Skocz do zawartości

Metin 2


Spoiler Cat

Recommended Posts

Cabal Online, Aion, Perfect World, Lord of the Rings Online - przykłady darmowych gier również MMORPG które są o NIEBO lepsze od tego Metina. Wciąż nie mogę pojąć, dlaczego tak dużo ludzi w to gra :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Metina graja głównie nierozgarnięte osoby , które nie potrafią zrozumieć co to jest uczciwa gra . Mimo tego sama gra utrzymuje jakiś tam poziom. Mimo tego nie uważam , że jest słaba , bo można jako tako w miarę przyjemnie przy niej czas spędzić (choć są lepsze gry do tego ...) Tak jak wcześniej mówiłem jestem nastawiony neutralnie do tej gry. Gram od czasu do czasu (głównie w weekendy od . 19.00) Ta gra ma jedna ( na pewno więcej ale ja wspomnę o jednej ) poważna wadę , a mianowicie graczy ..... (niektórzy tylko są normalnie , a reszta.....) Moja wypowiedź jest trochę chaotyczna , ale ciul nie chce mi się jej poprawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Metin 2.... zaraz.. zaraz... - czyli była kiedyś jedynka? DD: Znajomy namówił mnie kiedyś do tego, zabrałem mu jakąś tam zbroję, zabiłem jednego wilczka i się wylogowałem :) Ogólnie to byłaby całkiem spoko gdyby nie: -gracze -misje -potworki -gracze -miałem się uczepić grafiki ale przypomniałem sobie, że to mmo D: -gracze -system walki -rasy, klasy itp. (ogl. rozwój postaci) -gracze -mało urozmaicenia -mało wciągająca -gracze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Grałem jakiś czas, ale znacznie mniej od brata. Krótko na oficjalu, potem przeszliśmy na kamermoda i prywatne serwery. Rzuciliśmy grę na dobre, gdy już nie było serwera, który by bratu odpowiadał.

Co do samej gry - wspominam ją na pewno o wiele lepiej niż AirRivals/AO, gdzie grałem później. To co mi się podobało, to przyjemna dla oka grafika i "lekkość" samej gry - na moim wiekowym kompie żarła mało zasobów.

Gdyby nie ten |censored|, jaki dzieje się tam teraz, mógłbym polecać Metka jako pierwsze MMORPG dla treningu i oswojenia się z mechaniką tego typu gier. Niekoniecznie na oficjalnym serwerze.

Tak na marginesie, KaMeR1337 jest do tej pory u mnie w kontaktach Skype :P

Dołączona grafika

Nie hejtujcie, proszę :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...