Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Spoiler Cat

Odcinek 1-2: The Crystal Empire - part 1 & 2

Recommended Posts

Guest

Tak jak już wspominałam w innym temaie tego działu, odcinek dobry choć mógł być bardziej dopracowany, a czarny charakter ciekawiej ukazany. Uwaga bo zaczne trochę spoilerować. Dobre słówko mogę napisać o scenię z Twilight i Spika gdy widzieli dzięki złej magii króla Sombry swoje największe lęki, jak również sceny akcji ze zjazdem na szczyt wieży. Ciekawa była również scena końcowa ez Spikiem ratującym sytuacje (oraz Candace) i zmiana Mane6 chwilowo w Kryształowe Kucyki. Naprawdę trochę zawiodłam się na czernym charakterze, wydaje mi się niedopracowany i za mało rozwinięty. Były również śmieszne momenty, szczególnie odpłynięcie Rarity w marzenia o swojej kryształowej wersji zamiast szukania informacjii było dla mnie zabawne. Motyw z festynem nie najgorszy. A piosenki dobre. Więc myśle że jeśli miałambym oceniać całość dałabym odcinkowi 8/10.

Obejrzałam dziś razem z moim bratem wersję z polskim dubbingiem i stwierdzam, że odcinek był epicki! Ale zawiódł mnie czarny charakter. Był taki trochę... płytki. Nie wiemy o królu Sombrze prawie nic. Za to mój brat bardzo Sombrę polubił. Na pytanie "Dlaczego?" odpowiedział "Bo był zły i epicki" (brat jest młodszy ode mnie o trzy lata) :rainderp: Jedną z najlepszych scen był dla mnie rzut Kredensem (Shining Armor - żonomiotacz :ming: ). No i Mane6 rzeczywiście prześlicznie wyglądały jako kryształowe kucyki. :fluttershy5: Piosenki także miłe dla ucha, choć nie aż tak dobre jak "This Day Aria" (no ale tego prawie nic nie przebije). Ocena w skali od jeden do dziesięciu: 9,5 na 10 (pół punktu bonusu za kredensorzut :rainderp: ).

Dwa pierwsze odcinki- super!!!! szczególnie spodobał mi się król sombra (widać po loginie i awatarze) szkoda że tak mało mówił. jego język oryginalny jest super! po polsku też jest fajny ale oryginalny lepszy. 

Ja niedawno (ale kłamca! dzisiaj oglądał) obejrzałem polską wersję i śmiem powiedzieć że gdyby nie kilka wpadek to polskie odcinki były by lepsze...

Co do odcinków ogółem Bardzo podobał mi się Król Sombra (polski głos też daje radę) i generalnie fabuła .

Oba odcinki zaje...fajne. Podobało mi się Kryształowe Imperium, a szczególnie antagonista Sombra, który niestety nie za dużo o sobie opowiedział.

:sombra: Moim zdaniem Sombra za krótko występował, to mój ulubiony król wśród Armora i Blueblooda (ok to są książęta) mogliby go chociaż potem zresocjalizować! :sombra2:

:lolface: hasbro :ming:  :megusta: megusta :stachulwperuce::rurkowiec:

Ten dwuodcinkowiec jest taki specyficzny, trochę chaotyczny, ale bardzo mnie urzeka. I to wcale nie ze względu na antagonistę (który moim zdaniem tu ginie), ale ze względu na interesujący i dość oryginalny ciąg wydarzeń. Nie wiem czemu, ale tutaj Mane6, a zwłaszcza Twilight są tutaj bardziej urocze, niż zazwyczaj:twilight4::sjf1O:

Hologram Celestii i steampunkowe gogle Pinks wymiatają! Poza tym, odc. całkiem spoko. Fajnie że diamentowe kucyki miały inny odblask na oczach.

Edited by Pixelator