Skocz do zawartości

Księga Wniosków i Zażaleń


Tarreth

Recommended Posts

Nawet mi nie próbuj wmówić, że specjalnie zmieniamy regulamin dla MB, by coś mu zrobić. Powiedz mi idąc prosto na logikę: co by to komu dało? Mówie o zbanowaniu MB. Myślisz, że te forum to banda znudzonych durni, która szuka sobie zabawy na każdym kroku żerując na kimś innym? Oh! Chyba codziennie byśmy musieli zmieniać regulamin. Zajrzyj sobie do niego, ciekawa lektura... Nawet znam na pamięć! Poza tym, w regulaminie widać datę edycji postu, co potwierdza zwykle data modyfikacji ustawiona na samej górze.

Edit: A więc chodzi o to czemu zawsze pojawiam się ja? Widocznie bardzo dbam o to, by wszystko było w porządku. Ok, przepraszam za mój wstępny ton. Po prostu zbieg okoliczności, że zawsze widzisz mnie, gdy coś się dzieje - czy też moje (nie)szczęście, że się znajduję w takich sytuacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli nagle ktoś zmienia regulamin' date=' aby mu podpasował? Nie wiem czy jestescie na tyle wtajemniczeniw arkana tego miejsca, zby wiedzieć, że jak sie wam coś nie podoba, a nie ma na to paragrafu ot można zmienić sobie regulamin..coś dodac itd...(jak to sie juz zdarzało)[/quote']

Masz dowody na to jak rozumiem? A po za tym, nie zmienia to faktu, że dla osoby która przestrzega regulaminu, to nie musi niczego zmieniać w nim, tylko dbać o swoje zachowanie, by one było odpowiednie. Ps jak już to zostało powiedziane, zobacz sobie kiedy regulamin był zmieniany, a zobaczysz, że nie jest zmieniany kilka razy dziennie. I na zakończenie, nie wiem czy Ty jesteś wtajemniczony, ale zmienić regulamin nie każdy może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOŚĆ.

Niech wypowiadają się tylo osoby które wymienie.

Arjen, Siper, Emronn.

Te 3 osoby jedynie maja jakis udział w tej calej sprawie i to z nimi chce rozmawiać bo z tego cow idze to BiS nie ma w ogóle pojęcia o co chodzi i zaslania się jedynie tym, że ja nie znam regulaminu. co jest błedem. Przeczytałem go kilka razy przez złożeniem tej skargi i co według mnie jest dziwne, nie ma w nim nic o prowokowaniu.

Potwierdzam pierwszą część - jeśli MB chce rozmawiać z wymienionymi osobami, to czekamy na ich wstawienie się w temacie. Proszę więc resztę o nieudzielanie się.

~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jakże ambitna kłótnia. Tutaj Maxemu grożą śmiercią, tam on obstawia zakłady. Tutaj stawiają mu warny za charakter tam on bluzga na połowę administracji. Takie pytanie... nie można ssię od tego odciąć? Obustronnie stwierdzić że jak nie ma sensu gadać to się nie gada? To tyle odemnie, diękuję dobranoc i tak będziecie się wykłócać, gorzej lub lepiej znam obie strony. ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech ktoś mi powie po tym co widzi tutaj, że Maxy nie próbuje nas skłócić, nie pluje jadem i ©hejtami w naszą stronę o to, że robimy swoje.

"Jesteśmy tylko ludźmi".

Najlepsze jest to, że administracja ma zamiar chyba mu przyklasnąć i pójść na to. Ament, cement, żelbeton.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech ktoś mi powie po tym co widzi tutaj, że Maxy nie próbuje nas skłócić, nie pluje jadem i ©hejtami w naszą stronę o to, że robimy swoje.

"Jesteśmy tylko ludźmi".

Najlepsze jest to, że administracja ma zamiar chyba mu przyklasnąć i pójść na to. Ament, cement, żelbeton.

Powiedziałbym ci coś, ale ty od samego początku masz uprzedzenia do mnie. Dałeś tego pokaz w dziale ff. Skoro jestem takim awanturnikiem który cały czas jak jest na tym forum nic tylko próbuje was skłócić to wytłumacz mi jakim cudem w ciągu całego roku jaki tu spedziłem dopiero teraz sa jakies problemy?

Ja mam gdzieś jakie są stosunki miedzy wami, chce jedynie się odwolac od tego warna, reszta mnie nie obchodzi nie chce się w to mieszać już bo jak powiedzieli mi przyjaciele, po prostu nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGARNĄĆ SIĘ!

Warmen, administracja nie przyklaskuje zachowaniu Maxyego, nikt temu nie przyklaskuje, bo to nudne. Ale zwróc uwagę, że sprawy by nie było, gdybyś nie odezwał się kretyńsko. Ten spór to Twoja wina, Warmenie.

Znam sprawe dokładnie i wiem, jakie kroki trzeba podjąć, co omówić i z kim. Warn, którego Maxy otrzymałeś niestet cofnięty niezostanie, bo w świetle regulaminu jest prawidłowy.

Nie kontynuujcie już tutaj dyskusji o tym. Każdy kolejny post na ten temat będzie usunięty. Sprawa bedzie rozwiązana do końca tego tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak powiem coś do tych płaczących "ADMINISTRACJA ZMIENIA REGULAMIN CO CHWILĘ ;_;"

http://mlppolska.pl/Watek-Regulamin-forum-MLPPolska-PL--4771

Od 29.11.2012 (około 5 miesięcy) regulamin był modyfikowany 2 razy, pod koniec lutego przy zmianie zasad co do fanfików Clop/Gore i pod koniec marca z powodu wymogu Unii Europejskiej, która wymaga informowania o Cookies. Więc proszę Cię StarBright, zmień swój żałosny argument, którego używasz od paru miesięcy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten nowy wygląd forum wszystkie informacje o mnie z mojego profilu zostały usunięte! Ponadto nie mogę znaleźć poczty i osobistego notatnika (który najpewniej został usunięty)!

Jeśli gdzieś to przechowujecie żądam uprzejmie proszę, aby mi zwrócić przynajmniej notatnik, gdyż miałam tak bardzo dużo ważnych rzeczy, bez których nie mogę się obejść!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażalenie.

Utraciłem dostęp do NLR vs SE, który otrzymałem dosłownie kilka dni temu, poprzez zakwalifikowanie się w rekrutacji dodatkowej do RPG "Pozory Wiedzy", do oddziału Nava Green.

Jeśli utraciłem dostęp ze względu na zachowanie, dobrze, ale chciałbym znać powód. Jeśli utraciłem, ze względu na inny powód, prosiłbym o przywrócenie dostępu.

 

Z góry dziękuję za decyzję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, skoro tak to wygląda, to chyba nic nie zdziałam.

Jedyne co mogę zrobić to dać małe porównanie postów powitalnych. "Siema nazywam się Tomasz i mam lat 17.

Lubię : MLP , gry przeglądarkowe i gry MMORPG.
Pochodzę z Milówki"- Elsword http://mlppolska.pl/watek/2631-poszukiwacz-el-wita-was/#entry117175

 

"Witam wszystkich.Mam na Imię Tomek.Mieszkam w Milówce.W 24.08 będę miał 17 lat"-Applejack12

http://mlppolska.pl/watek/1462-elo-elo-2-5-0/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, skoro tak to wygląda, to chyba nic nie zdziałam.

Jedyne co mogę zrobić to dać małe porównanie postów powitalnych. "Siema nazywam się Tomasz i mam lat 17.

Lubię : MLP , gry przeglądarkowe i gry MMORPG.

Pochodzę z Milówki"- Elsword http://mlppolska.pl/watek/2631-poszukiwacz-el-wita-was/#entry117175

 

"Witam wszystkich.Mam na Imię Tomek.Mieszkam w Milówce.W 24.08 będę miał 17 lat"-Applejack12

http://mlppolska.pl/watek/1462-elo-elo-2-5-0/

 

Wykonałem swoją pracę na ten temat i otrzymałem od Ciebie PW z podejrzeniem, ale widzę, że zapomniałem odpisać. Przepraszam, zdarza się. 

Postawiłem swój krok w tym kierunku, dziękuję bardzo za informację. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba to, że ten pasek, gdzie są panele i inne duperele się przesuwa wraz z przewijaniem forum. Mam więc tylko takie pytanie: czy dałoby się tak zrobić, by on automatycznie pokazywał, jak się pojawi nowe PW czy nowa aktywność? Czy też byłoby to zbyt obciążające dla serwera? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...