Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Właśnie teraz BiP napisał:

Ja też działałem i to w kilku działach... 

To dlaczego ich nie założysz? Bez koloru nie można?

 

Tu nie chodzi o kolor. Chodzi o funkcjonalność forum, której brakuje a miała być już dawno temu ( odpowiednie działy+ awardy).

 

Wcześniej działałem bez kolorka i nie narzekałem. Źle odbierasz moje myślenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu BiP napisał:

To dlaczego ich nie założysz? Bez koloru nie można?

Wtf? Nie mów, że nie rozumiesz o co mu chodzi :v Zwykły user nie może się chyba rządzić działem, szczególnie że mają one wrócić, i co? Ktoś inny dostanie dział, kiedy Firstu wszystko już za niego wcześniej zrobił?

 

@1stChoicePrawisz dobrze, ale po od razu tak chamsko? Wystarczy po prostu powiedzieć, zaproponować i tyle. A nie zaznaczać w każdej wypowiedzi, że Siper będzie Cię hejtować (nie wiem w ogóle skąd takie podstawy, jak nie widziałam by kogokolwiek tuta miał hejtować)

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

 

@1stChoicePrawisz dobrze, ale po od razu tak chamsko? Wystarczy po prostu powiedzieć, zaproponować i tyle. A nie zaznaczać w każdej wypowiedzi, że Siper będzie Cię hejtować (nie wiem w ogóle skąd takie podstawy, jak nie widziałam by kogokolwiek tuta miał hejtować)

 

 

Byłem chamski? Nie zauważyłem.

 

Przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Zwykły user nie może się chyba rządzić działem,

Jak nie ma opiekuna, to może, no chyba że w regulaminie coś jest :v

Właśnie teraz PervKapitan napisał:

Ktoś inny dostanie dział, kiedy Firstu wszystko już za niego wcześniej zrobił?

:facehoof: to wówczas ten "ktoś" go nie dostanie :v

To chyba logiczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu PervKapitan napisał:

Dobra, nie ma co ze ścianą rozmawiać. Czekamy na odzew Sipera.

 

Też jestem za. Chciałem tylko złożyć propozycje a przez przypadek stworzyłem 2 strony konfliktu.

 

Oczywiście czekamy ale wątpię, że to dużo wniesie. Zawsze można mieć nadzieję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości. Też czekam na wyniki naboru. Domyślam się, że "kilka" osób wysłało podania na stanowiska opiekunów M6. Sam wysłałem w pewnym sensie podwójne. Na ponowne opiekowanie się "Ławeczką" oraz jedną z postaci M6. Żeby nie było - albo to, albo to. Z dwoma działami nie dałbym rady. I nie wiem jak wy, ale wolałbym pracować nad działem samodzielnie - pomijam CMC :) Tam jest trzy "duże" postaci, a po otrzymaniu znaczków trochę się tam zmieni... Chyba :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu 1stChoice napisał:

Nikt by się nie zgłaszał tylko po kolorek. Mylisz opiekunów z zielonymi.

Firstu, jak masz jakiś problem z moderką to serio opisz go tutaj: 

 da to z pewnością dużo lepszy efekt niż wypisywanie czerstwych frazesów typu hurrr durrr moderka siedzi na forum tylko dla kolorka, czy moderka zabija to forum, bo ma kij wetknięty w czterech literach, wszędzie gdzie się da, tylko nie w temacie przeznaczonym do wylewania żalów na moderkę.

Edytowano przez Sosna
  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna Tam trzeba byłoby użyć argumentów, tutaj wystarczy napisać, że to żart i żeby nikt nie spinał.

 

Żeby nie było offtopu, cieszę się, że wracają działy kucykowe, były one główną rzeczą, która odróżniała to forum od miliona innych w internecie i nadawała mu własnego, niepowtarzalnego charakteru. Byłoby fajnie, gdybyśmy nie musieli czekać na nie roku.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Sosna napisał:

Firstu, jak masz jakiś problem z moderką to serio opisz go tutaj: 

 

Akurat do Ciebie nic nie mam bo chyba jesteś jedynym zielonym, którego widuje i który coś robi. A do reszty moderacji też nic nie mam bo... jakim cudem mam coś mieć jak nie wiem czy dalej istnieją/wyjechali na długie wakacje w bieszczady/umarli. Ich po prostu nie ma więc nie ma się po co żalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu 1stChoice napisał:

 

Akurat do Ciebie nic nie mam bo chyba jesteś jedynym zielonym, którego widuje i który coś robi. A do reszty moderacji też nic nie mam bo... jakim cudem mam coś mieć jak nie wiem czy dalej istnieją/wyjechali na długie wakacje w bieszczady/umarli. Ich po prostu nie ma więc nie ma się po co żalić.

Sugeruję patrzeć w inne miejsca, niż sb w swoim statusie. Sosnę i Bestera widać bardzo często, Zegara nieco mniej, aczkolwiek nie interesuję się warnami więc nie wiem jak to tam wygląda.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Firstu. No, poza tymi chamskimi odzywkami wobec Sipera oczywiście :squee: Nie ma powodu do spiny. 

 

@BiP 

Nie wiem jak odczuwają to inni, ale ja na przykład po połączeniu działów kucykowych odniosłam wrażenie kompletnego bałaganu w nich. Być może to kwestia przyzwyczajenia, ale kiedy zaglądałam do tych działów z chęcią rozruszania jakiegoś tematu bądź stworzenia własnego to jakoś tak...odechciewało się. Pomysłów nagle brak. Powody są różne. 

- Fakt, że wszystko jest w jednym miejscu i jest tego zwyczajnie za dużo. 

- Fakt, że to dział kogoś innego co powoduje podświadomą blokadę, niechęć do rządzenia się w czyimś dziale. 

- Fakt, że działy mają znów zostać podzielone, a więc twoja zabawa/dyskusja może trafić w ręce kogoś innego i ten ktoś inny może nie chcieć byś ją kontynuował. 

 

Tego można wymieniać bardzo dużo. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka cytować nie będę bo na telefonie jestem, ale co do natłoku tematów masz rację, że jest ciężko, mi też było na początku, ale już nie. Natomiast co do zabaw i tematów, to nie ma takiej możliwości, aby ktoś odebrał temat, bo ma taki kaprys, jeśli dobrze go prowadzisz, to nikt ci go nie odbierze. No chyba, że go porzucisz, to co innego. Przecie autor tematu, zawsze ma do niego pierwszeństwo i dopóki dba o swój temat, to go będzie mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu BiP napisał:

Przecie autor tematu, zawsze ma do niego pierwszeństwo i dopóki dba o swój temat, to go będzie mieć.

 

Co prawda to prawda, ale jednak ta świadomość, że twoja zabawa jest w dziale kogoś innego nieco peszy. No przynajmniej mi się o wiele łatwiej zakłada tematy/zabawy w dziale moim bądź takim gdzie nie ma opiekunów. A o tym, że posiadanie działu zwyczajnie dodaje +100 do chęci prowadzenia go to nie wspomnę :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to uczucie o którym piszesz. Lepiej jest pisać u siebie niż u kogoś, ale przecie najważniejszy jest pomysł na zabawę, czy temat i prowadzenie go sumiennie, a kto wie czy dzięki temu nie staniesz się opiekunem całego działu... Już nie raz się zdarzało, że ktoś zaczynał od jednego tematu, a kończył jako nowy opiekun działu. Ps @Uszatka jeśli np napisałaś podanie do jakiegoś działu i już nieczekając na decyzję już zaczynasz prowadzisz jakieś tematy w tym dziale, to zapewne masz większe szanse na zdobycie posady, niż osoba z lepszym podaniem, która nic nie robi, nim kolorka nie otrzyma.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu GoForGold napisał:

Sugeruję patrzeć w inne miejsca, niż sb w swoim statusie. Sosnę i Bestera widać bardzo często, Zegara nieco mniej, aczkolwiek nie interesuję się warnami więc nie wiem jak to tam wygląda.

 

Przepraszam, ale statusy to może 5% mojego codziennego przeglądania forum. Jestem ( albo przynajmniej staram się) być jednym z aktywniejszych uczestników forum i na bieżąco je przeglądam i piszę posty. Dalej podtrzymuje to, że Sosna jest jedynym widocznym modem tu i ówdzie. Czasami się tam gdzieś przemknie Zegarmistrz jeszcze.

 

14 godziny temu GoForGold napisał:

Bestera widać bardzo często.

 

K.. kogo? :D To jakiś nowy?

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Niklas napisał:

 

To ty jesteś newagiem :v 

Bester = Draques

Przeklęta zmiana nicków :ivXRI: Też nie widziałem żadnego Bestera. Co innego Draques :) Porządny moderator. 

 

@BiP Popieram Uszatkę. Prowadzenie jakiejkolwiek zabawy/dyskusji w jednym wielkim, ogólnym temacie jakoś mnie zniechęca. To nie to samo :/ Co innego gdy masz swój dział, czujesz się za niego odpowiedzialny i w ogóle. Owszem, można zakładać tematy w ogólnym, co daje większe szanse na zostanie opiekunem (kolorów i tak nie będzie), ale jak tak patrzę i widzę kilka tematów: "dyskusja na temat pytań" to odechciewa zakładać mi np. "zapytajki" do Lyry i Bon Bon. Wiem to po pamiętniku Bon Bon i Lyry. Dziwne uczucie, ale to nie to samo. Po prostu... Poza tym, poluję na dział tej, która masuje niedźwiedzie i dogaduje smokom, czyli Fluttershy. Szanse mizerne, ale lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Myhell a co byś powiedział na taki pomysł, aby przywrócić działy i wyczyścić wszystkie tematy w nich, pozostawiając tylko pierwsze posty? Dzięki temu, wiele super zabaw odżyje,  na forum pojawiło się wiele nowych osób, więc będą i oni mieli szansę wzięcia udziału w tych zabawach. Jednak proponowałbym wówczas, ukryć wszystkie stare tematy, aby nikt nie kopiował odpowiedzi z nich. 

Lub pójść o krok dalej i oddać działy całkiem puste i dać opiekunom możliwość wymyślania nowych zabaw, które już dawno zostały zapomniane na forum, bo na chwilę obecną wiele najciekawszych zabaw, których autorzy dawno opuścili forum, są zwyczajnie porzucone, ale odświeżonej wersji zrobić nie można, bo zaraz ktoś powie "taki temat już jest"...

Osobiście popieram 2 opcję, ponieważ wiele zabaw i dyskusji jest już przestarzałe, zabawa typu "Przypasuj znaczek do CMC", albo dyskusja na temat "Czy alicorny są bezpłodne" nie mają już prawa bytu z oczywistych powodów.

Edytowano przez BiP
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też po prostu pogodzić się z tym, że nigdy już nie będzie jak dawniej, czegokolwiek by nie zrobić w działach kucowych. Fandom jest teraz na Facebooku, tam toczy się jego życie. Moim zdaniem nie ma sensu wskrzeszać tego wszystkiego, skoro za jakiś czas znowu będzie to stało martwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...