Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Drodzy użytkownicy,

W związku z niedawnym zachowaniem Avatara Rarity Airlicka, o których wszyscy mamy pojęcie...

Po rozmowie z ekipą i kilkoma innymi osobami zapadła decyzja o usunięciu go z ekipy.

Airlick nie jest już dłużej Avatarem Rarity. Lecz stanowisko to wolne nie jest - Magenta, dotychczasowy Regent naszego modnego jednorożca zgodziła się przejąć tytuł, jego prawa i obowiązki.

Co za tym idzie, tytuł Regenta Rarity czeka na nowego powiernika!

Ci, którzy chcą się ubiegać o stanowisko, niech wypełnią ten formularz: Klik

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regent Rarity wybrany!

Decyzja była jednomyślna. Armia moich doradców wskazała tego, kogo i ja bym wskazał!

(Gdyby wskazali kogoś innego, uznałbym ich za niepoczytalnych :rainderp:)

Nowym Regentem Rarity zostaje Cartoon Tiger!

Wspaniały człowiek, oddany fan Rarity. Czego chcieć więcej?

Czekamy na kolejne wspaniałości w dziale Rarity!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie!

Minęło trochę czasu od ostatni ostatnich ogłoszeń, a trochę spraw się nazbierało. Dziś przedstawię wam ich kilka:

Po pierwsze, w końcu dorosłem do decyzji o przyjęciu Regenta do Regnum Solis. I jak się zapewne domyślacie, to Celestor przyjmie ten honorowy tytuł.

Avatar i Regent Pinkie Pie uznali, ze Bellamina, która robi niesamowicie wiele w dziale Pinkameny zasługuje, by oficjalnie się tym działem zajmować. Po poznaniu opinii reszty ekipy, przychyliłem się do wniosku i dlatego też Bellamina zostaje różowym Avatarem Pinkameny.

Tyle, jeśli chodzi o pewne zmiany w naszej tęczy. Teraz kilka niedokończonych, bądź ledwo zaczętych spraw:

bobule, Regent Twilight Sparkle został zbanowany na okres miesiąca. Prawdopodobnie zostanie ogłoszony nabór na Regenta Twilight Sparkle, więc przygotujcie się.

Nie jest to pewne, bowiem muszę się jeszcze zapoznać z całą sprawą.

Teraz coś weselszego:

Administracja ruszyła pełną parą z nowym projektem systemu nagród dla aktywnych użytkowników. Będzie to niespodzianka, którą - mam nadzieję - polubicie.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wielki Avatar Tarreth.

To ja może dodam, że został wybrany nowy-pierwszy Avatar Bon Bon, MaxyBlack.

To mówiłem ja, Wielki Avatar Lyry solaris :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Drodzy użytkownicy,

Pragnę ogłosić kilka zmian, jakie zaszły i jakich możecie się spodziewać w Inkwizycji.

Po pierwsze, skład:

Keola, dzielnie stojący na straży porządku zrezygnował z pełnionej funkcji. W imieniu całej ekipy dziękuję mu za pomoc, za współpracę i życzę miłego odpoczynku.

Przeprowadzałem rozmowy z członkami Zielonych, by odszukać dobrego następcę... I pokazało się dwóch:

- Emronn, który wykazuje się już w szeregach Straży Harmonii

- Tisosek, który niegdyś został wydalony za pewien incydent. Teraz wraca, poręczony przez solarisa, który jest gotów także ponieść konsekwencje, gdyby coś znów się stało (aczkolwiek ja w to nie wierzę)

Od tej pory, to co niegdyś było na SB dopuszczalne, będzie teraz surowo karane.

Tematy wręcz niesmaczne, będą ucinane blokadami użytkowników na SB na pewien czas.

Ponadto, Inkwizycja pracuje nad systemem karania bezsensownych raportów, przy których litości też nie będzie - to jest narzędzie, które ma wam pomagać, a nie zabawka. Gdy system będzie gotowy i zaprezentowany administracji, zobaczy się, co będzie dalej. Prawdopodobnie zostanie wprowadzony.

Póki co, tyle... Aczkolwiek to nie koniec.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Z bólem serca, ale jestem zmuszony odwołać bobule ze stanowiska Regenta Twilight Sparkle.

Bardzo On pomógł działowi, lecz w związku z uczelnią, w związku z... Wojną na linii Avatar-Regent i na prośbę Trica, który potrzebuje w dziale żywszej pomocy, podjąłem taką decyzję.

Długo o tym myślałem i rozmawiałem zarówno z jednym, jak i z drugim. I jako Wielki Avatar, muszę myśleć też o dziale, który ma żyć.

Bobule odchodzi, nie jako Zły Regent, tylko, jako osoba, która po prostu nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków tak, jakby chciał tego On, Avatar i Dział.

Wyborów na Regenta Twilight nie jeszcze nie otwieram.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Will przybył!

Tak jest! W porozumieniu z Bartisem, który pomoże mu się zapoznać z forum, sławny nauczyciel asertywności pomoże wam wyjść z cienia i rządzić!

Jesteście nieśmiali? Lękliwi? POKOJOWO NASTAWIENI?!

IRON WILL TO NAPRAWI!

PRZYCHODŹCIE DO SALI TRENINGOWEJ IRON WILLA!

TO NIE BYŁA PROŚBA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Pewnie zastanawialiście się, czemu nie ogłosiłem wyborów na Regenta Twilight Sparkle, prawda?

Już wyjaśniam: Avatar Tric wystąpił z kandydatem, którego bardzo by chciał widzieć na tym stanowisku - do czego, jako Avatar ma święte prawo.

Długo myślałem o kandydaturze, wstrzymując się od ogłoszenia wyborów, by nikt z was nie pisał podania na marne. I po tym długim czasie namysłu, doszedłem do wniosku, że... Dam mu szansę. Pozwolę się wykazać, nie będę zatrzymał opieki działu Twilight przed dobrym kontaktem.

Jest to pierwszy raz w historii forum, gdy Avatar skorzystał z możliwości podania własnego kandydata, człowieka, z którym najlepiej by mu się pracowało (no, drugi, jeśli zaliczymy wybór Celestora) i chcę wszystkich tych, którzy chcieli ubiegać się o to stanowisko przeprosić, że szansy tej nie dałem.

Liczę, że życie działu Twilight z nowym Regentem będzie wystarczającym zadośćuczynieniem.

Nowym Regentem Twilight Sparkle jest Hedzio!

Życzę owocnej współpracy z Avatarem i niechaj dział lśni!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy bronies,

Administracja wspólnymi siłami wprowadziła na forum System Nagród, dzięki któremu użytkownicy będą mogli być wyróżniani za różne konkursy i rywalizacje. Tym samym zapraszamy do udziału w różnych zmaganiach organizowanych przez naszych użytkowników :)

Jeżeli są jakieś pytania, wystarczy zadać je w prywatnej wiadomości dowolnemu administratorowi.

Pozdrawiam, Xyz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, moi kochani!

Cóż... Dziś kilka ogłoszeń. Zacznę może od działu Trixie:

Po długich rozmowach i przeglądaniu zgłoszeń wraz z całą resztą ekipy, podejmuję decyzję o usunięciu działu Trixie.

Temat podstawowy, oraz zapytaje wciąż istnieć będą na ten samej zasadzie, na jakiej istnieje to z każdą postacią, która działu nie ma.

Przy okazji chcę powiedzieć wszystkim kandydatom, że dziękuję za zgłoszenia i nie wątpię w charyzmę, jaką posiadacie. Lecz podania muszą zawierać konkrety, muszą przekonać o słuszności decyzji. Niestety tego wszędzie brakowało.

Kolejną informacja dotyczy radia:

Decaded, będący szefem radia przyznał forumowemu opiekunowi, Sakadetsu urlop, w związku z jego życiem prywatnym. Z tego tytułu to właśnie Decaded przejmuje jego obowiązki do czasu powrotu z urlopu.

Ostatnią informacją jest rezygnacja Hedzia z funkcji Regenta Twilight Sparkle.

Korzystając z okazji, chcę powiedzieć, że to także nasza wina (winni wiedzą, o co chodzi). Mam tylko nadzieję, że wszystko się ułoży.

Wielki Avatar Tarreth.

P.S.

Zapomniałem dodać, że rekrutacja na Regenta Twilight Sparkle jest otwarta. Zgłoszenia wysyłajcie tutaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

Celestor zrezygnował ze stanowiska Regenta Księżniczki Celestii. Nie miał sił, nie potrafił - i nie winię go. Dziękuję za wszystko, co zrobił i życzę tylko tego, co najlepsze.

Ponadto, ja również zastanawiam się nad rezygnacją ze stanowiska Avatara Celestii. Nie oznacza to, że odchodzę z ekipy, administracji - nie. Jednak sądzę, że chyba czas najwyższy na zmianę i w Regnum Solis... Gdyż od dawna nie czuję żadnej siły, by cokolwiek tam robić.

Nie wiem, co zrobię. Jeszcze o niczym nie decyduję. Wybory na Regenta Celestii też wstrzymuję.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

Chyba jakaś plaga nas dotknęła, bo tym razem opiekunka działu Daring Do zrezygnowała.

Jak zapewne się domyślacie, oznacza to, że zwolnione zostało to miejsce, a co za tym idzie otwieram też kandydatury na to stanowisko. Podania proszę składać tutaj.

Przy okazji pragnę przypomnieć, że w podaniu poza przybliżeniem swojej osoby, wypada opisać swe plany wobec działu.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani,

Po bardzo długim czasie absencji, na forum powraca Wielki Avatar Luny, reprezentujący Księżniczkę Nocy i wspomagający administrację forum.

Niewątpliwie został nim Arjen, który przez długi czas swej kadencji Inkwizytora pomagał administracji.

Cieszę się, że w końcu mogę dzielić z kimś to stanowisko, mam nadzieję, że przyjmiecie go ciepło i tak, gdzie ja nie daję rady to On was wesprze.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Po wielu dniach debaty, został wybrany nowy avatar najpopularniejszego podróżnika w świecie MLP:FiM.

Został nim...

Silver Shield!

Gratulujemy i mamy nadzieję, że dobrze będzie pełnił powierzoną funkcję. Powitajcie go ciepło.

Dalej:

- W niedługiej przyszłości nastąpi zmiana w dostępie do MLN/MLS. Zamiast prostego dostępu na zasadzie przypisania pełnoletnim userom odpowiedniej grupy, pozwalającej na dostęp do tych działów - wprowadzimy klasyczne ostrzeżenie o potwierdzeniu pełnoletności i wchodzeniu na własną odpowiedzialność.

- W dziale do sesji PBF/RPG wprowadziliśmy poddział wyłącznie na sesje dla pełnoletnich. Dostęp do nich narazie jest na tej samej zasadzie co do MLN/MLS. Do tego poddział będzie do użytku każdego MG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy,

Informuję, że do grupy moderatorów powraca Kirara! Wcześniej była awatarem Twilight Sparkle oraz była przez pewien okres czasu w Inkwizycji. Mam nadzieję, że z jej pomocą uda nam się ustabilizować sytuację w ekipie, która... nie jest najlepsza w tym momencie. Przywitajcie ją ciepło!

:twihug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie!

Tak jak zapowiadano, działy MLN/MLS zaczynają funkcjonować na nowych zasad. Znika konieczność otrzymania niezbędnych praw do przeglądania ich. Zamiast tego administracja wprowadza plugin ostrzegający o znajdujących się tam treściach. Możliwe, że działy zostaną połączone. W najbliższym czasie plugin rozpocznie pracę. Odciąży to administrację, i pozwoli skupić się na innych, równie ważnych sprawach.

Pamiętajcie!

Do działów +18 wchodzicie na własną odpowiedzialność!

Oprócz tego na forum powstał dział Cherilee. Avatarem jest użytkownik DJsound, którego podanie spodobało nam się. Przyjmijcie go ciepło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :pbft:

Zadecydowaliśmy o powstaniu nowego działu jakim będzie Kryształowe Imperium. Zwróciliśmy uwagę, że odgrywa ono coraz większą rolę w serialu, tak jak jego władczyni, Księżniczka Cadance. Dlatego w nowym dziale nazwanym "Kryształowe Imperium" będzie trochę inny podział obowiązków. Avatar będzie się zajmował Ks. Cadance, natomiast regent - całą krainą. Mimo wszystko nie są to postacie pierwszoplanowe, więc sądzimy, że nasi wybrańcy podołają zadaniu. Zostają nimi DerpDash (jako Avatar Cadance) i Cygnus (jako Regent Kryształowego Imperium). Pierwsza była do tej pory nieoficjalnym avatarem Cadance, drugi zasłynął poprzez "Ask Crystal Empire", które bardzo spodobało się forumowiczów. Połączyli siły i pokazali, że warto się postarać.

Dział Kryształowego Imperium

Przywitajcie ciepło nowy dział i ich opiekunów! Miłej zabawy!


Pozdrawiamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

Dzisiejszy chaos, zamęt i... Brak kompletnych barier na ShoutBoxie popchnął administrację do jego czasowego wyłączenia.

Jest to sytuacja tymczasowa, acz w pewnym sensie potrzebna, by ci, którzy tych hamulców nie mieli zastanowili się nad tym, co robią. Tak chcecie, by to wszystko wyglądało? Ufam, że nie.

W każdym razie, ShoutBox trafił pod remont. W najbliższym czasie powróci on na forum w nowej odsłonie, która sprawi, że pilnowanie ancymonów będzie o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze.

Pomoże to zarówno ekipie forum, jak i wam.

Nowy ShoutBox, wedle informacji Skysplita będzie ładny i będzie miał kanały tematyczne, co pomoże rozdzielić panujący chaos.

Według Sipera, ShoutBox będzie ładny, bo to on jest autorem designu.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani,

Od dawna nie czuję się na siłach, by poświęcać Regnum Solis wystarczającą ilość uwagi, by dział ten żył. Funkcjonował i lśnił, jak lśnić powinien. Jednak też z pewnych względów część ludzi nie chce, bym odchodził z tego działu.

Dlatego też ktoś podsunął mi pomysł, bym przyjął do Regnum Solis DRUGIEGO Regenta. I po rozmowach i namysłach zdecydowałem, że tak też zrobię.

Drugim regentem Księżniczki Celestii zostaje Bellamina! Do tej pory opiekunka działu Pinkameny z rekomendacją między innymi Celestora i samą swoją postawą udowodniła, że mogę na niej polegać.

Wielki Avatar Tarreth.

Haha, to był mój pomysł. Ostatnio te najlepsze rzucam równie często co najgłupsze... ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Oromis zrezygnuje z posady Avatara Scootaloo. Jest wypalony i nie chcę prowadzić działu bez odpowiedniego zapału. Pragnie jednak pomóc w poszukiwaniach następcy, na co wyraziłem zgodę.

Dziękujemy za wspólną współpracę Oromis! :luna:

Ogłaszam nabór na nowego Avatara Scootaloo! Wszelkie podania prosimy wysyłać tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Na forum znowu fala zmian, zwłaszcza w dziale tęczowłosej bohaterki.

Zacznę od bardzo smutnej wiadomości. Nasza lojalna pegasis Elizabetta rezygnuje ze stanowiska Avatara Rainbow Dash. Całe forum dziękuje Ci za trud włożony w rozwój forum!

Zastąpi ją jej dotychczasowa regentka - Cuddly doggy. Gratulujemy! :luna:

Od tej pory gdy avatar danej postaci zrezygnuje, na jego miejsce automatycznie będzie wskakiwał regent. Przez cały ten czas powinien się czegoś nauczyć od Avatara i samemu wykazać się w dziale.

W dziale Rainbow Dash powstanie autonomiczny poddział Wonderbolts. Opiekę nad nim będzie sprawować para userów - Kirara jako Avatar Spitfire i SystemShy jako Avatar Soarina. Przedstawili nam nam masę ciekawych pomysłów, a my postanowiliśmy im zaufać. Jak wspomniałem, dział będzie niezależny. Oczywiście mimo to liczymy na owocną współpracę z Avatarem RD. Dział będzie gotowy na piątek, około godziny 20:00.

Tymczasem otwieramy rekrutację na Regenta Rainbow Dash! Potrzebujemy kogoś takiego jak Element Lojalności, więc jeśli myślisz, że się nadajesz - podania wysyłaj tutaj. Ain't no thing!

Aktualizacja: Nowym Avatarem Scootaloo zostaje... Melody! Przywitajcie ją ciepło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...