Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

W tym temacie Wielki Avatar będzie ogłaszał to, co ogłosić ma

Jest to wielka tablica, stojąca na dwóch masywnych "kolumnach"c wielkości przeciętnego kucyka, przypominające wieże zamku. Połączone są drewnianą tablicą z przymocowanym u góry symbolem Księżniczki Equestrii - Słońcem.

Sama tablica posiada dużo miejsca na wiele ogłoszeń, które mogłyby płynąć od Wielkiego Avatara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga społeczności Bronies!

Kapłana Apple Jack WhiteRaven nie będzie przez dziesięć dni od dziś!

Jako, że ktoś będzie musiał pilnować tego, czym tak pragnie się opiekować WhiteRaven, ogłaszam poszukiwania Regenta Kapłana Apple Jack!

Na czas nieobecności WhiteRaven będzie pełnił on jego obowiązki.

Zgłoszenia będą nieoficjalne, proste, nie wymagające przysięgi, a chętnych proszę o wysłanie mi wiadomości.

Arcykapłan Księżniczki Celestii, Tarreth.

Regentem zostaje mRFD!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z pomysłem, który podrzucił mi Neither ogłaszam wybory regenckie!

Poszukuję chętnych na stanowisko Regenta Avatara:

- Twilight Sparkle

- Rainbow Dash

- Pinkie Pie

- Fluttershy

- Rarity

Zgłoszenia proszę dostarczać Wielkiemu Avatarowi Celestii.

Nie będziemy poszukiwali Avatarów do postaci pobocznych, zajmować się nimi będzie Wielki Avatar.

Chwała Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucyki!

Nie mogę dłużej zwlekać z ogłoszeniem nominacji regenckich, tak więc bez kandydata na stanowisko Regenta Rarity ogłaszam:

- Regentem Avatara Twilight Sparkle zostaje Herbi

- Regentem Avatara Rainbow Dash zostaje K0ziol

- Regentem Avatara Pinkie Pie zostaje Neiter

- Regentem Avatara Fluttershy zostaje Adisso

Wciąż trwają poszukiwania kucyka, który podejmie się odpowiedzialnej pracy Regenta Rarity!

Do czasu odnalezienia go pełnić tą funkcję będzie Wielki Avatar.

Za Equestrię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel: Rarity potrzebuje właśnie CIEBIE!

Kucyki. Nastąpiły smutne czasy. Avatar Rarity zniknął, a Regenta, który objąłby to stanowisko... nie ma.

Apeluję więc do Regentów i wszystkich, którzy nie zdołali się wspiąć tak wysoko, jak inni: Odnajdźcie w sobie siłę i zgłoście się do Wielkiego Avatara. Jest to szansa zyskania prestiżu i wielu możliwości, jako Avatar Hojnej Rarity.

Poszukujemy:

- Avatara Rarity

- Regenta Avatara Rarity.

Ubiegać się o tytuł Avatara zarówno zwykły kucyk, jak i Regent innego. W drugim wypadku straci on honory związane z służbą u danego kucyka na rzecz Rarity.

Chwała Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś powiedzieć na temat przygód, które zostały wprowadzone na forum jakiś tydzień temu.

Lecz zanim, to wspomnę o sekcji przeznaczonej do RPG.

Wiem, że chcecie taką sekcję, bo wiem, że chcecie odgrywać prawdziwe RPG.

Jednak jak mam to zrobić, jeśli brakuje na forum zainteresowania i aktywności w czymś tak prostym, jak przygody, które Avatary dla was przygotowują? Nie trzeba przecież wiele czasu na przeczytanie takiego wpisu i wymyślenie ciekawej odpowiedzi.

To są dwa najważniejsze czynniki, których brakuje, bym stworzył sekcję RPG:

- Zainteresowanie

- Kreatywność

Ponadto wprowadzam pewnego rodzaju konkurs:

Użytkownik będzie mógł się wcielić w kanoniczną postać, gdy "wygra" 5 pełnych przygód. Konkurs dotyczy wszystkich użytkowników, niezależnie, jakim tytułem się szczycą w danym momencie.

Jeśli jednak taka nagroda nie przypasuje zwycięzcy, będzie mógł ją skonsultować ze mną.

Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

W związku z incydentem wydawania lekkich warnów przez Avatarów oddałem się kontemplacji tego problemu i zadecydowałem, ze Avatar warnów stawiać nie może.

Avatar to ranga skierowana do RPG, do samego serialu, któremu forum poświęcone zostało. Avatary nie są członkami administracji, o czym niestety zapomniałem, zaniedbując sprawę uprawnień.

Każdy warn jest stawiany od tej pory przez administrację. Każdy może zgłosić użytkownika, łamiącego regulamin (a jest tak prosty, że historia) i wtedy to administracja podejmie kroki w sprawie warnów.

Ponadto:

Offtop, ktorego przyczyną były owe warny nie będzie traktowany jako łamanie regulaminu, a jako przecz po prostu nie chcianą i zamiast warnów, offtopowe posty będą usuwane, a twórcy owego posta powiadamiani.

Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele!

Zamykam przybytki poświęcone Księżniczce Celestii, Księżniczce Lunie i Nightmare Moon do odwołania, bo miarka się przebrała.

Przez wasze zachowanie w końcu przestaliście racjonalnie myśleć.

Przemyślcie to, co robicie, co robiliście i co chcecie robić - zwłaszcza Ty, Lukinerze.

Za Equestrię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Uroczyście oświadczam, że przybytki księżniczki Celestii, księżniczki Luny i Nightmare Moon są ponownie otwarte!

Decyzja zapadła po długich przemyśleniach o ostatnich dniach, które spędziłem w naszym sanktuarium i uznałem, że najwyższy czas.

Wierzę, że przemyśleliście całą sprawę. Że przynajmniej spróbowaliście spojrzeć na to z mojej perspektywy.

Wierzę też w was - wierzę, że już nie będę musiał dokonywać takich decyzji w obawie przed przekroczeniem cieniutkiej bariery pomiędzy trollingiem i zabawą, a czystą niechęcią, być może i nienawiścią.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybytek Rarity ponownie was potrzebuje!

Avatar Rarity, Neiter potrzebuje pomocy. Szuka Regenta, który wesprze go w wykonywanych obowiązkach, gdyż teraz nawet on nie będzie w stanie poświęcać tyle czasu swojej patronce. Boli go to, ale nie udźwignie tyle sam.

Pomóżcie mu, Bronies!

Zgłoszenia przysyłajcie do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Dziś nastała nowa Era! Dziś obowiązek i zaszczyt opieki nad wami nie spoczywa w jednym kucyku! Od dziś posiadamy dwóch Wielkich Avatarów!

Zaszczytu dostąpił Olson, który mimo, iż małomówny pokazał już, że niewiele mówić trzeba, aby mówić mądrze. Powitajcie go gorąco!

W związku z promocją Olsona, miejsce Avatara Twilight Sparkle się zwolniło. Poszukiwany jest mądry, odważny i odpowiedzialny Brony, który podejmie się opieki nad tym wspaniałym kucykiem!

Ponadto przypominam, że Avatar Neiter nadal poszukuje Regenta dla Rarity! Jest on niewątpliwie jednym z najskuteczniejszych Avatarów, którego pomysłowość dostarcza nam wielu emocji! Pokażcie się! Macie okazję pracować u boku bardzo kreatywnego Broniego!

Ku chwale Equestrii!

Wielki Avatar Tarreth.

Pinkie : a ja to pies ta >_>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele!

Z dumą ogłaszam, że stanowisko Avatara Twilight Sparkle przejął dotychczasowy Regent Avatara Rainbow Dash - K0ziol! Przyjmijcie go proszę ciepło i pomóżcie w pełnionej funkcji!

Ponadto Regent Avatara Fluttershy, Adisso zgłosił się na ochotnika na stanowisko Regenta Avatara Rarity. Nie zrezygnował z poprzedniej posady, tak więc jest teraz dwoma regentami naraz! Brawo!

Obojgu życzę wszystkiego najlepszego! Wiem, że nie zawiedziecie żadnego z nas!

Ku chwale Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bronies!

Jeden z nas, szlachetny Regent Avatarów Rarity i Fluttershy zaofiarował nam wielką pomoc! Nasz Brony zaoferował nam do czasu odnalezienia Regentów kucyków swoje pełne oddanie każdemu przybytkowi!

Długo myślałem nad jego ofertą, jednak zdecydowałem się do niej przychylić i na mocy danych mi praw ogłosić go Arcyregentem Mane 6!

Nominowany do tak wymagającej funkcji zdaje sobie sprawę z trudów związanych z tą funkcją, ale wierzę, że razem z Avatarami podoła zadaniu, a wy wszyscy będziecie go wspierać!

Chwała Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drodzy bracia i siostry!

Reakcje, związane z ostatnimi wydarzeniami i ich skutkami popchnęły mnie do poważnego rozmyślania nad pewnymi faktami w naszej społeczności.

Dostrzegłem Artaniisa, który swoją pozytywną postawą wzbudził mój wielki podziw i szacunek. To On, gdy wokół był zamęt bronił tego, czego bronię ja i czego bronić winni wszyscy, gdyż jesteśmy Bronies.

Po długich rozmyślaniach zadecydowałem, że muszę coś zmienić... przynajmniej tymczasowo.

Władza uderza do głowy, nawet jeśli jest jej to tylko szczypta - sam wiele o tym wiem. Jednak uczyłem się i nadal się uczę. W następstwie mojej nauki oświadczam, że:

Zawieszam Avatara Pinkie Pie, EmoTacoZa w pełnionych funkcjach na czas nieokreślony. To, ile to zajmie zależy od niego. Zostaną odebrane mu jego prawa i przywileje.

Jego miejsce zastąpi wyżej wymieniony już Artaniis. To On pokazał nam wszystkim, jak prawdziwy Avatar powinien zachowywać się w różnych sytuacjach.

Pamiętajmy, że funkcja Avatara to nie tylko wyróżnienie i przywileje, ale i praca. Nie tylko dbanie o aktywność w przybytku patronki, ale i dbanie o jej i swoje dobre imię.

Za Equestrię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni użytkownicy forum!

Część z was już pewnie o tym wie, ale chce tą informację przekazać dla wszystkich, szczególnie dla nowych bronies:

Tarreth, Wielki Avatar Dnia przez pewien okres czasu nie będzie miał możliwości spotykania się z nami poprzez forum jak również kontaktowania przez Skype jak i inne komunikatory. Spowodowane jest to brakiem internetu, który wynika z zaistniałych problemów w jego życiu osobistym*.

W związku z tym do momentu powrotu Tarretha, K0ziol będzie sprawował rolę Wielkiego Avatara Zmierzchu

Z funkcji administratora zrezygnował Yargolek, który był jednym z założycieli forum, dlatego Edziu1 został mianowany Moderatorem Chaosu (Super Moderator)

Będą oni pilnować, aby na forum panowała miła atmosfera oraz służyć dobrą radą i pomocną ręką dla nowych użytkowników, szczególnie gdy nie będę obecny. Oczywiście ich awans jest tymczasowy jednak to zawsze może się zmienić, jednak liczę na to iż mimo ich nowych "pozycji" wasze relacje do nich nie ulegną zmianie i nadal wszystko będzie w najlepszym porządku i będziecie wzajemnie się szanować.

W razie jakichkolwiek problemów proszę o informowanie mnie poprzez PW o nieprzyjemnych sytuacjach związanych z nowym Avatem i Moderatorem ;]

Chciałbym również nadmienić iż mimo ostatnich problemów, EmoTacoZ został mianowany regentem Pinkie Pie. Mam nadzieję iż zrozumiał swój błąd i będzie od teraz wiedział jak postępować w podobnych sytuacjach jak ostatnio by nie wywołać negatywnych emocji pośród bronies.

Wielki Avatar Lukiner.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies naszej społeczności!

Arcyregent Mane 6 Adisso... Zrezygnował ze stanowiska. Uznał, że nie potrzebny jest już jego wkład w życie przybytków, bo znajdują się chętni na funkcje regentów!

Podziękujmy mu za oddanie!

W związku z tym poszukujemy kandydatów na regentów:

- Twilight Sparkle

- Rarity

- Applejack

Chwała Equestrii!

w tym temacie mają głos jedynie admini ... jeszcze raz zobaczę tu jakiś inny post to poleci warn ~_~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy!

Adisso zaoferował swoją pomoc jako Super Moderator i na tyle, na ile ja go znam, to wiem, że sumiennie wykonywałby swoją pracę. Przyznał, że do roli klimatycznej się nie nadaje, ale pragnął pomagać naszemu forum.

Stąd moja przychylna decyzja co do jego kandydatury na stanowisko moderatora. Nie utrudniajcie mu pracy ;)

On chyba wie, że taki moderator ma większe uprawnienia nawet od avatara. Cwany jest ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Dziś do grona Regentów dołączyła Kirara, jako Regent Twilight Sparkle!

Pokładam w niej wielkie nadzieje, jako Regentce i nie wątpię, że nie zawiedzie żadnego z nas! Dopingujcie ją w jej nowej roli!

Gratulacje, Kiraro!

Chwała Equestrii!

Znowu za moimi plecami. Chociaż nie zmienia to faktu, że bym ją poparł :) Będę ją dopingował :D

naszymi plecami Kozioł, ale to Tarreth więc wiadomo ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies,

Jest to... Przykra wiadomość. nie wiem, na ile dla was, ale dla mnie - bardzo.

Zostałem zmuszony do odebrania tytułu Avatara i wszelkich płynących z niego praw i przywilejów WhiteRavenowi. Brak chęci wykonywania pracy, do której się zobowiązał przy założeniu forum, negatywne nastawienie do tej sprawy... Doprowadziły mnie do tej decyzji.

Nie potępiam go za to. Nie zmuszam nikogo do pełnienia ważnej funkcji na forum...

Ale jeśli się ktoś już deklaruje, że będzie się czymś zajmował - to niech nie rzuca słów na wiatr. Niech nie zapomina o tym, o czym mówił przed zdobyciem tytułu!

Nie gniewajcie się, gdy zaczynam wymagać - bo wymagam tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Macie tak długo wolną rękę, jak długo chcecie coś robić! Pamiętajcie o tym!

Pamiętajcie, że na tym forum nie chodzi o zaszczyty, tytuły i przychylne oko tych, którzy rozporządzają tym forum!

Tu chodzi o wspólnotę. Tu chodzi o azyl dla Bronies, którzy nie wiedzieli, gdzie jeszcze się podziać, gdzie mogliby porozmawiać o serialu, który sprowadził tu nas wszystkich.

PAMIĘTAJCIE, ŻE JESTEŚMY BRONIES!

__________________________

W związku ze zdjęciem WhiteRaven ze stanowiska Avatara Applejack... Jej Przybytek jest pusty.

Poszukiwani Bronies, którzy zechcą podjąć się roli Avatara i Regenta tego pracowitego i szlachetnego kucyka. Wszystkie zgłoszenia proszę wysyłać do mnie.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Nasz dzielny Brony, Avatar Neiter krocząc ścieżką swej patronki i nie zważając na ograniczenia czasu zaoferował swoją pomoc, jako Regent Applejack!

Pewnie wielu z was ma wątpliwości, jako że Przybytek Rarity czeka na swojego Opiekuna, ale nie bójcie się! Avatar Neiter pracuje nad przygodą i zapowiedział mi, że do końca tygodnia przygoda dla niej będzie gotowa!

Zapewnił mnie, że będzie miał czas, by zaopiekować się dwoma kucykami, dlatego też jestem dobrej myśli.

Mam nadzieję, że podzielacie entuzjazm mój i Avatara Neitera!

Brawa!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...