Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

To twój problem jak nie masz czasu czy tam czego aby raz dziennie zajrzeć na SB i fajnie że  to dla ciebie znaczy "przesiadywać" :v I info było, a to że ty tam nie wchodzisz to też twoja sprawa, a jak ktoś powie że on tu nie zagląda i nic nie wie, bo nikt nic mu nie napisał w temacie gdzie przesiaduje to co?

A po za tym SB jest też do szybkiej i luźnej wzmianki a nie tylko do gadania o niczym, byś tam zaglądał to byświetny wiedział. 

 

Edit 

Sam napisałeś że byś wolał, a Siper  to co złota rybka jakaś czy Dżin do spełniania życzeń?  Siper dał info bo chciał, a nie że  musiał i od razu dym bo nie w poście..

 

Edytowano przez BiP
  • Nie lubię 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BiP napisał:

SB jest też do szybkiej i luźnej wzmianki

 

Dopasuj to teraz, do informacji o przyszłości forum, która ma znaczenie, a ta przesiaduje sobie na tym co sam napisałeś powyżej. Jak nadal nie rozumiesz mojej wypowiedzi i zlewasz mnie argumentami "Twój problem", a to nie odnosi się tylko do mnie, a też do innych userów, którzy nie korzystają SB czy Discorda, to radzę zatrzymać się i przemyśleć to co powiedziałeś. Takie info ma trafiać do największej liczby osób, na wszystkie możliwe sposoby, a dowiadujemy się o takich rzeczach przez najmniej informatywne środki. Czy jest to fair, wobec tych którzy z tego nie korzystają? Bo mi się wydaję, że nie :burned:

  • +1 4
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz odpowiedz mi na pytanie, które zadałem wcześniej. .. Skąd Siper ma wiedzieć gdzie kto przesiaduje i ile jest tych osób?  Ja jakoś codziennie sprawdzam SB i Discorda i nic mi nie umyka jak i wielu innym, zatem :dunno:

Edytowano przez BiP
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale tak trochę powątpiewam, czy wasza kłótnia odnośnie tego, gdzie są przekazywane informacje odnośnie forum jest wnioskiem lub zażaleniem, więc sugerowałbym zaprzestanie jej. Silver przekazał, że informacje są średnioogólnodostępne, wyłożył argumenty i wniosek jest rozpatrywany. Dalsza dyskusja nie jest szczegónie potrzebna.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o zakończenie tych przepychanek między sobą. To nie temat do tego.

Silver i Uszatka mają tu rację - ważne informacje muszą być podawane w ogłoszeniach na forum, nie na Discordzie czy SB i już moja w tym głowa by tak właśnie było.

  • +1 5
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...