Skocz do zawartości

Zapytaj moją córeczkę Nyx


Kaziu

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Znowu zadam kilka pytań jeśli zaś mogę :flutterblush: Zaczynajmy: 1.Lubisz jakiś sport? 2.Twoja ulubiona pora roku to? 3.Co robisz jeśli masz wolny czas? 4.Jakie jest Twoje zdanie o kraju zwanym Japonia?

Link do komentarza

Znowu zadam kilka pytań jeśli zaś mogę :flutterblush: Zaczynajmy:

1.Lubisz jakiś sport?

2.Twoja ulubiona pora roku to?

3.Co robisz jeśli masz wolny czas?

4.Jakie jest Twoje zdanie o kraju zwanym Japonia?

1. Lubię biegać i latać oraz grać w piłkę nożną.

2. Zima i lato.

3. Czytam, uczę się, latam, bawię się z przyjaciółmi lub tatusiem.

4. Kraj jest bardzo fajny. Tyle technologi wymyślili że w głowie się nie mieści. Powiem jeszcze że mój tatuś lubi ten kraj za wyścigi uliczne np. w Tokyo.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Cześć Nyx! Mam kilka pytań dla ciebie, i wybacz mi jeśli któreś cię urazi. - Czy pamiętasz cokolwiek ze swojej przeszłości jako Nightmare Moon? - Co myślisz o świętach takich jak Nightmare Night lub Halloween? - Jakie jest twoje ulubione danie? - Znasz smoka Spike'a? Co o nim sądzisz?

Link do komentarza

Hej Nyx!

-Znasz CMC?

-Lubisz rymowanki? :fluttershy4:

-Znasz taki owoc jak pitapaja?

-Piłaś kiedyś FRUGO?

-Masz pluszaka?

Cześć!

- Tak znam. Nawet należę do CMC. Apple Bloom, Sweetie Belle i Scootaloo są moimi najlepszymi przyjaciółkami.

- Tak lubię, chociaż rymować nie umiem.

- Umm... Niestety nie.

- Taaak. I to nie raz. Najczęściej piję go razem z tatusiem.

- Miałam kiedyś pluszową mamusię Twilight.

Cześć Nyx! Mam kilka pytań dla ciebie, i wybacz mi jeśli któreś cię urazi.

- Czy pamiętasz cokolwiek ze swojej przeszłości jako Nightmare Moon?

- Co myślisz o świętach takich jak Nightmare Night lub Halloween?

- Jakie jest twoje ulubione danie?

- Znasz smoka Spike'a? Co o nim sądzisz?

Hej!

- Umm... Trochę jeszcze pamiętam ale staram się o tym zapomnieć...

- W świecie ludzi słyszałam że Halloween to święto dla tych którzy wyznają... Jakieś złe stworzenie... Nie jestem pewna co to było. W Equestrii Nightmare Night jest świętem takim jak np. Ludzka Wielkanoc. Święto księżniczki Luny w którym można spotkać się z przyjaciółmi, pograć w różne gry i zabawy, nazbierać trochę cukierków lub zrobić komuś psikusa bez obaw o to że wyznaje się jakąś złą istotę.

- Najbardziej lubię sałatkę warzywną lub owocową.

- Tak znam go. Spike jest fajnym smokiem. Codziennie ze sobą rozmawiamy, pomagamy sobie lub bawimy się razem.

Link do komentarza

Ekhem Po pierwsze: nie mam zielonego pojęcia, kto to jest Nyx, bo nie było jej w serialu... Mógłby mi ktoś powiedzieć kto to? Po drugie: mam 2 pytania ;) 1. Czy jesteś spokrewniona z Księżniczką Celestią? Albo może Luną? 2. Jesteś jednorożcem, czy może pegazem? Lub księżniczką? (nigdy nie widziałam Nyx :P ale na pewno jest bardzo słodka <:-3)

Link do komentarza

Ekhem

Po pierwsze: nie mam zielonego pojęcia, kto to jest Nyx, bo nie było jej w serialu... Mógłby mi ktoś powiedzieć kto to?

Po drugie: mam 2 pytania ;)

1. Czy jesteś spokrewniona z Księżniczką Celestią? Albo może Luną?

2. Jesteś jednorożcem, czy może pegazem? Lub księżniczką? (nigdy nie widziałam Nyx :P ale na pewno jest bardzo słodka <:-3)

Nyx to główna bohaterka Fica "Past Sins"

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRN8RYIbWsv4zmBOw_aFxG1lyB9fbrmqD4SixqMWLq-jjQ3ysSGmE4XN0lD

Jest młodą "Nightmare moon"

Link do komentarza

1. Czy jesteś spokrewniona z Księżniczką Celestią? Albo może Luną?

2. Jesteś jednorożcem, czy może pegazem? Lub księżniczką? (nigdy nie widziałam Nyx :P ale na pewno jest bardzo słodka <:-3)

1. Nie. Moją mamusią jest Twilight a przybranym tatusiem jest Kaziu.

2. Jestem pegazorożcem (alicornem).

I nie jestem młodą NMM panno Mrs.Octavio. Jestem... wynikiem nieudanego zaklęcia mającego na celu wskrzesić NMM... :octcry:

Link do komentarza

Mam kolejne pytania :)

1. Skoro twoją mamusią jest Twilight, to jak to się stało że Twilie jest jednorożcem, a ty Alicornem?

2. Kto ci dał tą opaskę i "przebranie"?

http://ompldr.org/vYWtvZQ/nyx_disguise_by_bronyboy-d48gkxu.png

3. Jakie było twoje prawdziwe imię odkąd Twilight nazwała cię "Nyx"?

1. NMM była alicornem a ja jestem wynikiem przerwanego zaklęcia mającego na celu ją wskrzesić czyli też jestem alicornem. Do tego zaklecia została użyta krew mamusi.

2. Panna Rarity mi je uszyła.

3. Ja... ja... ja nie wiem... nie wiedziałam jak mam na imię zanim Twilight nazwała mnie Nyx...

Link do komentarza
  • 1 month later...

1. jak widzisz swoje dalsze życie w ponyville? ( czyli co chcesz robić w przyszłości?) 2. Czy kusi cię do Czarnej magi? 3. Wolisz muzyke Vinyl Scratch czy Octavi? 4. Chcesz się ze mną zaprzyjaźnić? 5. Masz jakiś wymarzony prezent na urodziny? :) Pozdrawiam i słodkich snów :)

Link do komentarza

1. jak widzisz swoje dalsze życie w ponyville? ( czyli co chcesz robić w przyszłości?)

2. Czy kusi cię do Czarnej magi?

3. Wolisz muzyke Vinyl Scratch czy Octavi?

4. Chcesz się ze mną zaprzyjaźnić?

5. Masz jakiś wymarzony prezent na urodziny?

:) Pozdrawiam i słodkich snów :)

1. Nie wiem... Być może... Będę pracowała w bibliotece kiedy mojej mamusi już nie będzie... Lub zostanę władczynią Equestrii... Ale to tylko w ostateczności kiedy nikt inny nie będzie mógł zastąpić Księżniczek... No i kiedy Equestria się zgodzi...

2. Nie...

3. Wolę... Muzykę panny Octavi... Ponieważ lubię muzykę spokojną i klasyczną...

4. Ja... Oczywiście że tak.

5. Chcę aby moi przyjaciele i mamusia zawsze byli szczęśliwi...

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

1. Czy lubisz polskie komedie ? 2. Oprócz muzyki Octavii słuchasz jeszcze jakichś gatunków muzycznych ? 3. Czy osoby takie, jak Diamond Tiara dają ci już spokój ? 4. Jakie jest twoje ulubione danie ? 5. Czy zamierzasz w przyszłości jechać na "Wielką Galopującą Galę" ?

Link do komentarza

1. Czy lubisz polskie komedie ?

2. Oprócz muzyki Octavii słuchasz jeszcze jakichś gatunków muzycznych ?

3. Czy osoby takie, jak Diamond Tiara dają ci już spokój ?

4. Jakie jest twoje ulubione danie ?

5. Czy zamierzasz w przyszłości jechać na "Wielką Galopującą Galę" ?

1. Tak. Są bardzo śmieszne :D

2. Słucham każdej muzyki spokojnej lub klasycznej.

3. Czasami... Ale CMC zawsze trzyma się razem i da sobie z nimi radę... To znaczy... Nie chodziło mi o bójki... Chyba rozumiesz o co mi chodzi... prawda?

4. Kanapka z żonkilią :D

5. Tak. Pojadę tam z mamusią Twilight i jej przyjaciółkami.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Witaj Nyx :hug:

1. Lubisz słodycze, jeśli tak to masz jakieś ulubione ^^?

2. Masz ulubiony instrument muzyczny?

3. Lubisz śnieg?

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego :giggle::D

Link do komentarza

Witaj Nyx :hug:

1. Lubisz słodycze, jeśli tak to masz jakieś ulubione ^^?

2. Masz ulubiony instrument muzyczny?

3. Lubisz śnieg?

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego :giggle::D

1. Cukierki i ciastka ^^

2. Umm... Nie...

3. Tak! Uwielbiam śnieg :D

Co u was słychać ?

U nas... U nas wszystko w porządku... Dajemy sobie jakoś radę :D

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...