Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Nie ma żadnego logicznego powodu, aby twój nick był w nazwie tematu. Jeżeli dobrze pamiętam twoją rozmowę z Tarrem, to nazwa tematu została zmieniona, bo obiecałeś że będziesz tłumaczył użytkownikom za co dostawali warny, czy coś takiego. Skoro od półtora roku się tym nie zajmujesz, to po jaką cholerę tytuł ma okłamywać innych? I nie, twoja duma nie jest żadnym argumentem.

Nikt nikogo nie okłamuje. Cały czas sprawuję nad tym tematem honorową pieczę, co widać czasem, a czasem nie. Pogrzeb w historii.

Nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek poza tobą tego stwierdzenia użył.

Ever wymyślił, Dec i ja zaaprobowaliśmy. Wystarczy tylko wprowadzić w życie.

Jeżeli o mnie chodzi - ja z tobą wojny żadnej nie prowadzę. Nie widzę sensu w wojowaniu z kimś, kogo istnienie jest mi całkowicie obojętne. Nie ma innego powodu jak ten, który wymieniłem w pierwszym poście.

To było do Myhella.

Chren z tym, że nie pełni żadnej funkcji, historia jest najważniejsza! Właśnie przez takie podejście Tarreth pozostał u władzy przynajmniej o rok za długo, pomimo tego że totalnie przestało interesować go te forum.

Ponieważ posada admina to ten sam rodzaj co nazwa tematu. Admin i nazwa mają tyle samo możliwości, praw i obowiązków. Czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sprawa została już rozstrzygnięta o ile się nie mylę, ale jeśli mój głos miałby jakiś wpływ to nie widzę powodów do zmiany nazwy tego tematu. "Cygnus wniosków i zażaleń" brzmi poważnie, a temat z założenia ma być poważny, czyż nie? Niech zostanie tak jak jest. 

 

Natomiast wnoszę by po wejściu na profil pojawiała się od razu strona "O mnie", a nie "Aktywność", ponieważ obecnie jest bardzo niewygodnie i brzydko, a do "o mnie" nawet nie chce mi się zaglądać. I pewnie nie tylko mi. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nikt nikogo nie okłamuje. Cały czas sprawuję nad tym tematem honorową pieczę, co widać czasem, a czasem nie. Pogrzeb w historii.

Twoja "piecza" ogranicza się do pisania tekstów w żaden sposób nie rozwiązujących problemy podane przez innych.

Ever wymyślił, Dec i ja zaaprobowaliśmy. Wystarczy tylko wprowadzić w życie.

Czyli to nie jest coś, co się oficjalnie przyjęło.

Ponieważ posada admina to ten sam rodzaj co nazwa tematu. Admin i nazwa mają tyle samo możliwości, praw i obowiązków. Czyż nie?

Nie. Ale mechanizm powstawania patologii na tym forum jest ten sam. Stawianie historii nad użytecznością.

 

No, ale że wniosek ostatecznie nie przeszedł, to nie widzę powodu w dalszym rozwijaniu tematu. Skoro twój nick przywrócono, to chociaż pokaż, że na to "uhonorowanie" zasługujesz. Nie mam nic więcej do powiedzenia...

...poza tym, że formatowanie tekstu jest porządnie spieprzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo jeszcze silnika forum to też chciałabym powiedzieć że fajnie by było jakby odpowiedzi w statusach były stakowane jako jedne powiadomienie tak jak jest z postami. Czyli że ta, ta i tamta osoba odpowiedziała na status jako jedno powiadomienie.

A skoro już piszę to popieram inicjatywę Uszatki. Wiem, że ktoś też kiedyś o tym pisał, ale nie zostało to zrobione, więc może teraz? :octcry:

 Tak ja wspominałem, krótko po premierze nowego forum :brohoof:  

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona "O mnie", brak nagród, problemy z otworzeniem okienka do pisania odpowiedzi i inne tego typu rzeczy. Nie wiem gdzie zniknęli Siper i Skaj i czemu nie interesują się różnymi sprawami na forum, ale skoro zmiana forum na "lepsze" :eww: nie została skończona, to nie widzę powodów do robienia sobie wakacji, czy przerw.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, jest jeszcze jedna sprawa. Próbowałam dzisiaj odpowiedzieć na pytania w dziale Whooves'a. Nie dało się otworzyć zamkniętego przeze mnie tematu. W związku z tym musiałam edytować treść głównego postać w innym temacie, ale tego też nie dało się zdobyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypomnę, że "cytowanie selektywne", było bardzo przydatne przy odpowiedziach do postaci w dziale, a teraz muszę stale cytować cały post i kasować pytania, na które w danej chwili nie odpisuję, to strasznie utrudnia pracę.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4225d7412dce3a1daa132a38e6aeab6d7d6f5044

Ziarno zniszczenia zostało zasiane.

Nah, nah nah. Nareszcie! Po ponad miesiącu mój makiaweliczny plan nabiera rozpędu. Wreszcie udowodnię, że słowotwórstwo jest jedynym sposobem na sprowadzenie zagłady na ludzkość, zniszczę forum jedną, rzuconą pozornie niedbale frazą i napiszę o tym pracę licencjacką, która wyniesie mnie na polonistyczne wyżyny i akademickie salony!
Może nawet stypendium z tego będzie :x

BTW, żeby nie było, że offtopuję. Tekst w spoilerach w ciemnym trybie jest nadal napisany biało na białym.

Edytowano przez Ever3Tree
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście, że wszyscy wolelibyśmy widzieć Cygnusa nabitego na perma jako logo naszego worum...

I zabrać rozrywkę oraz radość płynącą z jego cygnuszenia?

Oddawaj Warmena, kimkolwiek jesteś. >:|

 

Ja jedynie mógłbym wnioskować, by temat "tymczasowe /sb/" został zamieniony na "forumowe /sb/", bowiem obecna nazwa wprowadza w błąd nowych jak i starych użytkowników.

Apeluje również do adminów (a w szczególności do Skysplita), by raz na trzy dni, góra tydzień, ruszył swoje leniwe atomy dupska i przez ~godzinkę coś pokodził przy forum. Rangi i skiny w CSie nie uciekną.

No chyba, że coś potajemnie robi. Wtedy ok, mój błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam zgłosić pewien problem, który mnie irytuje od jakiegoś dłuższego czasu. Może to błahostka, może nie, nie mi jest to oceniać, ale mamy pewną osobę z kolorkiem, która ma kompletnie wywalone na to forum. I chciałam zaapelować, by ten kolorek czerwony tej osobie zdjąć, skoro dla niego to raczej nic nie znaczy. Oczywiście mam na myśli Skaja. Po co robić ludziom nadzieje, że są dwóch adminów technicznych? Po co robić Siperowi nadzieję, że ktoś mu pomoże z wszystkimi błędami związanymi z nowym silnikiem na forum oraz z sb? Przecież można grać w CS'a. Nie zabraniam, może grać, ale niech porzuci swój kolorek, skoro pomagać nie zamierza. Lepiej już chyba żeby Siper został sam, bo przynajmniej będzie wiedział na czym stoi, tak samo użytkownicy. Szczególnie teraz, kiedy z brakiem sb wiąże się tyle jęków i narzekań ze strony użytkowników. 

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia. Nic ostatnio nie robię, nie mam za bardzo chęci ani siły udzielać się na forum i faktycznie, lwią część roboty odwala Siper, bo jest po prostu lepszym adminem ode mnie.
Tak, wolę grać w CS:GO.
Jeżeli chcecie, pozbędę się koloru.

Nie wiem co bym tu mógł więcej napisać, chyba @PervKapitan wycisnęła esencję obecnej sytuacji.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ponownie, że tu nie prowadzimy dyskusji, od tego jest "SB"...

To co powiesz na to, że wyjebałeś posty, które były na temat? Odpowiadały na to, co napisał Skyplot?

Składam zażalenie na BiPa, jest nadgorliwy. Usuwa posty w nieumiejętny sposób, niwelując jakąkolwiek dyskusję i niszcząc 'wypracowane' wspólnie zdanie na rzucony wcześniej temat. Geez.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facehoof::facehoof::facehoof::facehoof::facehoof::facehoof::facehoof::facehoof: 

Podobnie jak PervKapitan zgłaszam zażalenie. BiP'owi chyba woda sodowa uderzyła do mózgu, albo nie rozumie co to jest offtop. Usunięte przez niego tematy były dyskusją na temat problemu Skaja, który to jest problemem istotnym, a w tym wątku od zawsze można było dyskutować o ile owa dyskusja dotyczyła wspomnianego problemu i nie zaczynały się wojenki pomiędzy dwiema osobami, które w kółko się powtarzały. 

Co więcej post Perv był BARDZO ISTOTNY i wielką głupotą jest to, że został usunięty. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kucykowej psychologii to się nazywa syndrom księżniczki Cadance. Miała go Cava, teraz ma nasz biedny BiP.

Polega ona na tym, że osoba, która ma kolorowy nick, ma pod kontrolą kilka działów, a w szczególności pełni funkcje awatara księżniczki Cadance popada w pewną megalomanie, jest przekonana, że jest "kimś" więcej niż zwykłym moderatorem działu, uważa, że ma pewną kontrolę nad użytkownikami, może nimi pomiatać, karać wedle uznania i własnego kaprysu, czerpiąc z ich cierpienia/narzekań sadystyczną radość. Wydaje jej się, że jest naprawdę "luszofą" księżniczką z własnym królestwem pod postacią forumowego działu i stara się tą "władze" utrzymywać jak najdłużej, a każdą błahostkę uważa za atak na jego osobę i/lub ogólne działalność na szkodę forum/społeczności Bronies. Z nikim nie podzieli się tą funkcją i dalej będzie brnęła w ten absurd.

Jest jednak lekarstwo na to straszne internetowe choróbsko.

Wystarczy, że osoba nabierze do sytuacji więcej dystansu, więcej pokory i wyrozumiałości, bo tu nikt nie chce "źle", ani nie każdy użytkownik musi być jakimś trollem lub gimbusem, są tu też normalne, ogarnięte osoby. A przecież my tu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, a nie nieomylnymi alicornami. Więc BiPu bądź facetem i przyjmij moje słowa do serca. Proszę.  

Powiedziałbym, że syndrom nie obejmuje wyłącznie kolorowych sprawujących piecze nad wieloma działami (w tym kredensowym), ale każdego kolorowego z co najmniej średnią rangą, jak mawiam na stanowisko Avatara. Weźmy za przykład Tarretha, który sprawował jeszcze nie tak dawno urząd WA Celestii, potocznie zwanym Imperator. Co robił i jak się zachowywał to wszyscy zainteresowani i z długim stażem na forum wiedzą o co mi chodzi.

 

Ale wracając do spawy BiPa.

Może i niepotrzebnie część postów poukrywał w tym temacie, ale pragnąłbym również przypomnieć, że został przyjęty na próbę w czasie nieokreślonym publicznie. Także przełożeni powinni go trochę doedukować(?) w zakresie pełnionej funkcji, o ile takie coś oczywiście istnieje. Ja o tym nie wiem, bowiem nigdy nie zostałem wpuszczony na tak wysokie forumowe salony.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jak to teraz wygląda... Może po prostu przywrócicie stary silnik a ten dacie na beta.mlppolska (tak jak było) do czasu aż go skończycie przystosowywać? bo na ten moment wypuściliście półprodukt który się kupy nie trzyma 

Dostaliście tone feedbacku, wiecie że kupa rzeczy nie działa, a też znajdzie się kilka osób do sprawdzenia czy wsio działa jak należy (nawet jeśli będzie to beniz w spoilerze :v)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...