Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Tyle, że z tego co wiem, będąc zbanowanym nie można nawet pisać PW. Więc zapytam się, jak? Bo to, że uważam kogoś do znajomego nie znaczy, że mam jego GG/Skype'a/etc. Nie chodzi o to, żeby zieloni pisali każdy oddzielny post dla konta i jego 20 multikont, ale czy to takie ciężkie dopisać nick do listy? Mogłyby być tam po prostu dwa spoilery, jeden dla ludzi zbanowanych na miesiąc i dla tych na stałe. I tyle, nie wiem, czy Skaj nie mógłby nawet napisać odpowiedniego skryptu, który robiłby to automatycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ponieważ pewnym osobom nie podoba się, że piszę swoje zażalenia przy okazji problemu z nimi związanego (!) to napiszę tutaj. 

 

Nie podoba mi się i to bardzo, że forum niemal codziennie zalicza crachy. Problemy problemami, ale coś takiego to jest po prostu szczyt. Nie ma co się zasłaniać tekstem, że "nie zarabiam za to forum", "to moje hobby" i tak dalej. Nie chcesz dbać o forum? To oddaj swoje stanowisko komuś, kto o nie zadba, tyle. 

 

Druga sprawa. Zakładam wątek o moim problemie. Piszę co myślę na temat tego problemu, jak i innych, które widuję na forum (fakt, że trochę ostro, ale regulamin tego nie zabrania) i co? Ta część postu zostaje skasowana. Poniżej użytkownicy zadają pytania co do tego postu, a więc im odpowiadam. Od razu wielki foch pewnej osoby, bo offtop straszny. Pisze do mnie jakże z resztą miłe ostrzeżenie (brawo Zegarmistrz, jesteś bardzo uprzejmy i potrafisz przekonać człowieka, że robi źle *kciuk w górę*), na które odpowiadam no bo chyba mam prawo, co nie? Chyba mogę coś na ten temat powiedzieć? I tak się składa, że wolę by było to publiczne bo na pw jeszcze zniknie czy coś. Wielka afera. 

 

Nie. Nikt mi nie ma usługiwać. Jak się zajmuje stanowiska technika na forum to się o nie dba i tyle. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


brawo Zegarmistrz, jesteś bardzo uprzejmy i potrafisz przekonać człowieka, że robi źle *kciuk w górę*

Dzięki, liczyłem na zrozumienie :D

 

Zasadniczo, tu niezbyt idzie o "zajęcie" stanowiska. Techniczny na chwilę obecną jest właścicielem tegoż forum. I to od niego(bądź co bądź) zależy czy zrobi coś z problemem.

ALE! Żeby coś z nim zrobić: a) musi wiedzieć co jest problemem i b) natura problemu nie może wychodzić poza jego umiejętności.

 

A co do tych żalów... ehh... plotłaś tak to się źle nie dzieje od kiedy Tarreth został wywalony. Mimo że ktoś ci tam wytłumaczył że nie został, to jedno a drugie, to śmieszniejsze, przypisywałaś że jakoby bycie Tarretha wpływało na działanie forum.

Taaaa.....Mówić o osobie która nie robi nic technicznego na forum, że bez niej techniczność forum się sypie...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.....Mówić o osobie która nie robi nic technicznego na forum, że bez niej techniczność forum się sypie...

 

Mam nadzieję, że tym razem to nie jest offtop co teraz napiszę...

 

Jak już napisałam na pw. Mówiłam co widziałam, a jeśli się myliłam to cóż...sama nie wiem co mam o tym obecnie myśleć bo naprawdę mam wrażenie, że odkąd go nie ma jest gorzej, ale może to jakiś zbieg okoliczności, albo mi się tak wydaje. 

 

W każdym razie. Co do tych codziennych zamuł bo głównie o to chodzi - jeśli problem leży w tym, że nikt nie potrafi sobie z nimi poradzić, a nie dlatego, że się nimi nie zajmują, to chciałabym by coś na ten temat napisał żebym wiedziała, że coś się dzieje. Do Skysplita nic nie mam. Rozmawiałam z nim przez chwilę nawet kiedyś. Chodzi mi o ogół. Jest tyle wad na tym forum, tyle bolących mnie rzeczy. Co poradzę, że jestem trochę impulsywna kiedy kieruje mną tak wielka złość? Nie wiem wszystkiego dlatego zdarza się, że część tego co mówię to bzdury. Przyznaję się. 

 

Eh, dobrze. Jeszcze raz. Spokojnie napiszę co mnie boli. Uwaga:  poniżej piszę co mnie boli. 

 

Forum stanowczo za często się muli. Prawie codziennie, a może i codziennie. 

Dziwi mnie, że żaden technik nic o tym nie napisał. Stąd wnioskuję, że nic z tym nie robią. Jeśli robią to proszę o jedną, jedyną notkę. To chyba nie tak wiele by uważać, że "chcę by wszystko było tak jak ja chcę i wszyscy są tu dla mnie". 

 

Edit: sprawa z Zegarmistrzem wyjaśniona. Więc już nie mam do niego żalu. 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nie wiem, czy o tym pisać tutaj, czy w "Sugestie v2.0" (tia, bałagan jest mały), więc piszę tutaj, nazwa tematu bardziej zachęca.

 

 

WNIOSEK

 

Wnoszę o otwarcie ponownie tego tematu -  który najprawdopodobniej został zamknięty z powodu przedawnienia. Swój wniosek argumentuję następującymi faktami:

- Temat ten ma spory potencjał do dyskusji, zwłaszcza, że porusza problem natury etycznej. Problem moralności broniaczowej. Jest to bardzo ważna sfera życia fandomu i uważam, że jak najbardziej, o tym powinno się dyskutować.

- Co idzie za argumentem pierwszym, ponowne otwarcie tematu zwiększy ruch na forum, zmniejszy przynajmniej trochę problem umierania forum. Kto wie, być może nawet zainspiruje użytkowników do tworzenia tematów kolejnych, również o wartości dyskusyjnej.

- Chętnie bym się wypowiedział w temacie, a nie widzę sensu zakładania osobnego tematu.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego wniosku.

 

Warszawa, 03.02.2015

Linds IV de la Londson

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszelkich Administratorów/Moderatorów niniejszego forum o ukaranie użytkownika Żyźwił w związku ze złamaniem punktu 2.1 regulaminu

Schowek-1(1).png?i_dim=1366x768&app_id=w

 

Ponadto proszę o ukaranie użytkownika Siper, który dnia 28 kwietnia 2015 około godziny 23 nieautoryzowanie uzyskał dostęp do mojego konta i pisał w moim imieniu wypowiedzi godzące w moje dobre imię. Niestety nie udało mi się zrobić screenshotów tego występku, lecz powołuję Dolara84 na świadka w tej sprawie.

Edytowano przez Zena92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponadto proszę o ukaranie użytkownika Siper, który dnia 28 kwietnia 2015 około godziny 23 nieautoryzowanie uzyskał dostęp do mojego konta i pisał w moim imieniu wypowiedzi godzące w moje dobre imię. Niestety nie udało mi się zrobić screenshotów tego występku, lecz powołuję Dolara84 na świadka w tej sprawie.

 

Niestety MODERACJA GLOBALNA nie jest w stanie podjąć żadnych działań wobec WŁAŚCICIELA FORUM. Poza tym nie masz dowodów, że to on coś pisał, a nie ty. Także tego, przestań szkalować Sipera, bo wyrwiesz bana za obrazę i prowokację. :kappa: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto proszę o ukaranie użytkownika Siper, który dnia 28 kwietnia 2015 około godziny 23 nieautoryzowanie uzyskał dostęp do mojego konta i pisał w moim imieniu wypowiedzi godzące w moje dobre imię. Niestety nie udało mi się zrobić screenshotów tego występku, lecz powołuję Dolara84 na świadka w tej sprawie.

 

Jestem naprawdę bardzo, ale to bardzo zaszczycony faktem, iż coś popchnęło Cię do napisania skargi na moją osobę. Serio, nigdy bym się nie spodziewał, że ktoś byłby w stanie z powodu takiej głupoty zrobić coś takiego.

 

Niestety, ale muszę Cię uświadomić, że po stronie administratora nie ma czegoś takiego jak "nieautoryzowany dostęp do konta", ponieważ uzyskanie dostępu do takowego nie jest żadnym dla nikogo z nas wyzwaniem z powodu odpowiedniej opcji znajdującej się w panelu administracyjnym. Mało tego - nie można mówić o żadnym uzyskaniu dostępu do konta, ponieważ nie wykorzystałem opcji powyżej, a skorzystałem z modułu stworzonego przeze mnie, pozwalającego na pisanie jako inny użytkownik na Shoutboxie (dalej: /sb/ ). Jednak ponieważ ta opcja pozwala na zbyt duże nadużycia, jest ona dostępna aktualnie tylko i wyłącznie dla administratorów technicznych, oraz używana jest tylko w godzinach 23-5, w trakcie tzw. luźnego /sb/. Kolejna kwestia dotyczy pisania wypowiedzi godzących w Twoje dobre imię. Pamiętam dokładnie co pisałem i przykro mi, ale te treści nie są w stanie godzić w Twoje dobre imię. Wręcz przeciwnie - bardziej ukazują Twoją osobę w dobrym świetle. Tym samym nie czuję się w żaden sposób winny nadużycia opcji pisania jako inna osoba.

 

Jestem niestety zmuszony Cię zasmucić faktem, iż Twoja skarga trafia tam gdzie mokre sny Piotra Szumlewicza o znoszeniu ubóstwa ustawą.

 

Wersja tl;dr:

Cry more faggot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Pawle "Siperze".

 


uzyskanie dostępu do takowego nie jest żadnym dla nikogo z nas wyzwaniem z powodu odpowiedniej opcji znajdującej się w panelu administracyjnym. Mało tego - nie można mówić o żadnym uzyskaniu dostępu do konta, ponieważ nie wykorzystałem opcji powyżej, a skorzystałem z modułu stworzonego przeze mnie, pozwalającego na pisanie jako inny użytkownik na Shoutboxie (dalej: /sb/ ). Jednak ponieważ ta opcja pozwala na zbyt duże nadużycia, jest ona dostępna aktualnie tylko i wyłącznie dla administratorów technicznych

 

Niestety jak było widać także i administratorzy techniczni popełniają nadużycia.

 


Kolejna kwestia dotyczy pisania wypowiedzi godzących w Twoje dobre imię. Pamiętam dokładnie co pisałem i przykro mi, ale te treści nie są w stanie godzić w Twoje dobre imię. Wręcz przeciwnie - bardziej ukazują Twoją osobę w dobrym świetle. Tym samym nie czuję się w żaden sposób winny nadużycia opcji pisania jako inna osoba.

 

Proszę zauważyć, że nie wszyscy ludzie mają takie poglądy polityczne jak administratorzy techniczni, więc dla tej mniejszości na MLPPolska, która nie popiera głównej panującej wśród tutejszych użytkowników doktryny politycznej wyrażenia pisane w ich imieniu jak na przykład: "strzelałbym do górników", lub "zawsze się trochę gwałci" będzie godzić w ich dobre imię, ponieważ takie osoby nigdy nawet by w ten sposób nie pomyślały. Poza tym sam fakt pisania w czyimś imieniu bez wiedzy i zgody zainteresowanego jest postępkiem haniebnym i wnioskuję o jego potępienie.

 

Tak samo w sprawie użytkownika "Żyźwił", który propaguje otwartą nienawiść do mojej osoby twierdząc, że "a ja bym chciał strzelać do zeny jak do kaczek z czołgu" zraniło moje uczucia. Tak samo jak późniejsze stwierdzenie, że chętnie widziałby mnie w trumnie (czego niestety nie udało mi się uwiecznić). Zatem proszę o jego ukaranie.

Choć pewnie uda mu się wykpić od odpowiedzialności.

Pozdrawiam

Zena92

Kraków 29.04.2015

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób mi nie zgodzić się z Zeną - również nie byłabym zadowolona gdyby ktoś podszywał się pode mnie i wygadywał rzeczy, których osobiście się brzydzę i w życiu bym się pod nimi nie podpisała - czyli chociażby tematy polityczne i religijne. Bo to już przekracza granice dobrego smaku heheszek. A po adminie oczekuje się raczej tego, że potrafi się zachować i nie robi czegoś co już nie jest małym trollingiem, a zwyczajnym chamstwem. 

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie smutną wiadomość. Na forum nie panuje demokracja, ani równość. Zamiast tego panują rządy administracji. Na wypadek gdyby taki układ się nie podobał, zapraszam do usunięcia konta.

PS. Masz jakiś fetysz związany z moim imieniem? Przykro mi, nie jestem gejem. Interesują mnie pierogi.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...