Skocz do zawartości

Metro 2033 + dalsze części Dmitry Glukhovsky


Doctroll

Recommended Posts

Zostało mi do przeczytania ,,Korzenie niebios" z polsko przetłumaczonych

Metro 2033-miodzio

Piter,Do światła,Mrok-zajebo#a

Metro 2034

[email protected]. Z super książki z potencjałem zrobił ckliwą historyjkę miłosną z odropiną mhrooku

 

Demotywator fanów.Wszystkie książki z uniwersum wydane w Rosji

big_132632689200.jpg

Edytowano przez Saper9
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

"Metro 2033" to świetna książka.
Niestety, jak już dużo osób przede mną wspominało "Metro 2034" to nieporozumienie :(

Normalnie po przeczytaniu 2 części Glukhovskiego zabrałbym się od razu za pozostałe, stworzone przez innych twórców, ale chyba sobie odpuszczę. Boję się, że zepsują mi tą serię jeszcze bardziej niż "Metro 2034".

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja posiadam obecnie 6 książek z tej serii!

"Metro 2033" Dmitry  Glukhovsky

"Metro 2034" Dmitry  Glukhovsky

"Uniwersum Metro 2033" Szymun Wroczek

"Uniwersum Merto 2033 Do Światła" 1 tom Andriej Diakow

"Uniwersum Metro 2033 W Mrok" 2 tom i będzie jeszcze 3 tom Andriej Diakow

"Uniwersum Metro 2033 Korzenie Niebios" ( pierwsza książka z akcją we Włoszech! ) Tullio Avoledo

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja przeczytałem wszystkie części Metro i Uniwersum Metro. Książki są moim zdaniem bardzo fajnie napisane.

Przyjemnie sie je czyta, pokazują w ciekawy sposób że człowiek przetrwa nawet największą katastrofe.

Doprawdy, przeczytałeś wszystkie 30(trzydzieści) książek z uniwersum :LZ1bP: ?

Ja mam już za sobą 2033, 2034(o wiele gorsza od poprzedniej części), Piter i jestem w trakcie Korzeni Niebios.

Czekam na jakąś historię z USA i Afryki.

Z USA bo mają lepiej rozwiniętą obronę przeciwlotniczą i zniszczenia tam powinny być znacznie mniejsze niż w Europie, a Afryka, bo raczej mało kto zainteresowany byłby ostrzałem tego regionu.

Link do komentarza

W ostatnią niedziele przeczytałem Metro 2033 i już szykuje się do kolejnych części. Świetnie mi się czytało, chociaż czasami ze strachem rozglądałem się po pokoju i próbowałem wypatrzeć w ciemności jakieś obce organizmy :rainderp: Nawet gdy były dłuższe opisy tworzące nastrój i akcja bardzo powoli poruszała się do przodu, wcale się nie nudziłem. Z tego co widzę po poprzednich postach kolejna część jest trochę gorsza, ale ponieważ lubię takie post-apokaliptyczne klimaty i nawet trochę interesuję się warszawskim metrem, jestem pewien, że nie będę żałował gdy ją przeczytam...

Link do komentarza

W ostatnią niedziele przeczytałem Metro 2033 i już szykuje się do kolejnych części. Świetnie mi się czytało, chociaż czasami ze strachem rozglądałem się po pokoju i próbowałem wypatrzeć w ciemności jakieś obce organizmy :rainderp: Nawet gdy były dłuższe opisy tworzące nastrój i akcja bardzo powoli poruszała się do przodu, wcale się nie nudziłem. Z tego co widzę po poprzednich postach kolejna część jest trochę gorsza, ale ponieważ lubię takie post-apokaliptyczne klimaty i nawet trochę interesuję się warszawskim metrem, jestem pewien, że nie będę żałował gdy ją przeczytam...

2034 jest moim zdaniem o wiele gorsze. Sama historia byłaby ciekawa gdyby nie te ciągłe przemyślenia i opisy emocji Homera, które strasznie mnie wkurzały.

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...