Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Cava - A zdajesz sobie sprawę, że choćby ponownie nikt się nie zgłosił, to warto trzymać się zasad? Mi przeszkadza Czarny? Gościu, którego znam i propsowałem ostatnio w Krakowie? Czytasz między wierszami jak Braille'a wiertarką. Przeszkadza mi sposób w jaki to się stało. A fakt, że jest Twoim chłopakiem? A jak mi to niby ma przeszkadzać, walczyłem z nim o Twoją rękę czy coś? Bo chyba jestem TROCHĘ daleko. Spoko, widzę też, że miałem "łaskawie" podjąć decyzję. Tak to się mówi, gdy człowiek postanowi wykazać się PROFESJONALIZMEM. Brzmi dość pysznie, ale fakty są takie, że całą sprawą zająłem się poważnie, zresztą parę osób mi pomogło. Pozdro dla nich. "A rekrutacja tylko pod warunkiem, że Cygnus nie będzie w niej uczestniczył." No kurcze, chyba proste, że skoro dopiero co stracił fuchę, to ponownie jej teraz nie dostanie.

 

Dobra, chyba już wyjaśniłem sobie ze wszystkimi. Co do zasad rekrutacji na stanowisko regenta, podtrzymuje to co zostało oficjalnie ogłoszone - gdy Avatar wybierze swojego pomocnika, ma go wysłać do administracji. Czyli albo ma ze mną pogadać, albo do mnie napisać podanie/wiadomość/whatever.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją winę widze tylko w tym, że wlazłem Arjenowi w paradę. No i doborze słów. Air przedstawił przykłady podobnych przypadków, tylko bez shitstormu. I jak dotąd te działy na tym źle nie wyszły, z tego co wiem.

 

Arjen mnie z tym zostawił, wypinając na mnie swą srebrzystą, niczym księżyc dupę. Zasłużyłem. I za to, czego jestem winny przeprosiłem Jego.

 

Nie przyznaję się do zepsucia czegokolwiek innego. Cygnus spieprzyl sprawę, olewając Cavę, swoja przełożoną. I jak np. Chemik i Alberich się dogadują i jest ok, tak wierzę, że i w tym przypadku będzie to samo. Wszakże Chemik i Alberich tez ze mną rozmawiali o Flutterce. Alberich świadom tego, czego się podejmuje był. I Czarny też jest.

 

Ma nieomylność istnieje, ale moja zapalczywość i nieumiejętność czekania na pewne sprawy czasem tą nieomylność przyćmiewa. Ilekroć coś spieprzyłem, to nie z powodu złej decyzji, a zbyt szybkim i wymijającym co tylko się da sposobem.

 

To też podtrzymuję swoją decyzję. Jednocześnie zaznaczam, że agresja którejkolwiek ze stron, która przejawiać się może uszczypliwością, czy otwartą wręcz kłótnią ma być natychmiast zgłaszana z puushem do MNIE (bo od teraz tylko ja to mam w garści) i ostrzegę winowajce tylko raz.

 

Tym samym zamykam ten temat. Kolejny post tutaj dotyczący tej sprawy będzie usuwany.

 

Ave Ja.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy zwykli użytkownicy np: z grupy Brony mogą używać kolorowej czcionki (w postach)?

 

Albo inaczej... Czy pomocniczy awatara mogą używać kolorowej czcionki (w postach)?

Zależy od opiekuna działu. Jeśli pozwala, albo nie zwraca na to uwagi, to można. To się tyczy działów kucykowych, a w innych działach kolorem nie powinien pisać nikt (poza oficjalnymi postami administracji/moderacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale autorzy tematów powinni mieć prawo do kolorków, bo w zasadzie pełnią funkcje nieformalnych awatarów. Parę razy widziałem, że tam autorzy tematów dostawali opr za kolor, bo nie są awatarami, tak jakby w tym dziale w ogóle mógł istnieć jakiś wspólny awatar. 

 

http://mlppolska.pl/dzial/123-zapytaj/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dayan...

Ihnes nie musi pisać nic w dziale, skoro ma np MNIE i Aresa.

A skoro już poruszyłeś tę kwestię, to zobacz kiedy ostatni post napisał Tarreth w swoim dziale?

A co do kolorowej czcionki, to zobacz też, że KAŻDY dział ma swój własny regulamin, to raz, a dwa, każdy awatar ma prawo przyznania zgody na taką czcionkę komu chce.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ihnes nie musi pisać nic w dziale, skoro ma np MNIE i Aresa.

A skoro już poruszyłeś tę kwestię, to zobacz kiedy ostatni post napisał Tarreth w swoim dziale?

Tarreth to Tarreth. Admin ma o wiele więcej rzeczy na głowie, niż tylko prowadzenie swojego działu. Opiekunowie działu mają na forum dokładnie jedno zadanie - prowadzić dział. Jeśli tego nie robią, to cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue, jeszcze ciepłe. :megusta:

 

BiP. Jeśli istniałbyś na tym forum wiedziałbyś, że Tarr do prowadzenia działu ma swoich mudżynów, jak i Arjen. Luna i Celestia mają Wielkiego Awatara, jak i Awatara i dwóch Regentów. Argument totalnie nie nadaje się do użytku, co także stwierdził Airlick.

 

Natomiast jeśli chodzi o sprawę Ihnesa, TO NIE JEST TEMAT DO POSZUKIWAŃ UŻYTKOWNIKÓW. To jest temat do rozwiązywania problemów na liniii moderacja - user, bądź zgłaszania wniosków i porad odnośnie kontaktu na wyżej wymienionej linii. To co się dzieje z użytkownikami i dlaczego ich nie ma, NIE JEST sprawą forum. Chyba że chodzi o kolorowego co go nie ma a dział stoi odłogiem, to wtedy już zaczyna interesować. Jest to jednak wyjątek, w dodatku występujący dość rzadko.

NAPOMINAM tutaj się udzielających o ogarnięcie się i pisanie na temat.

A jak nie, to pójdę naskarżyć do moderatora. Ha-ha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wniosek: złączenie dwóch tematów ze sobą.

 

Chodzi mianowicie o to, że niedawno utworzony przez Gabrysia temat: http://mlppolska.pl/watek/10607-dyskusja-czemu-wi%C4%99kszo%C5%9B%C4%87-bronies-woli-lune-od-celestii/ jest tak naprawdę zdublowaniem kiedyś utworzonego, dobrze rozwiniętego tematu Talara: http://mlppolska.pl/watek/7506-zwyk%C5%82a-posta%C4%87-w-serialu-niezwyk%C5%82a-wed%C5%82ug-fan%C3%B3w-czyli-dominuj%C4%85ca-posta%C4%87-luny-w-fandomie/

 

Nie widzę sensu, by na ten sam temat wypowiadać się w dwóch miejscach.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po pierwsze - Ci tchórze sami z siebie robią pośmiewiska, uciekając w śmierć od problemów. Wkurzający? Jak widać zdrowe podejście do tych ''atencyjnych kurtyzan'' mocno tutaj kogoś boli.

Welp, na dalsze dyskusje zapraszam na priwa, tymczasem na brak kultury w Twoim wykonaniu, ''szczekający'' postara się jakoś zareagować :dunno:

Edytowano przez Lordek
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Składam zażalenie.

To nie fair, że ludzie są banowani za to, że chcą się czegoś dowiedzieć od adminów/moderacji. Skoro takie coś ma miejsce, należy zbadać przyczynę takiego zjawiska i zapobiec mu, zamiast leczyć banem skutki.

Głównie chodzi tu o mail do administracji, który powinien być w stopce:

7979ab2048.png

 

A go nie ma. Ogólnie sam proceder banowania ludzi za multi które zakładają do celów konwersacji z administracją, bądź do poszukiwań maila na forum - jak mogą inaczej dotrzeć, skoro nie wiedzą jaki jest mail, a jeśli już - to mail nie jest czytany?

To chore.

Edytowano przez Cygnus olor
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cynosie, robisz z igły widły. Fakt faktem, mail w stopce być powinien, jednakże...

Nikt nie został zbanowany bez powodu. Zauważ, że jak robione są multi w celach "wyjaśnienia", to są to najczęściej trolle lub dzieciarnia. Poza tym, przy wystawiania bana jest (a przynajmniej być powinien) podawany mail administracji, gdzie mozna wysłać odwołanie.

Zakładam, że napisałeś tego posta z powodu dzisiejszej sytuacji z Shunem. Ja tam widzę, że bana nie ma. Pomoc otrzymał, konto zostało oznaczone do usunięcia, więc sprawa zamknięta.

Edit:

Fuq, nie wiem dlaczego piszę jak jakaś uprzywilejowana osoba. Forgive me :derp2:

Edytowano przez The Overseer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprecyzować?

O ile zauważyłeś, w Pręgierzu(mam nadzieję że zauważyłeś xD) lądują te najbardziej "polityczne" i niewygodne bany.

Te, z których nikt nie ma ochoty się tłumaczyć każdorazowo każdemu.

Pomniejsze bany, których też nie zawsze jest mało wbrew pozorom, nie lądują tam, bo zwyczajnie mają za małą ważność. Bo kogo obchodzi, że wczoraj na banie wylądowało konto jakiegoś randoma za 4 multikonta <- przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...