Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Myślałem, że sprawa została zakończona już dawno temu. Maxxy, do tej pory nie wiem z jakiej racji w ogóle ściągnięto Ci pierwszego warna, ale już w tamtym momencie powinieneś przystopować, zamiast do mnie wyklinać. Nie dość, że idzie Ci się na rękę, bo nie dotarło, że nikogo nie będzie obchodziło, iż to praca wspólna, gdy TY to udostępniłeś, to skaczesz i rzucasz kamieniami. Nie widziałem problemów w dogadaniu się; jeśli tylko byś wtedy chciał. To nie tak, iż gryzę, ale nie jestem jakimś osłem, że pozwolę po sobie jeździć. Chciałem się dogadać - oczywiście robisz ze mnie tego złego. W dodatku wmieszałeś w to Decadeda i Dolara... wszelkie decyzje odnośnie tego ff ja podjąłem. Nie rozumiem więc skąd taki atak.

Porozmawiałbyś, warna bym cofnął, zły fragment usunął/zmienił, tekst by wrócił na swoje miejsce - ale nie, nie dało się. Jeśli wyobrażasz sobie, że wszędzie będą się przed Tobą kłaniać, to jesteś w wielkim błędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że sprawa została zakończona już dawno temu. Maxxy, do tej pory nie wiem z jakiej racji w ogóle ściągnięto Ci pierwszego warna, ale już w tamtym momencie powinieneś przystopować, zamiast do mnie wyklinać. Nie dość, że idzie Ci się na rękę, bo nie dotarło, że nikogo nie będzie obchodziło, iż to praca wspólna, gdy TY to udostępniłeś, to skaczesz i rzucasz kamieniami. Nie widziałem problemów w dogadaniu się; jeśli tylko byś wtedy chciał. To nie tak, iż gryzę, ale nie jestem jakimś osłem, że pozwolę po sobie jeździć. Chciałem się dogadać - oczywiście robisz ze mnie tego złego. W dodatku wmieszałeś w to Decadeda i Dolara... wszelkie decyzje odnośnie tego ff ja podjąłem. Nie rozumiem więc skąd taki atak.

Porozmawiałbyś, warna bym cofnął, zły fragment usunął/zmienił, tekst by wrócił na swoje miejsce - ale nie, nie dało się. Jeśli wyobrażasz sobie, że wszędzie będą się przed Tobą kłaniać, to jesteś w wielkim błędzie.

Czy napisałem gdzieś w poście, że chce z tobą rozmawiać? Nie.

Ty miałeś już okazję pogadać. Zamiast skontaktować się z użytkownikiem poszedles na latwizne. Dla mnie fakt, że masz kolorek nic nie znaczy. To samo z pozycja dolara i decadeta. Ja dla ciebie jestem byle userem, ty dla mnie zerem. Chce rozmawiać z adminem, wiec się zamknij i daj adminom dwóch portali pogadać, no chyba, że uważasz iż administracja pozwala ci być przedstawicielem mlppolska i zgadza się na każde twoje słowo. Póki co mam wrażenie, że to modzi tu rządzą. W końcu to wszystko moim zdaniem jest spowodowane zbytnia samowolka moderacji.

Tak, bo jak zwykle nie masz na co zwalać :drurrp: My źli, niedobrzy moderatorzy! Zwłaszcza ten "gupi" Emronn.

~Idealny Moderator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna?

Maxy, pogadaliśmy na gg, czego oczekujesz? Że przyznam się do błędu, którego nie popełniłem? skoro sprawa była u Skysplita, to ja tego nie dotykam.

Nie zabieramy sobie spraw sprzed nosa, by potem było nieporozumień.

Poza tym, znów zaczynasz się robić agresywny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna?

Maxy, pogadaliśmy na gg, czego oczekujesz? Że przyznam się do błędu, którego nie popełniłem? skoro sprawa była u Skysplita, to ja tego nie dotykam.

Nie zabieramy sobie spraw sprzed nosa, by potem było nieporozumień.

Poza tym, znów zaczynasz się robić agresywny.

Przyszedłem rozmawiać z administratorem, a nie z modem. Nie jestem agresywny. Po prostu nie chce aby moderacja która jest święcie przekonana, że każdy problem na forum jest zawsze winą uzytkownika (czego dowodem są ciągłe wpisy w moich postach) wpychała się w ten konflikt.

Mam rozumieć Tarreth, że z twojej strony to wszystko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2gsH6

2gsGo

Cóż... mamy tu doskonały przykład jak niektórzy członkowie ekipy traktują "szarych".

Magento moja droga, muszę Ci zwrócić uwagę o to, że postąpiłaś nieco zbyt impulsywnie. Dostałem screeny również od FFQ, jednak nie wstawiłem ich ze względu na "piękne" słowa w prywatnych wiadomościach po twoim naskoku".

Cóż... Nie wiem czy wyżsi coś z tym zrobią, od Kuotha masz tylko kilka słów:

"Spokojniej, jesteśmy na tym forum dla userów, nie oni dla nas. Jeżeli ktoś przekręca Twój nick spokojnie poprawiamy i nie wdajemy się w konflikty. Mamy być przykładem dla użytkowników." Cóż... słowa ze screenu wyżej nie z tym zgodne.

Reasumując, przemyśl swoje zachowanie. Jeżeli wyżsi chcą wyciągać konsekwencje niech wyciągają.

Ty sobie chyba kiepskie żarty robisz... ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Dostałem screeny również od FFQ, jednak nie wstawiłem ich ze względu na "piękne" słowa w prywatnych wiadomościach po twoim naskoku".

Pardone moi, jakie prywatne wiadomości?- To raz, bo niestety nie rozumiem. Ja osobiście nie wysyłałam żadnych prywatnych.

Po drugie- byłam kulturalna w swojej wypowiedzi, nie wyzywałam, nie podnosiłam głosu. A moja emocjonalna reakcja wynikała z tego, że użytkownik robił to specjalnie przykład? "Co się się wkurzasz, megenta? XD". Sam rzucił mi wyzwanie hasłem "BO CO?", czego nie dzierżę i nie będę się chować do dziury, bo ktoś mógł się poczuć urażony nieudolnym graniem mi na nosie.

Chodzi mi o to, że niepotrzebnie wdawałaś się w tę dyskusję...

Nie wdawałam, zakończyłam, jak pokazują powyższe screeny. Miał być trolling? Wyszło kiepsko. Poza tym, wyciągnijcie konsekwencje za nieprzyjemne zakończenie rozmowy :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się zaczyna robić niefajne, ustaliliśmy że to jest gupie i złe. Koniec. Nad czym się tu jeszcze rozwodzić? Overreacting Kuoth. Koniec. Każdemu się mogło zdarzyć wziąć coś zbyt serio. Dorabianie do tego jakiejś całej ideologii, że to wszystko było częścią większego planu bo coś, jest złe.

Robicie kłótnie z niczego, jak tak dalej pójdzie.

Rozejść się. :v

Kułot i tak coś pisze/stwierdza i do tego nie wraca. Raczej tego nie przeczyta ~solaris :rariderp:

Mówię ogólnie, bo offtop will be soon :v

Ja potrafię przyznać się do błedu, wiem że strasznie to hiperbolizuję, jednak nie zamierzam zmieniać zdania... i nic nie biorę solarze :rainderp:

~Kuoth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuoth, sam napisałeś mi, że FFQ ma w nosie te forum. Nie będę tu tolerował takiego trollingu, a skoro ma te wielkie PW, to niech je poda natychmiast. Oh, nie ma go? Jaka szkoda.

Koniec sprawy. I tak miało być: jedna osoba pisze, druga odpowiada i na przemian, a nie, że powstaje tu dyskusja. Poza tym, Maxxy chyba nie skończył, nie uważasz, Kuoth?

@ Kuoth:

Powiedz mi gdzie napisałem, ze to PW między mag a nim... powiedziałem, że ze względu na niodpowiednie pw, bez określenia z kim.

Jako, że moje dopiski oraz posty zabijają wszelkie dyskusję, postanawiam użyć tej mocy i teraz. Cii, czekamy na maxyego i Tharra/Skyplota, albo coś. Jasne? ^^ ~Warmen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako' date=' że moje dopiski oraz posty zabijają wszelkie dyskusję, postanawiam użyć tej mocy i teraz. Cii, czekamy na maxyego i Tharra/Skyplota, albo coś. Jasne? ^^ ~Warmen[/quote']

JA już swoje napisałem, Tarreth napisał, że teraz ma powiedzieć swoje Skysplit...kocham tę grę w ping ponga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko powiedzieć, że tym razem współpraca została zakończona. Rozmawiałem z Maxyblackiem na GG, jednak wszelkie próby porozumienia kończyły się tekstami o tym, że to user jest najgorszy, że najgorsza rzecz jaką zrobił to się urodził itd.

Maxy wrzucił clopa na public, co jest ewidentnie zakazane i co z resztą jest w regulaminie od zawsze. Nie ma znaczenia czy jedna scena czy dwadzieścia, temat powinien leżeć w MLS i tram trafił po interwencji Emronna. Gadał potem ze Skysplitem, który przeniósł z powrotem temat. Maxy widocznie (jeszcze) nie poprawił tego tematu cenzurując "extra", więc ponownie trafił do MLS. Owszem, jeśli gadał ze Sky'em to wystarczyło powiedzieć o tym Emronnowi, bo skąd ma o tym wiedzieć? Nie mamy w moderacji jasnowidzów. Mógł nawet napisać w temacie "Temat przeniesiony do Ogólne po rozmowie z administracją" to już by go zostawił, dopytałby się pewnie nas. Ale nie, Maxy widocznie wolał napisać swoje żale z dodatkiem wyzwisk na PW Emronna i potem dziwnie się zastanawiać czemu poszedł ban.

To nie nasza wina Maxy, że na każde wytknięcie błędu mówisz o tym jak to ciebie nikt nie lubi. I mój drogi, mi od zawsze zależało na skończeniu tego incydentu polubownie, ale widocznie Ty nie chciałeś.

Przypominam też, że my nadal jesteśmy chętni do współpracy, ale tylko jeśli obie strony zgodzą się na pewne warunki, a akceptacja regulaminów jest jedną z najważniejszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie ma to jak walnąć ten sam post na moim forum. Widzisz Siper, mogliście to zrobić miesiąc temu. Wybacz za to, że zmarnowałem ci tyle cennego czasu. W zamian wyślę ci kartkę na święta.

Pozdro Maxymilian Alexander Victor BlackHeart I - Wróg publiczny MLPPolska nr1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym na wstępie zaznaczyć, że ten post zawiera opinie wielu ludzi, nie tylko fanaberie Kuotha. Wśród osób, które się podzieliły swoją opinią są zwykli użytkownicy jak i ekipa. Swoje zażalenia i bóle dam później

Nie jest łatwo mi pisać tego postu, w szczególności, że część spraw była omawiana przez ekipę... Niestety część chciała to wszystko zamieść pod dywan twierdząc, że wszystko jest dobrze a osoby zwracające uwagę przesadzają. Ten post nie ma na celu rozpoczęcia shitstormu, a spowodowanie przemyśleń u niektórych człownków ekipy. Jeżeli uważacie, że robię źle... cóż boicie się prawdy...

Do rzeczy...

https://docs.google.com/document/d/1DzSN0dO227J7jWQWOt6ybvNSVAG2clLz9N8q9QzmzXw/edit

Tutaj macie opinie ludzi na temat ekipy i tego co im przeszkadza na forum... kilka wypowiedzi mnie martwi i będąc "szary," mogę je tylko potwierdzić...

Od siebie mogę tylko dodać, że nasza ekipa w stanie jakim jest nie jest ekipą. Jest raczej zbieraniną losowych ludzi, z założenia nieco bardziej ogarniętych od reszty. Co najgorsze ta zbieranina nie słucha siebie wzajemnie i gdy pojawia się jakaś inicjatywa (np. event) można go obgadać tylko z częścią... Dwie, trzy, może pięć osób...

To jak niektórzy członkowie ekipy reagują na uwagi "szarych" jest wręcz przerażające. Zapamiętajcie jedną rzecz, to Wy jesteście dla nas, nie my dla Was... Wczoraj zwróciłem uwagę jednemu z moderatorów na słownictwo, dokładniej jedno słowo... niektórzy wiedzą o co chodzi i jak się to skończyło... Ogólnie rzecz ujmując można by tu było teraz wstawić film buraka o "dysmuzgii", jednak nie warto narażać się na % za obrazę moderatora... Mogę tylko powiedzieć, że oburzanie się za zwrócenie uwagi jest dziecinne i niedojrzałe, IMO osoby, które nie potrafią tego zrozumieć powinny odejść z ekipy...

Ponadto w pełni podpisuję się pod uwagami innych... z wyjątkiem pana "technokraty"... wiele osób pewnie wie, że jego wypowiedź odnosi się bezpośrednio mnie... Szkoda, że kolega nie czyta moim wszystkich postów, tylko to co uważa za "fajne i nieodpowiednie"...

Jeszcze jedno...

4367-that-post-gave-me-cancer.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wiadomości przyjąłem, do błędu się przyznaję. Jak widać mimo pracy nad sobą, czeka mnie jeszcze długa, długa droga. Oczywiście pragnę zaznaczyć, iż butthurt to nie zawsze butthurt ani tym bardziej shitstorm. Aczkolwiek teraz nie chodzi o to.

Przepraszam.

Poza tym +1 Kuoth, popieram Cię mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że połowa tego co tam jest napisane to BZDURY!

Kuoth, sprytnie i cwanie się zachowujesz, sam dopiero co byłeś w ekipie i było wszystko ok, teraz odszedłeś i zaraz rzucasz błotem i "przemyśleniami" w ekipę? (co za lojalność)

"Rządzenie się modód......"? Ta, jakoś ja nigdy nie miałem problemów z dogadywaniem się i nigdy nie dostałem żadnej kary od nich, więc jak tylko mod chce się dogadać, a user nie, to raczej porozumienia nie będzie.

Anonimowy Członek Ekipy: Tak powiedz kim jesteś a ja chętnie Ciebie po obrażam Ciekawe ile wytrzymasz i zachowasz się odpowiednio? Za obrazę usera jest WARN! Żal mi Ciebie skoro tego nie wiesz, a celowy atak na Magente to był właśnie taki atak trolla, który mimo ostrzeżeń robił to dalej! MAGENTA POSTĄPIŁA PRAWIDŁOWO!!!! (I TAK JESZCZE ZA ŁAGODNIE)

Technokrata: Popieram Kouth bez powodu wsiadłeś na Mag, dziwi mnie jaką Ty masz właśnie lojalność wobec swoich kolegów i koleżanek z ekipy....

"Kłótnie....", tak oczywiście zwalmy na kolorki, a szaraki są święte :lol:! Najwięcej kłótni pochodzi od szarych!

Elwiedrez Waldemr: "Zbyt szybkie działanie?" A ile mają czekać miesiąc? Po za tym, chcieć się dogadać muszą obydwie strony nie tylko jedna! Myślisz, że mod, będzie wchodził komuś w .... aby zrobić łaskę? Twój interes aby się dogadać z modem i wyjaśnić wszystko!

Das Omen: Kolejna osoba pisząca ta samo! Chcesz się dogadać? To wykaż odrobinę też chęci ze swojej strony, idź na kompromis, a nie stoisz uparcie we własnym zdaniu i ma być tak jak Ty chcesz.

"Hipokryzja i nepotyzm''..... Jedyne co mogę odpowiedzieć na to....:lol:

Neonowy Morderca: Kuoth przeczytaj sobie, tę wypowiedz, bo to o Tobie chyba jest.....

Posłannik Szatana: No teraz to mnie ZAGIĄŁEŚ! <ŚMIECH NA SALI!!!!> A coś Ty myślał, że kolorki na forum to jakieś "Boty"? To że dostają kolor, to emocje i wszystko co nas oddziela od zwierząt zanika? A Ty kim jesteś, człowiekiem, czy kim? Sam nic nie robisz, nie dążysz do doskonałości, a hejcisz innych, którzy się starają dbać o forum i muszą wysłuchiwać żalów innych... "móc obrażać innych..." :lol: Ciekawe kto kogo obraża? Ja powiem... głównie to szarzy atakują kolorowych swoim przerośniętym ego, niż na odwrót! Siedzę na tym forum ponad 4 miechy, to widzę, szaraki nie mają poszanowania do ekipy i regulaminu, a jak dostaną upomnienie lub karę, to zaraz, że mnie kolor hejci i co tylko. Po za tym jak szarak popełni błąd, to jest ok, ale jak kolorowi się zdarzy to wielka obraza na niego leci... Skoro wspominasz o zachowaniu się gimbus... TAK jak Ty teraz... Twoje zachowanie jest tak denne, że zaraz z Titanikiem się zderzy (tak na dnie)... "Nie potrafisz kogoś znieść....." Nie potrafisz się zachować na forum, to WYJDŹ! Potrafisz prowokować tylko innych i obrażasz ich to się nie dziw, że inny się bronią!

"......kolorowi, myślą że są lepsi, więc mogą pomiatać innymi......." ALE BZDURA!!!! To samo można napisać o szarych, mają gdzieś regulamin i kulturalne prośby kolorowych, a potem bida i żale bo warna poleciał....Naucz się kultury i okazuj ją wobec innych, a dopiero potem samemu jej oczekuj...

Na zakończenie jest to stek bzdur i chęć wyżycia się na kolorkach! Najlepiej zwalać na kolorowych, robiąc z szarych święte krowy, ale wiemy tak naprawdę gdzie leży wina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...