Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts


Na forum nie panuje demokracja, ani równość. Zamiast tego panują rządy administracji.

 

Czyli jak ja zrobię coś niewygodnego to dostanę perma, a jak któryś z was wyciera sobie pysk moim imieniem i publicznie życzy mi śmierci to pozostaje bezkarny, a także jest dla was to dobrą rozrywką? Wiem, nie jestem idealny. Zrobiłem wiele błędów, za co mi bardzo przykro. W ogóle wystarczy mi problemów z tego powodu. Jednak bądźmy ludźmi pełnoletnimi i poważnymi i szanujmy się nawzajem. 

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po adminie oczekuje się raczej tego, że potrafi się zachować i nie robi czegoś co już nie jest małym trollingiem, a zwyczajnym chamstwem.

 

Siper to jedna wielka heheszka przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

 

 

Czyli po raz kolejny gimbusek się bawi heheszkując, że nie poniesie żadnych konsekwencji. Forum takie piękne.

 

Tia...

soon: jak się nie podoba to wypierdalać usuń konto :P Prawda, Siper? :>

~Jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowano przez Siper
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie jestem i nigdy nie będę w porządku dla kogoś kto oficjalnie uznaje mnie za krwiopijcę z powodu przedsiębiorczych umiejętności :^)

 

Jak chcesz o tym pogadać to napisz na priv albo na gg. Ja w żadnym miejscu ani na tym forum, ani na SB nie pisałem żadnych wypowiedzi na twój temat. Jeżeli obecność mojej osoby jest wystarczająca do przejawiania tego typu zachowań, w takim razie świadczy to tylko o twoich własnych problemach, z którymi należałoby coś zrobić, a nie dalej się w nie nakręcać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siper to jedna wielka heheszka przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1c8e8b1adb.jpg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A co do tematu, nie chce mi się czytać wszystkiego, ale jak dla mnie to Zena i jego anioły stróże zanadto wyolbrzymiają sprawę. I jak tak się wczytam w to czo się tutaj wyprawia, to mam wrażenie że niektórzy zbyt poważnie traktują internet ;v
Also, zażalenie poszło i w sumie moglibyście to sobie obgadać gdzie indziej, bo tutaj się zlatują userzy forume, porepkują, pochwalą i więcej z tego wrogości do drugiej strony wyniknie niż czegoś dobrego :C 
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

2fa04121da.jpg

 

:ebin:

 

Niech ktoś usunie tą emotkę albo uzasadni, i przekona mnie argumentami co do, jej istnienia inaczej niż "JEST ŚMIESZNIE, NIE BAWI CIĘ BENIS XDDDDDDDD? TY VITTTUSIE Z BENIS W DUPIE : DDDDDDDDDDDDD", bo to się robi żałosne. To było fajne jako jednorazowy śmieszek, ale jak pojawia się, z przysłowiowej dupy, po raz n-ty w ciągu dnia, to mam tego dosyć.

To równie dobrze powinny wylecieć "Arłuk Pauka" "Lubię w dupkę" i inne topienie się, w takim razie.

Nie miałbym nic przeciwko temu :ebin:

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Podpisuję się pod tym. A co do emotek to można by było dać więcej z twitcha np. DansGame czy Kreygasm, miałyby praktyczne zastosowanie :v

Dodawanie nowych emotek tak naprawdę jest bezsensowne. I tak mamy ich w cholerę i jeszcze trochę, a większość z nich jest właściwie nieużywana. Część z nich powinna być wywalona, jak chociażby ten Sprudo, albo będące niskiej jakości (przykłady -> :aj4::twilightsparkle::cadance2::cadancetwi: <-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie nowych emotek tak naprawdę jest bezsensowne. I tak mamy ich w cholerę i jeszcze trochę, a większość z nich jest właściwie nieużywana. Część z nich powinna być wywalona, jak chociażby ten Sprudo, albo będące niskiej jakości (przykłady -> :aj4::twilightsparkle::cadance2::cadancetwi: <-).

Dlatego też zawsze można usunąć te nieużywane bądź nie mające większego zastosowania. Przy okazji można dodać parę nowych, praktycznych, czyli takich, których się używa :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cretine, to bardziej do "wyżal się" :kappa:
mi też przeszkadza parę rzeczy, wtedy zwykle idę oglądać głupoty na yt, albo coś, będąc wkurzonym

 

Jak ma działać taki kanał? Jak ktoś napisze "benis" i będzie chciał zrobić to ponownie, to mu zabroni? A co z "benis "? Albo innymi lifehackami? Jeśli nie da się tego załatwić mechanicznie, to nie da się w ogóle :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dolar, powiedz po prostu, że nie lubisz Vanadissa i wszyscy się rozejdziemy, a nie zasłaniasz się SPRAWIEDLIWOŚCIĄ, bo k*isz logikę.

 

Ależ ja się z tym absolutnie nie kryję, że nie lubię Vanadisa i życzę mu perma (daj Cthulhu jak najszybciej!). Po prostu w stosunku do niego działam zgodnie z regulaminem. A zanim zaczniesz krzyczeć, że nic takiego nie ma, to informuję Cię, że kwestia bloków na SB jest omawiana, a póki jej do końca nie ustalimy (możliwe, że będzie wyglądać zupełnie inaczej po wprowadzeniu nowego SB), to stosujemy dotychczasowe zasady.

 

W każdym razie powiedzmy, że uznaję częściowo tę argumentację i zmniejszę mu bloka z tygodnia do dnia. Jednak to, że były to cytaty z gry nie usprawiedliwia go - mógł przekleństwa chociaż ocenzurować. Jeżeli byłoby to po północy to pewnie przymknąłbym oko (mimo że go nie lubię :D), ale przed nie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu, proszę państwa, mamy rozmowę pełną, a nie wyciągnięty z kontekstu cytat:

99763ae80b.png

Plus bonus sprzed 10 minut przed blokiem:

0f347a6853.png

Może block bez wcześniejszego ostrzeżenia (teraz, a nie w okresie od zeszłego tygodnia do pół roku, w zależności od źródła) to przesada, ale nie każdy lubi czytać bluzgi w co 2 shoucie na /sb/. I nie, nie było nawet 23, a tak z regulaminu biorąc, to luźniejsze /sb/ zaczyna się od 24. Podział może arbitralny, ale jest.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...