Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

16 godzin temu fallout152 napisał:

Mam wrażenie, że ten portal zmienia się w wp.pl, może wywalcie działy o kucykach i załóżcie o Tusku i Kaczyńskim. Rejestruje się coraz więcej osób, które nie odróżniłyby Twilight od Bulk Bicepsa, ale za to spamują polityką.

Na początek bym sprawdził, czy te nowe konta ukrywają IP (np przez TORa), bo to może być np. jedna osoba. Dalej trzeba by pomyśleć o jakiś ograniczeniach, np. na forum Jagged Alliance polityka jest zakazana poza hydeparkiem. 

Poza offtopem i /sb/ - polityki zakazać. No i może jakieś wyrywkowe sprawdziany z wiedzy... :megusta: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minuty temu fallout152 napisał:

 

Właśnie: innymi użytkownikami. Nie zgadzam się na to żeby osoby z poza fandomu przejmowały to forum do innych celów.

Co.

 

Czyli co, jestem w fandomie MLP, więc nie mogę gadać z innymi fanami MLP o, np. Star Wars lub cyckach?

Po krótkim przemyśleniu dochodzę do wniosku, że faktycznie nie mogę gadać o cyckach. Ale mogę dyskutować o Star Wars i innych rzeczach, dopóki nie łamię regulaminu.

 

Znaczy się, skąd pomysł, że to osoby spoza fandomu?

Edytowano przez Generalek
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu fallout152 napisał:

 

Właśnie: innymi użytkownikami. Nie zgadzam się na to żeby osoby z poza fandomu przejmowały to forum do innych celów.

Skisłem. xD

W regulaminie jasno stoi, że wypowiedzi nie na temat są karane. Także nie musisz się martwić, że ktoś ci wlezie do twojego działu Rejnbołdasz i w temacie "Co symbolizuje każdy kolor grzywy rejnbołdasz" napisze "KORWIN CWEL HEHE, FIGHT ME". A jeśli któryś avatar chce mieć offtopowy temat, to będzie miał offtopowy temat i nic ci do tego. Tak samo jak nie masz wpływu na to, o czym ludzie dyskutują w Offtopie. A teraz nie przeszkadzam, bo bronienie tożsamości forum to pewnie ciężka robota. :3 

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiem, gdzie to zamieścić, więc dam to tutaj.

 

Od jakieś czasu bardzo często mam problemy ze wczytywaniem się stron na forum.

 

Wygląda to mniej więcej tak:

 

 

Spoiler

 

a1cd80af71.png

 

eab768da79.png

 

c996802b3b.png

 

 

Czy to moja wina, czy może często ludzie tak mają?

 

 

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz, ile się męczyłem, aby otworzyć ten temat w całości.

Jednak skoro nikt tego nie ma, to zapewne musi być to wina mojego zasięgu.

Jednak irytuje mnie to, że skoro mam wolnego neta, to strony powinny wolniej i dłużej się ładować, a mi po prostu po 5 sekundach ładowanie się kończy i zostaje z takim czymś, raz jest tego więcej, a raz mniej.

:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to zamieścić, więc dam to tutaj.

 

Od jakieś czasu bardzo często mam problemy ze wczytywaniem się stron na forum.

 

Wygląda to mniej więcej tak:

 

 

Spoiler  

a1cd80af71.png

 

eab768da79.png

 

c996802b3b.png

 

 

Czy to moja wina, czy może często ludzie tak mają?

   

A inne strony działają normalnie?

czyściłeś cookies, historię czy cuś?

Zmieniałeś ustawienia przeglądarki/zapory/jakiekolwiek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 minutę temu SebastianRichCountryOwner napisał:

ToDo

Dosłownie: do zrobienia.

 

Nagrody nie są zrobione. Techniczny w ten sposób oznaczył miejsce, w którym mają się pojawić w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Nie wiedziałem, gdzie to napisać.

 

Co to jest nagroda ToDo?

To jest, że tak powiem, "do zrobienia". Wypełniacz zastosowany przez admina. Żadna nagroda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szanowni - czy byłaby możliwość zmiany rozmiaru sygnatury z 700 x 240 pikseli na 700 x powiedzmy 260/265 pikseli? Pytam, bo znalazłem fajnego gifa z księżniczką Flurry Heart o wymiarach 540 x 254 piksele. Te 14 pikseli, to na prawdę niewiele. A w spojler, nie za bardzo mi uśmiecha mi się go pchać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wielu forumowiczów chowa mega-sygnatury w spoilerach. Co to za problem? Poza tym, większe sygnatury (a i tak mamy duże) bardziej szkodzą niż "pomagają". Moim zdaniem nie potrzebujemy "bilboardów". Duże gify spowalniają forum (może na nowym silniku jest inaczej, ale wcześniej tak było.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja tu siedzę, bo przez te 16 miesięcy poznałem dużo fajnych osób i nie chciałbym zrywać z nimi kontaktu, lub zamieniać forum na facebooka. Prawda jest jednak taka, że gdybym teraz się natknął na to forum, to opuściłbym je po pierwszym wejściu.

 

Fajnie było, bo były ciekawe dyskusje z ciekawymi ludźmi, w szczególności z Panem @Mordoklapow, który aktualnie niemal przestał tu pisać. Mnie zniechęca zalanie forum śmieciowymi treściami w stylu tematu o parówkach, bo prawda jest taka, że zbyt wiele innych rzeczy się tu nie dzieje. Mnie cieszyło 100 repek, ale teraz mi to kompletnie zwisa, bo za napisanie nazwy owocu w zabawie dostaje się 3. Punkty reputacji były fajne, ale teraz już nie mają znaczenia. 

 

Ja nic nie mam do zabaw itp., ale one są teraz główną treścią, a nie dodatkiem. Co do wartościowych treści, to forum bardzo ucierpiało po odejściu @Ścierwisław Wszechmogący.

 

Ja myślę, że przywrócenie działów z opiekunami, to dobry pomysł. Choćby mało się tam działo, to zawsze będzie lepiej niż w dużym dziale zbiorczym. Przykładowo ja mam kilka fajnych pomysłów, które mógłbym zrealizować, jako opiekun działu Vinyl czy Vinyl&Octavia.

 

Mimo, że przyzwyczaiłem się do wyglądu i sposobu korzystania z forum, to jednak jestem za zmianą w tym zakresie. Powinno bardziej nawiązywać do kucyków, bo teraz jest takie nijakie, sterylne. I tak jest lepiej niż na wielu innych forach w Polsce, ale te o kucykach powinno wyglądać bajkowo, a nie jak strona agencji pogrzebowej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę tu od sierpnia zeszłego roku or sth i też dorzucę się do wielkiej puli "ayy kiedyś to były czasy". I tak złote lata fandomu i forum siedziałem we własnym pokoju oglądając kuce na własną rękę i to tyle ale nawet jak tu wbiłem pod koniec zeszłych wakacji to było ruchliwie dosyć, sporo dyskusji kucowych i niekucowych i tak przyjaźnie oraz milutko było. Teraz nie ma tego "kilmatu" i jestem za tym żeby ożyć te działy może akurat znajdą się jakieś fajne osoby do tego. Nawet ja w wakacje mógłbym się zabrać za ożywianie jakiejś części. Ale Frozen frajerze jesteś regentem u Dashie. Byłem tym regentem bo nie było nikogo innego i lepszego i po pewnym czasie to wszystko umarło m.in. przez to rzekome usuwanie opiekunów itp. Przestałem wtedy na trochę wchodzić to nawet nie wiem gdzie to zawędrowało.

 

Można by ożywić to forum, ale musiała by się do tego zaangażować spora część użytkowników. Jednakże dorzucam tu swoje i tak mało warte 2 grosze. Nazwijmy to pół grosza. Jednak jestem za pewnymi zmianami, które najlepiej byłoby przemyśleć grupowo i jakieś głosowania porobić co i jak ludzie by widzieli. Mamy się tu dobrze bawić wszyscy w końcu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...