Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

W sumie to widzę tylko wrzucanie sobie i zapewnianie się, że "nie jest tak, jak myślisz". Niy ma rezultatu tej gadaniny, tylko rosnące ściany tekstu. A Socks dalej uparcie ignoruje sedno sprawy, jak i niepasujące jej/wszystkie argumenty. Przypomnę tylko, że bijecie się o ujemne repki...prawda? :nya:

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Socks Chaser przestań się już usprawiedliwiać. Z 10 ludu już ci pokazało, sama już powiedziałaś co jest z tobą nie tak. 

 

Wyciągnij z tego wnioski, idź do spowiedzi do @Siper xD, nie wiem .. wiele uwag od nas masz co jest z tobą nie tak. Możesz w swoich postach wiele zmienić, uwierz mi da się - @FirstChoice miał podobne problemy w przeszłości, ale jakoś się z tego podniósł. Jednak teraz użalanie się lub gadanie, że nie akceptujemy twojego zdania, to już jest momentami przegięcie. To co powiem zabrzmi wrednie, ale sama sobie to wszystko zesłałaś. Twoje 2 ostatnie posty (w temacie z wywiadem) nie wieją ironią, odczytuje się poważnie. Wychodzi że masz wonty, na ujemną reputę, więc zaczynasz tu pisać i co? Reputacja to dla ciebie wyznacznik sukcesu. Mi przy tym ręce opadły, że parę cyferek jest rzeczą ważniejszą od ludzi tutaj.

 

Ja swoje już tutaj przeczytałem i skończyłem. @WarmKapitan popieram. Let's stop it. Tylko od ciebie Socks zależy czy coś w sobie zmienisz czy nie. 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu The Silver Cheese napisał:

Wychodzi że masz wonty, na ujemną reputę, więc zaczynasz tu pisać i co? Reputacja to dla ciebie wyznacznik sukcesu. Mi przy tym ręce opadły, że parę cyferek jest rzeczą ważniejszą od ludzi tutaj.

Ale wiesz Czisi? Że reputacja może zniszczyć człowieka? Nawet jakby chciał dobrze? I nie, nie dotyczy to tylko spraw IRL/AFK, ale także życia w sieci. Użytkownik, nawet w swiecie wirtualnym, nie staje się cyfrowa istotą, której reputacja nie może przygnieść...

O, inne przykłady, czy wyzywając użytkownika forum, wyzywam jedynie cyfrową reprezentacje, czy żyjącego, czującego człowieka po drugiej stronie kabla? Wyzwiska tak samo cie dotkną, jakbym je powiedział IRL, że tak powiem, prosto w morde... Okradając bank, włamując się na jego serwer np. I przelewając kasę, tez kradnę tak samo, jakbym IRL napadł na placówkę - przynajmniej według prawa... IRL reputacja, czy w świecie cyfrowym, ma więc dla pewnych osób RÓWNOWAŻNE znaczenie :)

 

Nie chodzi mi o to, by bronić Socks, lub nie, tylko ci uświadomić i innym też... Co repka może znaczyć dla innych ludzi.

 

 

 

9 godzin temu White Sheep napisał:

Jeżeli dla kogoś całym światem są jakieś gówniane plusiki czy minusiki to taki człowiek nadaje się tylko i wyłącznie do utylizacji. :kappa:

Nie chodzi jedynie o plusiki czy minusiki... Reputacja może zaważyć na odbieraniu takiego człowieka nawet przez ludzi kompletnie go nie znających... W USA był pewien eksperyment... Np, opowiadano o kimś jak o mordercy - mimo, że faktycznie ten człowiek nic nie zrobił, a uczestnicy eksperymentu go nie znali - zgadnij, jaka była opinia badanych o takim człowieku? Wydawali wyrok nawet śmierci, nie znając człowieka i nawet nie próbując potwierdzenia informacji. O to mi chodzi z tym, że reputacja może zniszczyć człowieka, lub zniechęcić do niego nawet bez poznania go... Jak mówił Hoffman wcześniej, człowiek który zobaczy tyle negatywów, nawet może nie chciec sprawdzić, czy są naprawdę zasadne...

 

Zrozumiałeś? naprawdę ustylizował byś ludzi, dla których reputacja jest ważna, ze względów o których powiedziałem?

 

Chociaz z drugiej strony, Isis i inne bojówki Allahów, zatroszczyły się o wizerunek wszystkich muzułmanów w ten sposób... że traktuje się imigrantów w UE tak jak teraz, większość zasłużyło, więc reputacja dotknęła resztę... GO HOME MUSLIMS!! To taki sam przykład. Choć w tym wypadku nie wierze, żeby ktoś kto wyznaje tak niebezpieczną ideologię, ze można obcinać głowy w imię wiary, nie zasługiwał na ta reputacje. Nawet jesli chodzi o cały naród, bo w końcu religie mają jedną.

  • +1 1
  • Nie lubię 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu fallout152 napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

- @BiP - Większość punktów reputacji jest za wrzucenia artów

- @Niklas - Za ogół postów, tj. wrzucanie informacji z EqD, posty w innych nie-kucykowych działach, również za arty itp.

- @Dolar84 - Zdecydowana większość punktów jest w dziale z fanfikami, a on się nim zajmuje

- @Cahan - Również za ogól postów + statusy

 

Cóż, każdy widzi to co chce :^)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoich reputacjach mogę powiedzieć tyle - wiele dostałam za (nie)śmieszne żarciki sytuacyjne, a pozostałe za rozpisywanie się w tematach o których mam większą wiedzę i dzielenie się z nią innymi, a jeszcze inne za to, że w różnych dyskusjach, kłótniach czy gównoburzach zawsze pozostałam neutralna i starałam się zrozumieć obie strony barykady, jednocześnie starając się złagodzić spór :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy w odpowiednim dziale, ale pozwolę sobie ciutek ponarzekać. Otóż, nie podoba mi się, że nie można dodać moderatorów do listy ignorowanych. Chciałem go dodać, za obrażanie Księżniczki Przyjaźni (jest jednym z moich ulubionych kucyków). Niestety, przy próbie dodania do listy, pojawia się komunikat: "nie masz uprawnień do ignorowania tego użytkownika".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu votamanifesto napisał:

Nie wiem, czy w odpowiednim dziale, ale pozwolę sobie ciutek ponarzekać. Otóż, nie podoba mi się, że nie można dodać moderatorów do listy ignorowanych. Chciałem go dodać, za obrażanie Księżniczki Przyjaźni (jest jednym z moich ulubionych kucyków). Niestety, przy próbie dodania do listy, pojawia się komunikat: "nie masz uprawnień do ignorowania tego użytkownika".

 

Cóż, to się na pewno nie zmieni, ponieważ moderatorzy muszą mieć możliwość kontaktu ze wszystkimi użytkownikami forum w razie gdyby musieli nawiązać z takowym użytkownikiem kontakt w tej czy innej sprawie. Tak więc nie ma nawet co o sprawie dyskutować.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest już noc, to chyba sobie trochę pozrzędzę.

Ostatnio zaobserwowałem pewien problem natury technicznej na forum. Nie wiem, czy wynika on ze strony forum, czy mojej.

Otóż u niektórych użytkowników pokazuje, że się tak wyrażę, błędną datę ostatniego logowania.

Spoiler

BiP.jpg.a21d5a41186f983f999d8be17ea18b00.jpg

 

Rozmawiałem z nim przed chwilą, więc niemożliwe, by logował się ostatnio 2 marca.

Spoiler

Lemi.jpg.0c682e82d5ffa1f0e62f153903d1c23b.jpg

Widziałem go niedawno na SB.

Wiem, że to już podchodzi pod zwykłe marudzenie, ale mnie osobiście lekko to irytuje. Można przez to odnieść błędne wrażenie, że użytkownik jest (jak ja to lubię określać) ,,martwy".

Z góry dziękuję za choćby samo zainteresowanie się administracji tym problemem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Decaded napisał:

To nie problem. Ci użytkownicy zwyczajnie logują się z włączoną opcją "zaloguj anonimowo", więc ich obecność na forum nie jest rejestrowana.

 

  Ukryj zawartość

chrome_2017-04-03_22-37-36.png

 

Widzę, dziękuję, już nie marudzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Siper napisał:

Nie marudzisz, dlaczego niby? :D Po prostu zauważyłeś, że coś jest nie tak, dostałeś odpowiedź dlaczego tak to wygląda i tyle. Po to jest ten temat by zgłaszać takie rzeczy między innymi.

Dobra, dobra. Koniec offtopu;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Kruczek napisał:

 

  Ukryj zawartość

c7607d6bea.jpg


reporting taka little błahostka której probably nie powinno tam być, ale im not sure, może to tylko for me wygląda tak dziwnie :rainderp: 
 

 

Zdajemy sobie sprawę, że forum jest nie do końca polish, ale tego trochę dużo jest i tłumaczenie idzie powoli. Soon.

 

ps:

Dzięki Kruczek, prychnąłem w herbatkę i teraz muszę czyścić :c

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się wypowiedzieć jeszcze na temat ujemnej reputacji, albo wręcz ogólne pojętych punktów reputacji. Nie mam pojęcia czy taki pomysł już był, ani specjalnie nie czytałem tego co napisali poprzedni użytkownicy. Chciałbym jednak zapytać czy nie można byłoby zaprzestać tworzenia reputacji z niczego, by już niedługo stała się ona bogactwem skończonym i stała się środkiem wymiany. Tyle reputacji ile jest na forum, niech tylko pozostanie. Każde przyznanie komuś reputacji dodatniej lub ujemnej to koszt jednej naszej reputacji. Czyli z naszej pumi, naszego portfela jest przekazywana do portfela innego użytkownika. Myślę jeszcze, by nie ograniczać się do tylko jednego punktu reputacji. Jeżeli uważam, że czyjś post jest wart trzech punktów, to ja chcę zapłacić te trzy punkty. Oczywiście to może także wywołać wiele problemów.

 

Cytuj

Problem będzie z nowymi użytkownikami którzy nie mają reputacji lub mają jej mało. Można zrobić tak jak piszesz tylko po co? Dobrze jest tak jak teraz więc po co zmieniać. Nie podoba ci się post dajesz minusa, podoba ci się dajesz plusa.

Można zrobić "dofinansowania", ale wiesz co, nie. Większość pracowała na swoją reputacje. Jeżeli będziesz jej miał mało, po prostu będziesz musiał nią odpowiednio zagospodarować.

Edytowano przez WhiteHood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu WhiteHood napisał:

Oczywiście to może także wywołać wiele problemów.

Problem będzie z nowymi użytkownikami którzy nie mają reputacji lub mają jej mało. Można zrobić tak jak piszesz tylko po co? Dobrze jest tak jak teraz więc po co zmieniać. Nie podoba ci się post dajesz minusa, podoba ci się dajesz plusa.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...