Skocz do zawartości

Zapytaj Beauty Paint


Guciowata

Recommended Posts

Eeem... Cześć. Jestem Beauty Paint i mieszkam w Ponyville od trzech lat, ale nadal nie znam zbyt wielu kucyków. Może chcecie się zaprzyjaźnić? Bądź w każdym razie po prostu porozmawiać. Możecie zadawać mi najrozmaitsze pytania (no... poza pytaniami typu ''Lubisz placki?'' ), a ja postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć.

UWAGA! Pamiętajcie żeby nie spamować, nie chcę żeby temat znów został usunięty. Dziękuję i zapraszam do zadawania pytań.

Link do komentarza

Może chcecie się zaprzyjaźnić?

Ciężka sprawa.... Cięęęężka. Jeśli przedstawisz podanie z pisemnym uzasadnieniem podania oraz cztery zdjęcia w tym jedno czarno-białe, jedno w formacie A4 oraz dwa portretowe, nie zapominając o fakturze VAT od fotografa i kseroko... żartowałem. Pewnie że tak. :lyra: Ale jak to mawiał R2D2 - do roboty. Czyli pytań:

1. Czy twój uroczy znaczek ma coś wspólnego z malarstwem?

2. Jaki jest twój ulubiony kolor i dlaczego niebieski? ;)

3. Co byś zrobiła gdybyś mogła zerwać kawałek tęczy?

Link do komentarza

1. Czy twój uroczy znaczek ma coś wspólnego z malarstwem?

2. Jaki jest twój ulubiony kolor i dlaczego niebieski? ;)

3. Co byś zrobiła gdybyś mogła zerwać kawałek tęczy?

1. Och tak, dostałam go, kiedy odkryłam swój talent jakim jest malarstwo.

2. Nie mam ulubionego koloru. Każdy kolor ma w sobie coś, co pozwala nazwać go moim ulubionym. Więc... Właściwie wszystkie!

3. Zapewne poprosiłabym Rarity (gdybym miała przyjemność poznania jej) by uszyła mi tęczowy fartuch malarski.

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

2. Który z Elementów Harmonii najlepiej by do ciebie pasował?

3. Co sądzisz o ostatnich wydarzeniach (kasowanie tematów i późniejsza kłótnia)?

1. Malować! Chociaż właściwie malarstwo to bardziej moja praca niż czas wolny. W wolnym czasie lubię pisać opowiadania i wiersze, czasem próbuję szyć maskotki i inne tego typu rzeczy.

2. Hmm... Sądzę że chyba Dobroć lub Śmiech. W każdym razie tak sądzę...

3. Wiesz... wolałabym nie mówić o takich rzeczach żeby nie powstała nowa kłótnia. Wolałabym pytania no.. bardziej dotyczące mnie.

Link do komentarza

1. Jak to się stało, że masz opiekunkę, kogoś kto ci pomaga? Nie ukrywam że też bym chciał. Tym bardziej że znam kogoś, komu mógłbym zaufać.

2. Jaka jest twoja opiekunka? Lubisz ją?

1. Kiedyś dyrektorka z Akademii Malarskiej wygoniła mnie z niej za moje okropne zachowanie (ale to już inna historia...) na cały tydzień. Nie miałam gdzie się podziać. Poleciałam gdzieś wysoko i daleko, aż znalazłam się w ludzkim świecie. Siedziałam smutna pod drzewem, aż nagle ujrzała mnie pewna dziewczyna, a że było ciemno, dokładnie nie widziałam jej twarzy. Podniosła mnie i zapytała "Co taki śliczny kucyk jak ty, tutaj robi?" opowiedziałam jej oczywiście całą historię, i dziewczyna postanowiła że zaopiekuje się mną. Po tygodniu wróciłam do Akademii i odtąd zaczęłam codziennie odwiedzać Guciowatą.

2. Jest wspaniała, miła i troskliwa. Zawsze kiedy ma jakieś jedzenie, dzieli się nim ze mną, nawet jeśli ma mało. Ona także uwielbia rysować, i często rysujemy razem. Często też rozmawiamy o naszym życiu, o problemach i opowiadamy o swoim każdym ,przeżytym dniu. No i oczywiście bardzo ją lubię, nawet kocham. Traktujemy się jak przyjaciółki, a nawet - jak siostry.

Link do komentarza

*Macha kopytkiem* Hej Beauty Paint!

Jaki jest twój ulubiony owoc?

Gdzie trzymasz swoje rysunki? Bo,ja mam ok.6 teczek w pokoju :rd6:

Lubisz grać w gry komputerowe?

Jaki jest twój ulubiony smak lodów?

Mogłabyś numerować pytania, wtedy byłoby mi łatwiej odpowiadać...

Hmm...Mam kilka ulubionych owoców... Są to: truskawki, maliny, gruszki i jabłka. I banany. No i może brzoskwinie. Jeszcze jagody są dobre. I wiśnie... Nie, to dla mnie za trudne.

Różnie. Niektóre w szufladzie, inne, ładniejsze chowam do "specjalnego miejsca".

O tak! Zwłaszcza fantasy, przygodowe, rpg i strategiczne. No... ewentualnie platformowe.

Hm...Właściwie to nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Chyba śmietankowe i czekoladowe.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Dobra ja zadam pytania w takim razie,ale już nie smutaj ^^ :hug3: 1.Jakie masz zainteresowania? 2.Lubisz noc? 3.Co sądzisz o spacerach? 4.Może głupie pytanie,ale jakie jest Twoje zdanie o mnie? :flutterblush:

Link do komentarza

Dobra ja zadam pytania w takim razie,ale już nie smutaj ^^ :hug3:

1.Jakie masz zainteresowania?

2.Lubisz noc?

3.Co sądzisz o spacerach?

4.Może głupie pytanie,ale jakie jest Twoje zdanie o mnie? :flutterblush:

1. No oczywiście malarstwo ^^ A tak poza tym, lubię też pisać opowiadania, wiersze czy tego typu rzeczy, czasem coś pośpiewać, ewentualnie potańczyć czy poczytać jakąś książkę.

2. Jasne, dobrze jest sobie pospać ^^

3. Najlepsze są te długie, jesienne spacery po parku wieczorkiem ^^ A potem w domu kakałko lub herbatka... mmm...

4. No sama nie wiem, zbyt dobrze Cię nie znam. Ale może kiedyś poznamy się bliżej, co Ty na to?


Ulubiona książka?

Co robisz, gdy nie możesz malować?

Najnudniejsza (twoim zdaniem) czynność na świecie?

Umiesz grać w szachy?

1. Och, jest ich wiele... Ale najlepsze według mnie to "Uciekinierka", "Anka", "Elvis i Oliwka" i "Magiczna połówka" (czy jakoś tak) i oczywiście "Harry Potter" ^^

2. Nie mogę? Zwykle mogę... Wiele rzeczy - wychodzę na dwór, siedzę na kompie, rys... to znaczy piszę opowiadania, wiersze, szyję maskotki, śpiewam, słucham muzyki.... I jeszcze pewnie wiele innych rzeczy.

3. Kamień ... w sumie to przedmiot i nie jest aż taki nudny... Obieranie cebuli ._.

4. Niestety nie, ale może kiedyś się nauczę.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

No można kiedyś poznać się bliżej bo czemu nie spróbować.Jakoś ostatnio polubiłem zadawać pytania,to znowu zadam :P. 1.Lubisz jakieś strony internetowe,jeśli tak to jakie? 2.Jaki ubiór preferujesz? 3.Co sądzisz o śmierci lub samobójstwie? Pozdrawiam,trzymaj się :rdhug:

Link do komentarza
Beauty Paint' date=' lubisz mnie ? :D[/quote']

Mogłabym powiedzieć że tak, ale aż tak dobrze Cię nie znam.

1. Jasne, :hug:

2. Chodzi o to, czy mam dziecko? Nie, jeszcze nie...

3. Sądzę, że niektórzy są naprawdę okrutni, nieczuli i niemili. Ale inny są bardzo mili, przyjacielscy i zawsze pocieszają w trudnych sytuacjach.

1. Na pewno mlppolska jest jedną z nich. Lubię też komixxy, besty, kwejk, jeja, gry.pl, facebooka i inne tego typu strony.

2. Ubiór? Jestem kucykiem, rzadko chodzę w ubraniach. Moim marzeniem jest poznanie Rarity i poproszenie jej o uszycie mi sukni na wielką galę grand galopu.

3. Nigdy o tym nie myślałam. Ale chyba to nie jest zbyt...przyjemne.

Link do komentarza

Beauty Paint, mam do Ciebie kilka pytań:

1.Lubisz niedźwiedzie polarne ?

2.Lubisz misie koala ?

3.Lubisz rogaliki ?

4.Lubisz pingwiny ?

5.To jest śmieszne ?

1. Tak, zwłaszcza młode :3

2. Też są słodziutkie :3

3. Co za pytanie, pewnie! Szczególnie seven days'y

4. Z Madagaskaru? xD Owszem.

5. No śmieszne to może nie, ale uśmiech u mnie wywołało.

P.S. Na przyszłość proszę nie zadawać pytań typu: "podoba ci się to? czy to śmieszne? lubisz kamienie?" bo to trochę spam..

Link do komentarza

Witaj :3

ja i Golden chciałyśmy ci dać kilka pytań

1.Lubisz cydr?

2.Chciała byś jednorożcem?

3.Ulubiona piosenka?

4.Masz zwierzątko?

5.Masz swojego somepony na oku?:twilight4:

Oo teraz ja!

1.Hug?

2.Lubisz RD?:raritylaugh:

3.Narysowałaś kiedyś...toma?

4. Największe marzenie?

1. Jasne, uwielbiam go! Jest pyszny.

2. No może byłoby mi łatwiej posługiwać się pędzlem i w ogóle byłoby mi łatwiej tworzyć, ale nie mogłabym zbierać tęczy, chmur, błyskawic czy płatków śniegu do tworzenia obrazów, a te bardzo mi się przydają.

3. Hmmm... Sama nie wiem, jest ich tak dużo... Chyba Smile w wykonaniu Pinkie Pie

4. Tak, jest nim Poomy, jest o tutaj

5. Możliwe...

1.2. Jasne! ^^

1.3. Tak, jest bardzo szybka, zwinna i utalentowana, oraz co najważniejsze - bardzo kolorowa.

1.4. Nie, ale mogę kiedyś spróbować

1.5. Poznać całe mane6 i spędzić z każdym z nich jeden dzień

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...