Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Może będę monotematyczny, ale...

 

 

Yyy... tak szczerze już dawno (rok? Sankto!) rzuciłem tym pomysłem wśród adminów, nawet Tarra przekonałem. W mojej koncepcji obie frakcji byłyby w poddziałach swoich Księżniczek. I w sumie jakoś pojawiły się ważniejsze rzeczy, w międzyczasie życie zweryfikowało plany itp., i generalnie CHĘTNIE OTWORZĘ TE DZIAŁY. Pytanie tylko - kiedy? Może w następny weekend

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja tak tylko skarżę na modów, że nie aktualizują Pręgierza. Rozumiem, że wpisywanie każdego multikonta Fuksa jest upierdliwe, ale wypadałoby raz na jakiś czas wspomnieć o tym, że gościa banujecie...

Jeżeli ban przyznawany jest za coś konkretnego, wówczas prędzej czy później odpowiednia informacja jest zamieszczana. Mod to też człowiek (tak, serio) i czasami może zapomnieć zamieścić informacji od razu. Cóż, zdarza się.

Nie widzę jednak sensu wypisywania (już ponad setki) kont spammerskich/służących tylko do trollowania, które banuje się maksymalnie kilka minut po założeniu, ponieważ kompletnie mija się to z celem i jedyne czemu by się to przysłużyło, to wzroście ich liczby, żeby tylko dowalić nam pracy.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym jeszcze, że jest to pewna forma "promowania" showmanów, żeby tylko o nich mówiono.

Właśnie dlatego byłem swego czasu przeciwny pręgierzowi. Jakby spełniał swoją funkcję, tj osoby tu zamieszczane brałyby to do siebie i robiły wszystko, by się tu nie znaleźć, to by było super.

Niestety.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto tak bardzo szuka atencji, że założy i 80 kont, byleby się w takim miejscu znaleźć. Cóż poradzić. Dlatego też nie wypisujemy wszystkiego, tylko ewentualnie pierwsze konto. Ignorowanie boli bardziej niż słowa :dunno: 

Edytowano przez Decaded
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, pora na mój pierwszy wniosek (?)

Also, czy ktokolwiek z Administracji interesuje się jej e-mailem? Dostałem warna 2 dni temu, napisałem do osoby wystawiającej kilka godzin po (dzisiaj mija 48h), no i wczoraj na e-mail.

To się robi trochę denerwujące, skoro osoba wystawiająca ostrzeżenie pojawia się bardzo rzadko na forum, a e-mail Administracji wygląda na - określę to tak - nieodwiedzany, skoro to są dwie jedyne drogi do odwołania się od warna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż nadal twierdzę, że ktoś z admincji mógłby się pofatygować i odpisywać na każdego maila, choćby jednym, krótkim zdaniem w typie: Wniosek został przyjęty/odrzucony. To nie wymaga zbytniego wysiłku

Fakt, ale tylko oni wiedzą ile dziennie dostają takich wiadomości, plus dbanie o forum i życie prywatne, wiadomości na PW z całego forum, więc czasami mogą nie mieć też czasu na wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale tylko oni wiedzą ile dziennie dostają takich wiadomości, plus dbanie o forum i życie prywatne, wiadomości na PW z całego forum, więc czasami mogą nie mieć też czasu na wszystko.

Srls? Nie mieć czasu na napisanie jednego zdania? Daj spokój... Ile jest osób na forum? Ilu ich może dziennie pisać z takimi rzeczami? 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...