błąd, tym razem jeden z Inkwizytorów sprawdził, z ciekawości.

Znaleziono twoje poprzednie konto, na którym dostałeś perma za zachowanie.

O ile mi wiadomo, jeśli osoba z permem i grupą Heretyk zakłada konto na forum, Inkwizytor ma możliwość bez słowa je zbanować.

Ja tego nie zrobiłem, daje ci swoistą szansę.

Dostałeś 6 punktów za owe ominięcie kary przez założenie nowego konta, oraz zawiadomienie, bowiem nie jest tajemnicą że obrażasz ludzi na gg z tego forum. Jeden z twoich "pomysłów" widnieje nawet w dziale Wpadek forum i SB, post 17.

Więc tak jak w warnie tak i tutaj, oficjalnie cię ostrzegam.

Powinieneś być już na księżycu, nie jesteś tylko z dobroci tego, co mam zamiast serca.

Jeden występek, jeden krok poza linię i lądujesz bezpowrotnie na księżycu.

Chyba wyraziłem się dość jasno.

 

Wybacz Opiekunie Księgi że załatwiam takie rzeczy tutaj, ale to najlepsza z możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, apeluję o spokój i trzeźwość umysłu.

 

Z tego co mi wiadomo, MasterBezi, ponosisz słuszną karę za swe winy. Radzę po prostu przeboleć sprawę, tak z własnego doświadczenia ;)

 

Zaś do Zegarmistrza kieruję słowa upomnienia, by zmienił ton i sposób mówienia. Owszem, jest to styl prosty i przejrzysty, ale denerwujące są wypomnienia że "chcesz jego dobra", czy "idziesz komuś na rękę". Ludzie się domyślą ;)

 

A jak nie, to... nie .-.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość ChrisEggII

Krótkie pytanie o to, co mam w sygnaturze: Czy obrazek o wysokości 240px mieści się jeszcze w regułach, czy jest już za wysoki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek nie jest sam w sobie za wysoki. Ale dolicz do niego tekst który dodaje mu kulka px. Tak, tekst też się liczy w pomiarach sygny, inaczej mógłbyś mieć coś o wiele większego niż to 700px na długość, choćby zwykłym

"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...