Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

nawet Tarra przekonałem

 

Leci za to repka :lol:

 

 

Jeśli chodzi o miejsce tych działów na forum, to ja byłbym chyba mimo wszystko za tym, aby Equestriańska Wojna została odrębnym działem a Nowa Lunarna Republika, Solarne Imperium i Pomiędzy stronami konfliktu były jej subforami. I wrzuciłoby się to ogólnie do... No nie wiem, Twórczości fanów? Jako, że większość rzeczy w tych forach jest zupełnie niekanonicznych, to nie za bardzo pasują nawet do działu Inne postacie. Wrzucenie ich, tak jak proponujesz, Łusko, do poddziałów księżniczek chyba za bardzo rozczłonkuje to uniwersum (trzeba będzie skakać po całym forum, żeby zebrać wszystkie informacje na temat świata przedstawionego).

Oczywiście rzucam tylko propozycją, nie twierdzę, że jest najlepszym rozwiązaniem. I ogólnie jestem kontent, że mój Cygnus został pozytywnie rozpatrzony :luna3:

 

PS. Nie będę rzucać nazwiskami, skoro sprawa tak sprawnie i gładko poszła :rainderp:

PS2. Kiedy i gdzie? :rainderp:

Edytowano przez Ever3Tree
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że większość moderacji i adminów mnie nie lubi (z wzajemnością misie, ale o tym możemy pogadać na żywo, bo dalej nie można dać sobie w ryj przez internet), ale który śmieszek banuje mnie bez powodu gdy nie łamię regulaminu? Wiecie nie wiem kogo szkalować jak Papaja za jego plecami/publicznie

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, to idzie jakoś tak.

Dostałeś bana za obrazy itp na miesiąc, po czym admin stwierdził, że jednak zasłużyłeś na perma. Po jakimś czasie drugi admin pomyślał, że zaszła jakaś pomyłka BO KTOŚ NIE ZAKTUALIZOWAŁ PRĘGIERZA i zmienił to z powrotem na 1 miesiąc. Potem jednak się okazało że masz perma, więc tak jakby masz perma no i ten tego... smuteg.

I prośba/zażalenie ode mnie:

AKTUALIZUJCIE TEN DURNY PRĘGIERZ. Naprawdę, to jeden z 5/6 tematów, które warto na tym forum czytać. :<

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Żalę się, gdyż pomimo bana, nie dostałem się na pręgierz. Jak już dawać, to wszystkich, a nie wybiórczo.

 

W dodatku, administracja podała swój mailowy kontakt chyba dla wesołego uja, bo do dzisiaj nikt nie odpowiedział mi na mojego maila wysłanego 3 sierpnia. "Przypominam o możliwości odwołania się od ostrzeżenia u moderacji, bądź bezpośrednio u administracji" Taaaa, jaaaaaaasne....... Śmiech na sali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mail działa przynajmniej bo wywalało mi błąd, że nie można dostarczyć xD

Dostałeś bana za obrazy itp na miesiąc, po czym admin stwierdził, że jednak zasłużyłeś na perma. Po jakimś czasie drugi admin pomyślał, że zaszła jakaś pomyłka BO KTOŚ NIE ZAKTUALIZOWAŁ PRĘGIERZA i zmienił to z powrotem na 1 miesiąc. Potem jednak się okazało że masz perma, więc tak jakby masz perma no i ten tego... smuteg.

Boże jedyny jak lurkam na SB jak działało i patrzę co ludzie piszą to dawanie perma za takie pierdoły jest jak więzienie za kradzież batonika... chociaż w sumie to Polska, tutaj to norma.
Ale zresztą:
>Daj bana na miesiąć
>po X czasu stwierdź, że jednak nie bo perm bo tak
>użytkownik wraca po miesiącu
>Dostaje perma z dupy po dwóch dniach bez informacji, co jak, dlaczego, po co, od kogo, za co.
Dobra moderacja 9/11
---
A i dobrze wiem, że robisz to dlatego, że jestem wegetarianinem ty potworze! <3

Edytowano przez Syskiev
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wnioskowałem o perma. Jesteś zwykłym trollem i kręcisz sobie bekę z organizacji w ekipie. Powrót kogoś kto miał perma, a później na warunku wraca i następnego dnia dostaje znowu bana nie jest dobrym wyjściem. A na pewno miesięczny ban w żaden sposób nie zmieni zachowania. 

Zastanawiam się czemu go nie masz (aktualizacja silnika?), zaraz to poprawię.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku, administracja podała swój mailowy kontakt chyba dla wesołego uja, bo do dzisiaj nikt nie odpowiedział mi na mojego maila wysłanego 3 sierpnia. "Przypominam o możliwości odwołania się od ostrzeżenia u moderacji, bądź bezpośrednio u administracji" Taaaa, jaaaaaaasne....... Śmiech na sali.

To ja cię tylko uświadomię - to że ktoś przeczyta twoje odwołanie nie oznacza że ono będzie na tyle dobre żeby coś zmienić. Ba, nigdzie nie jest uwzględnione, że mamy jakikolwiek OBOWIĄZEK poinformować cię o negatywnej odpowiedzi. To jak ze zgłoszeniami - user X zgłasza usera Y za Z. Moderator przegląda zgłoszenie, uważa że user X przesadza bo user Y nie łamie regulaminu. Zgłoszenie rozwiązuje - ale user X nie dostanie o tym notki, bo po co?

Skoro odpowiedź moda nic nie zmieni, to nie ma sensu jej wysyłać. No chyba że ktoś lubi dostawać "Wiesz, to odwołanie jest tak beznadziejne, że kiedy czytałem je nad obiadem, kurczak wstał z talerza i wyszedł". Oczywiście uogólniając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Żalę się, gdyż pomimo bana, nie dostałem się na pręgierz. Jak już dawać, to wszystkich, a nie wybiórczo.

 

W dodatku, administracja podała swój mailowy kontakt chyba dla wesołego uja, bo do dzisiaj nikt nie odpowiedział mi na mojego maila wysłanego 3 sierpnia. "Przypominam o możliwości odwołania się od ostrzeżenia u moderacji, bądź bezpośrednio u administracji" Taaaa, jaaaaaaasne....... Śmiech na sali.

Odczytałem go i uznałem za bezzasadny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja cię tylko uświadomię - to że ktoś przeczyta twoje odwołanie nie oznacza że ono będzie na tyle dobre żeby coś zmienić. Ba, nigdzie nie jest uwzględnione, że mamy jakikolwiek OBOWIĄZEK poinformować cię o negatywnej odpowiedzi. To jak ze zgłoszeniami - user X zgłasza usera Y za Z. Moderator przegląda zgłoszenie, uważa że user X przesadza bo user Y nie łamie regulaminu. Zgłoszenie rozwiązuje - ale user X nie dostanie o tym notki, bo po co?

Skoro odpowiedź moda nic nie zmieni, to nie ma sensu jej wysyłać. No chyba że ktoś lubi dostawać "Wiesz, to odwołanie jest tak beznadziejne, że kiedy czytałem je nad obiadem, kurczak wstał z talerza i wyszedł". Oczywiście uogólniając.

Fakt, obowiązku nie macie, ale byłoby miło, gdyby użytkownik wiedział o opinii moderacji na temat odwołania. Nawet takie "Twoje odwołanie zostało odrzucone + opcjonalne wytłumaczenie powodu odrzucenia" wiele by znaczyło. Oczywiście niektórzy wykłócać się będą z moderacją o słuszności odrzucenia, ale przecież nie można wszystkich ludzi ustawiać pod jedną ścianą kreską i z tego powodu odbierać im prawo do jawności informacji.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony tylko dorzucę, że brak odpowiedzi na coś tak istotnego jak odwołanie jest zwykłym olewaniem drugiej osoby i przykładem braku kultury. Odwołanie bezzasadne czy nie, druga strona powinna zostać poinformowana, że jej wypociny zostały chociażby przeczytane. 

Bo ileż to napisać coś w rodzaju "Wniosek odrzucono" ? 

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba prawo do posiadania wiedzy szczególnie na taki temat. Mi w ogóle nie chodziło o to, jaka będzie odpowiedź, ważne, żeby była jakaś w miarę sensowna, tak jak podały tutaj osoby wyżej. "Administracja nie ma obowiązku informować o decyzjach bana/warna". Dlaczego? Według Konstytucji RP mam prawo do informacji, a to niby forum podpisuję się pod konstytucje. Odpisane na czyjąś wiadomość nie dość, że podchodzi pod dobre wychowanie i zachowanie, to w takiej sprawie jest to utrudnianie mi dostępu do informacji i mam na domysłach pracować. Dlaczego zamiast zachować się jak przystało, administracja stworzyła sobie jakąś głupią zasadę, która tylko pogłębia myśl, jak momentami  bardzo w dupie macie userów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaka, kurde, organizacja w ekipie xd?

Właśnie, jaka? xd

No i żeby wam było jeszcze bardziej przykro, dodam od siebie, że nie odpowiadając na mail z odwołaniem, przejawiamy rażący brak kultury #kolesiostwo 2/10.

Było mówione o tym już wiele razy, ale traktujmy się poważnie, jak są poruszane takie ważne sprawy. Ktoś zaprzągł dwa neurony by pomyśleć o odwołaniu, a potem dostaje nic, to jakby wysrać się komuś na wycieraczkę i nożem do masła powciskać kał we wszystkie szczeliny. A potem jest, że ekipy > user :kappa: Also, jeśli argumentem przemawiającym za tym, że nie chciało się wam/tobie/mi odpisać na biednego, userowskiego maila byłoby "guwniane to było, 0/11, nie polecam, nie postarał się, bana dostał bo jest głupi i zły i działa na szkodę forum", to no ku :yay: wa. To jak traktowanie gwałciciela-pedofila. Za garść internetów. Przesadzone i niepoważne zachowanie. Wymagamy profesjonalizmu i zdrowego rozsądku.

 

Po drugie z tego co widziałem to cisnął Airlicka.

A, z Arłoka przecież można.

 

Also, mnie nie było i nic nie wiem, więc mogę - żalę się na brak shitboxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś może o tym nie wiedzieć. :cyg:

Airlick należysz do specyficznej grupy moderatorskiej o nazwie Avatar, której przy każdej większej zmianie na forum psują się funkcje i uprawnienia, więc nie licz na gwiazdki zamiast szarych kropek.

Edytowano przez Garin
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o miejsce tych działów na forum, to ja byłbym chyba mimo wszystko za tym, aby Equestriańska Wojna została odrębnym działem a Nowa Lunarna Republika, Solarne Imperium i Pomiędzy stronami konfliktu były jej subforami. I wrzuciłoby się to ogólnie do... No nie wiem, Twórczości fanów? Jako, że większość rzeczy w tych forach jest zupełnie niekanonicznych, to nie za bardzo pasują nawet do działu Inne postacie. Wrzucenie ich, tak jak proponujesz, Łusko, do poddziałów księżniczek chyba za bardzo rozczłonkuje to uniwersum (trzeba będzie skakać po całym forum, żeby zebrać wszystkie informacje na temat świata przedstawionego).

Oczywiście rzucam tylko propozycją, nie twierdzę, że jest najlepszym rozwiązaniem. I ogólnie jestem kontent, że mój Cygnus został pozytywnie rozpatrzony :luna3:

 

PS. Nie będę rzucać nazwiskami, skoro sprawa tak sprawnie i gładko poszła :rainderp:

PS2. Kiedy i gdzie? :rainderp:

Dobrze kminisz Ever, to chyba najlepsze możliwe miejsce :luna:

Edytowano przez ArjenNightŁuska
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imię mi Cygnus, jest nas wielu, a niekiedy jesteśmy pozytywnie rozpatrzani. :wow:

Lubię tą nazwę i jej znaczenie, "cygnus" jako wniosek/zażalenie. Infoanarchizuję i wcielam w życie.

 

Zwijam się i duszę ze śmiechu. Przepraszam, również lubię tą nazwę ~Dec

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...