Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Właśnie teraz Cygnus napisał:

www.facebook.com powinno zadziałać, ale mimo wszystko nie spamujmy w temacie.

 

Chodziło mi o konkretne grupy itp... Bo na Facebooku jestem często i nigdy, żadnej aktywności z fandomem nie widziałem ( oprócz pod wydarzeniami typu ponymeety, ale to bardzo mała i z reguły informacyjna).

 

I pytam na poważnie, więc można dać sobie siana z tego typu postami. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planowaliście może pracę nad wersją mobilną strony? Chodzi mi o dodanie opcji przy edycji tekstu bo brak chociażby takiej opcji jak spoiler boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minuty temu Maniek napisał:

Chodzi mi o dodanie opcji przy edycji tekstu bo brak chociażby takiej opcji jak spoiler boli.

Sprawdziłem i faktycznie, tak jak :sosna: powiedział, spoiler działa. Jednak cytowanie selektywne, już nie i trzeba cytować cały post, a następnie usuwać niechciany fragment tekstu ręcznie, co jest wielkim utrudnieniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jestem tu raczej nowy, więc nie wiem czy to dobre miejsce, ale...

Czemu temat Kod Lyoko jest w archiwum i nie można w nim pisać?

I skoro mają powstać działy dla poszczególnych kucyków(o ile dobrze zrozumiałem)... to czy Sunset też dostanie swój? Bo należałby jej się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddział? Hm.. nie jestem do końca pewien jak to ma być zorganizowane(obecnie z tego co widzę podziału na działy dla poszczególnych kucy w sumie nie ma, albo coś źle łapie ideę tego podziału), ale... no poddział to wydaje się trochę mało, w końcu jest prawie w takim stopniu główną bohaterką jak Główna Szóstka... no może tylko w filmach, ale i tak... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to nie zapowiada się na to, aby Sunset miała swój dział, z prostego powodu... Brak chętnych do prowadzenia go. A co do tego tematu, o którym wspomniałeś to przeniosę go, bo wylądował w archiwum z powodu braku zainteresowania nim przez dość długi czas. Ale skoro zainteresowanie się pojawiło to nie widzę problemu w przywróceniu go :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Sunset to ciekawa postać, ale czy potrzeba całego działu? Nie wiem czy znalazłoby się wystarczająco dużo tematów czy zabaw z nią związanych. Zawsze można spróbować z poddziałem. Jeśli okaże się, że ma potencjał, a opiekun daje radę, wówczas rozszerzy się go do pełnoprawnego działu. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Decaded jeden z przyszłych opiekunów dopiero co na miesiąc się z forum pożegnał :spike:

Ale czy to działy czy to słynne przeniesienie były obiecane a nie ma ani tego ani tego. Działy już powinni wrzucić wkrótce. Nie lubię komuś wytykać że uu parę dni się spóźnił z czymś to na stos, ale chwilowo to jest stanie ciągłego "no zaczynamy przenosić". Mi już powoli chęci odchodzą do prowadzenia działu jak tak ma to wyglądać.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu FrozenTear7 napisał:

@Decaded jeden z przyszłych opiekunów dopiero co na miesiąc się z forum pożegnał :spike:

Ale czy to działy czy to słynne przeniesienie były obiecane a nie ma ani tego ani tego. Działy już powinni wrzucić wkrótce. Nie lubię komuś wytykać że uu parę dni się spóźnił z czymś to na stos, ale chwilowo to jest stanie ciągłego "no zaczynamy przenosić". Mi już powoli chęci odchodzą do prowadzenia działu jak tak ma to wyglądać.

 

Zgodzę się z tym, bo jeśli była mowa, o przywrócenie działów po konkursach to te działy powinny już stać, być oczyszczone i zapewnić świeżość na forum. Czekać tylko teraz możemy, ale jak ktoś powiedział, że po konkursach działy już będą, to niech chociaż ten temat poruszy mod lub sam administrator (@Siper) jakąś datę rzuci, abyśmy się  już nie martwili :oops:.

Edytowano przez The Silver Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Triste Cordis napisał:

Ostatnio był na forum we wtorek, także trzeba poczekać aż wróci. Sam się niecierpliwię, ale lepiej wszystko dopracować niż wrzucić na hurra i zbierać baty, że coś nie działa :P

 

Też prawda, ale nie należy również specjalnie wydłużać, bez żadnego powodu, bo gdyby napisano, że pracują, będzie to gotowe wtedy i wtedy to nie byłoby teraz pytań :grumpytwi:.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Triste Cordis napisał:

ale lepiej wszystko dopracować niż wrzucić na hurra i zbierać baty, że coś nie działa :P 

 

Tak tylko wtrącę, że o ile działy rzeczywiście zostaną przeczyszczone do zera to w sumie nie ma za bardzo co dopracowywać. Stworzyć nowe działy i tyle :P 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Uszatka napisał:

Tak tylko wtrącę, że o ile działy rzeczywiście zostaną przeczyszczone do zera to w sumie nie ma za bardzo co dopracowywać. Stworzyć nowe działy i tyle :P 

 

O tyle warto zostawić tematy, które aktywność nadal mają i nie przestają się nudzić użytkownikom, co bardziej mnie martwi fakt, że w ankiecie większość osób wolałaby zostawić tematy sprzed ostatnich 6 miesięcy. Teraz trudno powiedzieć, czy należałoby tak zrobić, bo wyrzucać w niwecz nie zamierzamy tematów bo ma być do tego archiwum, a działy mają być w 97% oczyszczone, żeby dać swobodę opiekunom i świeżość dla użytkowników. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...