Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Moi drodzy! Dzisiaj podjęłam ważną decyzję, którą pragnęłam już podjąć dawno. Uznałam, że nasze forum nie potrzebuje dwóch administratorów. Szczególnie, że jeden z nich już tak dużo zrobił: Xyz. Jestem przekonana, że sam da sobie radę. W końcu - jest jeszcze Tarreth i Lukiner, który wkrótce do nas powróci. Ja natomiast i tak nic bym nowego nie zrobiła. Przez całą swoją "karierę" tylko stworzyłam dział "Książki" i uzupełniłam niektóre listy. Poza tym... zupełnie nic. Warmen jako moderator sprawuje się bardzo dobrze. Kolejny dowód na to, że jestem niepotrzebna. Zrozumcie... Xyz to najlepszy kandydat. O wiele lepszy niż ja. Zostałam przyjęta na to stanowisko tylko przez kilka pomysłów, którymi się z wami podzieliłam. Teraz w ogóle ich nie realizuję, bo tego nie chcieliście. Więc uznałam, że to był niewypał. No cóż... a jeżeli coś wpadnie mi do głowy, to przecież mogę o tym napisać w sugestiach, prawda? Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję. Wiem, że pozostawiam forum w dobrych rękach. Applejuice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies i Pegasis,

Po długich i gorących rozmowach w gronie ekipy naszego skromnego przybytku, zadecydowaliśmy o...

Zmianie systemu fanów i czempionów!

Zgodnie z nowym systemem, każdy brony może wpisać się tylko na jedną listę fanów. Nie oznacza to jednak, że faworyzuje tego kucyka, czy jakkolwiek nie lubi innych! O nie!

Jest to bezpośrednio związane z samymi czempionami, których już nie będzie.

Jednak system nagradzania wciąż funkcjonować będzie. Na jakiej zasadzie? Aktywności i profitów, rzecz jasna!

Unikając zbytniego wyróżniania, a jednocześnie nadając je użytkownikom, fan danego kucyka, wykazując się odpowiednią aktywnością, może poszczycić się własnym, unikatowym i niepowtarzalnym tytułem, bezpośrednio związanym z kucykiem, któremu oddał głos fana.

Przykładowo:

Avatar Rarity nagradza użytkownika tytułem "Brony, I'm fabulous!"

Ranga ta utrzyma się tak długo, jak długo Avatar uzna, że użytkownik jest godny takowej posiadać. Tym samym zostaje zniesione ograniczenie do jednego wyróżnionego, co pozwoli naszemu forum posiadać całą gamę niepowtarzalnych userów!

Listy fanów zostaną zresetowane, by każdy mógł na nowo wybrać swojego idola.

Wybierajcie rozważnie i miłej zabawy!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Po długich naradach pomiędzy członkami zespołu, opiekującego się działem Fluttershy, oraz po ciężkim przekonywaniu mnie o słuszności swej decyzji, Avatar oraz Regent Fluttershy zdecydowali, ze zamienią się rolami. Niekoniecznie na stałe, jednak na tą chwilę system6 zrobi o wiele więcej, jako Avatar, niż Flutteryay, która jest bardziej zajęta.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kolejna dawna zmian! Niestety nie tych dobrych...

FreeFraQ rezygnuje z funkcji regenta Applejack! Nic nie robił, tylko rysował. Wypalił się, czy za dużo clopartów w głowie...?

Któż to wie.

Ważne, że teraz stanowisko regenta Applejack jest wolne i czeka na nowego, charyzmatycznego wielbiciela naszej kowbojki!

Wielki Avatar Tarreth

P.S.

Już dawno miałem to zrobić, ale pamięć nie ta, co kiedyś... Chwila... Kiedy to było... Hm...

...

Nie ważne. Ważne jest to, ze EmoTacoZ też traci swoje stanowisko. Mnóstwo skarg na jego osobę popchnęły mnie do podjęcia takiej, a nie innej decyzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APLLELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSA!

Czyli kto na regenta Applejack?

Zgłosił się El Martinez! Oczywiście nie obyło się bez rodzinnych intryg Mafii Rodziny Apple, oraz inicjatywy naszego kartonika soczku, ale jest!

Okres próbny trwa, zapraszam do działu Applejack!

No i rzecz jasna... Kibicujmy Martinezowi!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie niezmiernie, że przynajmniej tych kilku ludzi pragnie wesprzeć forum tak bardzo, że dostałem niemal natychmiast podania! Nie było ich wiele, bo dwa, ale liczy się czas!

Regentem Pinkie Pie zostaje... Sliver!

Drugi kandydacie, wierzę w Twoje zaangażowanie, jednak zabrakło w Twoim podaniu... polotu, wyobraźni. Brakowało tego, co Pinkie Pie ma na tony!

Nie mniej jednak wiem, że wciąż będziesz świetnie sobie tam radził... I kto wie? Może jak się dogadasz z opiekunami działu, będziesz mógł im pomagać?

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wolą Avatara i Regenta Pinkie Pie zostaje usunięty dział, poświęcony Pinkamenie.

Dlaczego? Dział jest na wymarciu i ani Avatar, ani Regent nie przepadają za tą mroczną wersją naszego imprezowego kucyka *Highfive!*

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział Pinkameny powraca!

Pod opieką Lemuura i Zniszczyciela, którzy dostaną stanowisko moderatorów tego działu powróci Pinkamena, lecz nie w formie, którą zwykliście widzieć na tym forum!

Nowi opiekunowie zrezygnowali z brutalnych wersji fanów "Cupcakes" i chcą zastąpić to pozornie lżejszym, bardziej psychologicznym podejściem do sprawy.

Co za tym idzie punkt regulaminu 6.1, dotyczący działu Pinkameny został usunięty.

Życzmy powodzenia opiekunom Pinkameny!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto dziś Cahir - Avatar Rainbow Dash... Leci ze stołka.

Rainbow Dash się nie przemęcza, ale nie jest aż tak leniwa. Rainbow Dash jest ambitna, chce działać, pomimo częstych przerw na chmurce.

Tytuł Avatara Rainbow Dash przejmuje elizabetta, i co za tym idzie, stanowisko Regenta Rainbow Dash jest wolne. Wszyscy, którzy czują, ze są w stanie wspomóc najszybszego pegaza Equestrii niech napiszą o tym do mnie na pw!

Pamiętajcie, liczy się kreatywność i moc przekonywania!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto dziś ujawniam wam nowego Regenta Rainbow Dash!

Po długim namyśle i zażartej walki, pomiędzy Avanidiusem i Lemuurem, doszedłem do wniosku, że tytuł i obowiązki Regenta Rainbow Dash otrzymuje...

Avanidius!

Lemuurze, robisz już teraz dość długo i bałbym się, że się nie wyrobisz.

Pogratulujmy Avanidiusowi i obserwujmy efekty jego pracy!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W walce z bezsensownymi, jednosłownymi postami, które praktycznie nic nie dają, wprowadzono 10. punkt regulaminu, przenosząc dwa ostatnie miejsce dalej.

W związku z tym dodano też nową pozycję w cenniku warnów. Proszę o zapoznanie się z tymi lekkimi zmianami.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z licznymi skargami użytkowników, od dnia dzisiejszego temat NLR i SE jest ZAKAZANY.

Dodano 2. podpunkt 3. punktu regulaminu, dotyczącego forumowych kłótni, do których ten temat się zalicza.

Ponadto podniesiono cenę kłótni w warnach.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym incydencie i moim zachowaniu, doszedłem do wniosku.. Że nie jestem dość dobry, by pełnić funkcję Wielkiego Avatara Celestii. Mam za dużo wad, a inni użytkownicy musieli mi pokazać, co jest prawdziwą drogą...

Tak więc co następuje:

Lukiner zostaje zdjęty z funkcji Wielkiego Avatara Luny i NMM, bo nic nie robił. Jego tytuł i przywileje oraz obowiązki przejmuję ja.

Tytuł Wielkiego Avatara Celestii wędruje do Kirary, bo to ona pokazała mi, jak winnym się zachowywać. Ona bardziej zasługuje.

Co za tym idzie, tytuł Avatara Twilight Sparkle jest wolny. Czekam na zgłoszenia. Liczy się kreatywność i pomysł!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia i Siostry!!

Tak dłużej być nie może! Czas obalić żady Moluny, już dosyć złego wyrządziła w Equestrii przez co nawet jej własna siostra Celestia zrzekła się swojego tytułu wszechpotężnej Molestii i resztę życia postanowiła spędzić na bezludnej wyspie gdzie wolny czas poświęci na uprawie bananów.

CZAS NA RÓŻOWĄ REWOLUCJĘ!

DO BOJU

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusza projekt otwarcia działu dla Cutie Mark Crusaders!

Bym mógł to zrobić, wpierw muszę wiedzieć, kogo tam dać pod opiekę.

Będa to trzy osoby o równych prawach. Nie będą to ani Avatarzy ani Regenci (wciąż myślę, jak ich nazwać). Będą wspólnie dzielić obowiązki opiekunów działów, według samych Zdobywczyń (w mordę, to brzmi tak źle...).

- Applebloom

- Sweetie Belle

- Scootaloo

Czekam na podania osób na te stanowiska. Kreatywność i siła przekonywania przede wszystkim!

Kiedy otrzymam już odpowiednie zgłoszenia, otworzę dział.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby rozszerzyć grupę moderatorów. Warmen nie ma ostatnio tyle czasu, poza tym jego legołącze owiane jest już legendą.

Tak więc przyjmujemy podania na stanowisko forumowych moderatorów!

Szukamy póki co dwóch osób. Czego wymagamy?

- Aktywności na forum

- Zainteresowania jego życiem

- Kontroli samego siebie (niejednemu moderator w głowie poprzestawiał)

Co robi moderator, każdy wie. Na większości for jest to praca niewdzięczna, praca dla hardcore'ów. Jednak nie wydaje mi się, by tutaj było to tak trudne i nieprzyjemne, prawda?

Podania proszę składać do mnie, Lukinera, Xyzia, badź Skysplita. Zawierać powinny odpowiedzi na trzy wyżej wymienione wymogi.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drodzy bronies & pegasisters,

Z przyjemnością chciałbym ogłosić, że grono administratorów technicznych poszerzyło się o posiadającego ogromną wiedzę o forach typu MyBB Sipera. Mamy nadzieję, że dzięki niemu nie będziemy musieli przeżywać podobnego kryzysu jaki miał miejsce kilka miesięcy temu. Liczymy również na pomoc w pewnej renowacji forum która powinna wkrótce nastąpić.

Z pozdrowieniami,

Administrator Xyz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ tylko jedna osoba zgłosiła się do działu CMC (jedna, która była w stanie przyjąć obowiązek - i tak nie pamiętam, kto to był xD) - projekt jest zawieszony. Nie ma chętnych? A przecież tylu ludzi chciało dział! Tylko, jak przychodzi, co do czego, to nikt nie chce się tym zajmować.

Kolejna sprawa.

Z uwagi na stan wegetacji działu Rarity, podejmuję decyzję o zmianie Avatara.

Neiter traci honory, przywileje i obowiązki opieki nad moim drugim ulubionym jednorożcem Equestrii (jak to jest, dzielić 1 miejsce z Twilight, Rarciu? Totally fabulous!) przejmuje Airlick!

Widzę, że zależy mu na tym dziale, więc wierze też, że podoła postawionemu przed nim zadaniu.

Tak będzie lepiej.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bronies & pegasis,

Chciałbym poinformować, że nastąpiła zmiana w regulaminie forum na temat opowiadań znajdujących się w działach "My Little Necronomicon" i "Pod osłoną ciemności" i oznaczonych tagiem 'clop', oraz na temat obrazków "saucy". Otóż, dzisiaj zostaje wprowadzony zakaz publikowania linków/tekstów wyżej wymienionych twórczości pisanych (dozwolone jedynie komentowanie ich z rozwagą; w specjalnie stworzonych do tego działach). W pozostałej części forum dopuszczalne jest publikowanie 'lekkich' kucykowych malowideł "saucy" (przykład - wchodzisz na własną odpowiedzialność!) w specjalnie oznaczonych tagach. Taki tag możemy stworzyć wpisując:

[spoiler=SAUCY][img]link do obrazka[/img][/spoiler]
Wszelkie wstawiane arty +18 zostają usunięte, a osoba publikująca zostaje nagradzana ostrzeżeniem (warnem).

Pozdrawiam - Xyz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaangażowanie, którym wykazał się nasz solaris nie zostało bez odzewu!

On, pragnąc rozprzestrzenić radość, zabawę i uśmiechy, jakie chce nam przekazać Lyra i jej przyjaciółka Bon Bon doprowadził do wyróżnienia jego osoby i tej uroczej parki własnym kątem w dziale Innych Postaci!

Od dziś to solaris opiekuje się tym kątem, tą ławką! Zapraszam serdecznie na Ławkę Lyry i Bon Bon, bo jest warto!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Avatar Fluttershy, system6 zrezygnował z pełnionej funkcji.

Z tego tytułu, stanowisko Avatara najsłodszego pegaza Equestrii jest wolne.

Jeśli czujesz się na siłach, jesteś ambitny, kreatywny i wiesz, jak się takim działem zaopiekować, zgłoś swoją kandydaturę!

Wszystkie zgłoszenia proszę przekazywać mi na PM. Nie ma formułki. Musicie jedynie pokazać, że macie to "coś".

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarillo, Regent Rarity zrezygnował ze stanowiska.

Traktuje tą pracę poważnie, a zważywszy na to, że nie ma czasu, to nie chce zajmować posady, która mogłaby być lepiej użytkowana.

Dlatego też tytuł Regenta Rarity jest wolny!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies i Pegasis!

Czas ogłosić zmiany, które następują w naszym forum!

Po pierwsze, nowym Regentem Rairty zostaje Magenta! Wykazała się niezwykłą kreatywnością i determinacją, składając swoje staranne i wspaniałe podanie. Jeśli ktoś na prawdę zasługuje na to stanowisko, to jest to właśnie ona!

Gratuluję!

Ponadto, otwieram dział, poświęcony Cutie Mark Crusaders! Będzie on nadzorowany przez trzech użytkowników w randze moderatorów:

- system6

- Bartis

- Matjas2211

Wybrałem ich nie z uwagi, że są znani na forum, ale z uwagi na to, ze wspólnie podjęli decyzję i dogadują się razem, przez co wiem, że dział będzie żywy, zasilany pomysłami aż trzech osób!

Powodzenia, Cutie Mark Baby-sitters :lol:

Avatara Fluttershy jeszcze nie wybrałem. Decyzję odłożyłem do jutra.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...