Skocz do zawartości

[Zabawa] Masz czy nie masz?


Guciowata

Recommended Posts

(Model ściągnąłem z 3D Pony Creator, ale posłużył mi jako baza, gdyż wolałem stworzyć go od zera. Zachowałem ogon i fryzurę, ale z nimi też musiałem się namęczyć. Czyli, tak, całego kuca stworzyłem sam. Do tego ta tekstura oczu, kapnąłem się za późno.)
Nie. Taki efekt dał mi Youtube, bo było coś cienko z oświetleniem. Możliwe, że mam nieco małe, ale to się poprawi.
Masz może ochotę wyrenderować własny filmik do ulubionej piosenki? (te 7 sekund tworzyło mi się 3 godziny)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(To je Cycles. Ale coś się postaram. Mam kilka piosenek na oku. Trochę, chociaż głównie to z tego, co mam pod ręką, ale głównie to z Alimayo Arango Niemożliwy gość. Chociaż i jego czasem nie rozumiem. No i głównie to też samemu, podpatruję i tak dalej. Postaram się pewną piosenkę znanimować, ale nie mam modeli czołgów... kutwa zdradzam, nieważne.)
Chyba mam.
Masz może świadomość, że Blender nie jest trudny, tylko ultra niebezpieczny dla umysłu?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Raz zadziała, a raz też nie zadziała. Mam 2.72. b, więc nieco zalegam z nowoczesnością. Poza tym nadal się uczę, a to jest ledwo początek... 3 godziny renderowania i prawie efekt zerowy.)
Mam, nawet w szkole mi podpierdzielą, a w domu to w ogóle.
Masz plany na weekend?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Bo to polska bluza, do mnie bardzo pasuje. Ale to moje zdanie. Swoją kupiłem za 100 zł.)
Nie. Jakbym miał tą słabość, to pisałbym o niebo lepiej, miałbym więcej komentarzy i tak dalej. Ale jakoś nie mogę się przemóc.
Masz jakąś ulubioną książkę?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...