Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Srls? Nie mieć czasu na napisanie jednego zdania? Daj spokój... Ile jest osób na forum? Ilu ich może dziennie pisać z takimi rzeczami? 

Pytaj adminów... Po za tym, nikt nie siedzi 24h i oczekuje wiadomości, bo jak pisałem wyżej...

Nadal nie widzę tu problemu w napisaniu czterech słów.

No bo tobie nie pisze na pw połowa forum dziennie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tobie nie pisze na pw połowa forum dziennie. 

szczerze wątpię, z 1500 około w miarę aktywnych userów zebrało by  się chociaż z 50 osób, które by miały do admina codziennie jakąś sprawę ale jak chcesz to możemy o tym pogadać gdzie indziej, bo tu już robi się offtop

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz. Znanym faktem jest, że forumowy mail to zapomniany kawałek internetu. W takich sytuacjach, jeśli brak jest odpowiedzi od osoby wystawiającej, oraz administracja nie odpisuje na maile, polecam napisać do wspierających, albo do innego moderatora. Wtedy, należy zaznaczyć iż nie dostało się odpowiedzi od w/w. Któryś ogór kiedyś wejdzie na forum i odczyta daną wiadomość.

Warto też pamiętać, że nie mamy w zwyczaju odpisywać na różne rzeczy. Nie odpowiadamy na zgłoszenia, osobom zgłaszającym tylko się nimi zajmujemy i tyle. Na PW staramy się odpowiadać w miarę dostępności. Zwróćcie też uwagę, że jest początek października, więc i roku akademickiego, studiująca część ekipy jest przez to zdecydowanie mniej osiągalna. Zatem, cierpliwości.

Edytowano przez Draques
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby raz na 24h ktoś sprawdzał maila forumowego, byłoby przyzwoicie. I proszę nie pierdolić, że wejście na skrzynkę, zerknięcie czy coś się tam znajduje i wyjście jest w jakikolwiek sposób męczące.

Gdyby nie trolle, pewnie mieli by ciut więcej czasu :dunno: 

Lecz skoro "idol zbanowanych" pisze odwołanie z każdego multi, to tak już jest :kappa: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to forum to nie tylko banda trolli, i ze zwykłego szacunku do drugiego człowieka warto by było zerknąć. Zwłaszcza, że jesteście decyzyjni w tych sprawach.

Eee...nie jesteśmy? Znaczy się, jeśli mi ktoś napisze na PW, to ok, no problem. Ale adres adminów jest dla adminów majster, a nie nasz. Ja na ten przykład tam nie wchodzę wcale - to ich brocha się tym zajmować co tam przychodzi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano źle na to patrzysz - jeśli odwołanie idzie tam, to znaczy że ktoś CELOWO chciał mnie pominąć. Po co zatem się w to wtryniać? Mail adminów jest zasadniczo tylko dla 2 spraw - banów i sytuacji, gdy uważasz że odwołanie do moda mija się z celem i chcesz go przeskoczyć, prowadząc rozmowę od razu do jego "przełożonego". A to tematyka w którą wolę pyska nie wkładać, bo jeszcze mi go obiją. Tyle.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie nie stosuje dwóch instancji, ponieważ z góry zakłada, że moderator wystawiający warna nie będzie dyskutował. Proponuję więc, żeby najpiew odwoływać się do moderatora a potem dopiero do administracji, żeby nie było więcej problemów jak ten tutaj.

Oczywiście odwołanie do moda ma sens tylko wtedy, kiedy do tego moda możesz napisać = nie masz bana xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ekstremum które należy traktować wyjątkowo. Cała sprawa rozbija się jednak o to, że ten problem po raz kolejny się pojawia i jeśli nic z tym nie zrobicie, nadal będzie wracać.

A co my możemy z nim zrobić? Co ja, Dec, BiP, Solar czy Cuddly i Gold możemy zrobić, jeśli idzie o mail? To zabawka tych wyżej, skoro chcieli ją mieć, ich sprawa. Ja daje ludziom gwarancję odpowiedzi na PW, a nie na zabawki które nie są moje. A jeśli chcesz mieć jakieś pewniki w mailu, pisz do tych wyżej a nie do nas, tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że należałoby to błędne koło w końcu przerwać. Ścieżka odwoływania się od warna winna wyglądać tak:

Warn - odwołanie się do moderatora - odwołanie się do admina

Z czego jeśli warn zostanie zdjęty/zmniejszony nie ma potrzeby pójscia dalej. W przypadku banów zaś ścieżka powinna wyglądać tak:

Ban - odwołanie się do admina

Skoro do moderatora nie może bo zbanowani nie mogą pisać wiadomości. Czego w sumie nie rozumiem. Na dzień dzisiejszy zaś odwołanie się od warna jest niepotrzebnie przeciągane w czasie "dopóki admin nie zaglądnie w skrzynkę". Nie wiadomo także czy odwołanie zostało rozpatrzone czy też nie, ponieważ kwestią dobrej woli moderatora jest powiadomienie petenta o statusie odwołania. Zbanowani niesłusznie będą zaś musieli czekać aż ktoś się pokwapi i zobaczy co jest w skrzynce, co może trwać aż do zakończenia kary. I co zrobicie wtedy? Jak mu zadośćuczynicie za niesłusznego bana? Tak, wiem że to kolejne ekstremum, ale wysoce prawdopodobne.

Przy czym oczywiście skrzynka powinna być sprawdzana co najmniej raz na dobę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem problemu - moje pierwsze punkty na forum zdobyłem po tym, jak niejaki Dwaggy mnie zgłosił za nieistniejącą obrazę. Dosłownie xD Napisałem odwołanie do moda, ten zaś mi powiedział, że to ktoś z góry kazał mi dać i nic z tym nie zrobi. Wtedy dopiero napisałem na skrzynkę, gdzie już na wstępie Siper mnie uświadomił że nie ważne co napisze, to i tak nie przejdzie. Ale nic, napisałem, po 27-28 dniach od otrzymania punktów Sky albo Xyz(nie pamiętam niestety który) mi rozpatrzyli to i ściągnęli karę :D

A co do przeciągania - niby jak odwołanie się od warna(nie bana) ma być nie przeciągane, skoro system "mode nie pomógł idę do adma" działa tylko, jeśli adm coś robi z idącymi. My, moderatorzy, nie mamy na niego żadnego wpływu. Co za tym idzie, nie jesteśmy w stanie nic z tym problemem zdziałać, o ile nie zamienimy się w pelikany i nie zaczniemy łykać każdego odwołania. My nie jesteśmy w stanie tego koła przerwać, jak wspomniałem wcześniej, musisz się przejść z tą glinianą tabliczką o wiele wyżej.

A co do odpowiedzi. Powiem tak - w moim przypadku wygląda to 2 stopniowo - osoba pisze odwołanie na PW i na podstawie odwołania, a nie tego co zrobiła, jest klasyfikowana - albo odwołanie zachowuje choć szczątki cywilizacji(a bywają i istne epopeje jak się przekonałem ._.') albo jest debilne. W pierwszym wypadku, nawet jeśli nie przejdzie, to informuję o tym petenta. W drugim uśmiecham się z politowaniem i nie tracę czasu na odpis. O tyle to przyjemne że tych drugich zdarza się średnio 1 na 10-20 odwołań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...