Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Witajcie ludziska.

 

Krótko i treściwie - szukamy dobrze rokującego Inkwizytora. Podania proszę przesyłać do mnie lub Tarretha lub innych administratorów (czerwoni). Jeśli znajdziemy coś obiecującego, będzie mieli nowego Inkwizytora. Jeśli nie - stan osobowy się nie zmieni. Pozdrawiam!

 

UPDATE MAŁY: Wciąż szukamy kandydatów na Avatara i Regenta Applejack. No i Inkwizytora! Pozdro

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano moi drodzy, czas na parę informacji na które czekaliście!

 

Spośród wszystkich nadesłanych podań na Inkwizytora udało wygrzebać nam się osobę, która ostatnimi czasy swoim zaangażowaniem i pomysłowością udowodniła, że zasługuję na szansę. Miło mi powitać w szeregach Inkwizycji osobę znaną wielu jako Spromultis aka Asdaf Wszechmogący! Gratuluję i życzę dużej dawki obiektywizmu na przyszłość. Przyjmijcie go ciepło.

 

Druga sprawa to upełnienie składu osobowego działu Applejack. Podań było dużo mniej niż w przypadku rekrutacji do zielonych, jeszcze mniej konkretnych toteż miałem problem kogo wybrać. Zdecydowałem, że wybiorę tylko avatara, a ten sam dobierze sobie regenta. Taki mały ukłon w stronę nowych możliwości, no i pewien kandydat na regenta strzelił sobie w... mmm, powiedzmy kopytko gdy byłem już prawie pewny. No nic, do rzeczy. Nowy Avatar Applejack może być małą niespodzianką, ale osoba ta udowodniła już nieraz, że gdy się za coś bierze to prowadzi to do końca. Już mówię - nowym opiekunem działu AJ został(a)... Cuddly Doggy! I to jej przekaże podania na regenta, które otrzymałem. Jeśli ktoś miał chrapkę na ta posadę, ale fucha regenta także mu odpowiada niech mnie lub nią o tym poinformuje. Powodzenia Cuddly!

 

Pozdrawiam, Księżniczki z wami!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy :luna:

 

Długo czekaliśmy na regenta Applejack. Ilość podań była bardzo mała, w zasadzie konkretnych naliczyłem... dwa. Oba od byłych członków ekipy, toteż nie spodziewajcie się nowych twarzy. Cuddly Doggy jako swojego regenta obrała Airlocka. Jego duże doświadczenie w prowadzeniu działu kucykowego w połączeniu z obecną avatar AJ powinno wypalić. Chciałem napisać, byście powitali go ciepło ale wszyscy którzy są na naszym forum dłużej niż 48 godzin zapewne wiedzą o czym mówię... Śpijcie dobrze.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie moi drodzy.

 

Krótka notka informująca o składzie ekipy. Akidamo i Silver Shield nie są już opiekunami odpowiednio Lyry i Daring Doo. Na pewno szukamy opiekuna dla Lyry (i ewentualnie BonBon, ale raczej w charakterze jednego opiekuna), natomiast jeśli chodzi o Daring Doo - dział wygrzebiemy z archiwum, jeśli ktoś wyśle do nas interesujące podanie. Takie po ktorego przeczytaniu pomyślę "Rzeczywiście, to jest jakiś plan prowadzenia działu". W międzyczasie Diamond Tiara (a raczej jej dział) dostały nakaz wymeldowania się do offtopu. Z pustego nawet Salomon nie naleje, co dopiero poprzednia opiekunka tego działu.

 

Pozdrawiam :luna:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moi drodzy,

 

Zgodnie z decyzją Cavy, będącej opiekunką działu Cadance, Cygnus zostaje usunięty ze służby pomocniczej. Powodem jest brak porozumienia, olewanie przełożonej etc, etc. Nie dogadywali się.

 

Tym samym pragnę dodać, że miejsce Cygnusa zajmuje Czarny. Gratuluję mu i życzę owocnej współpracy.

 

Wielki Avatar Tarreth.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Regent Rainbow Dash zrezygnował ze stanowiska.

 

Z tego tytułu otwierany jest nabór na owe stanowisko! Jeśli lubisz Rainbow Dash i chcesz pomóc w kreowaniu jej działu, zapraszam!

 

Podania nie zawierają szablonu. Ma być kreatywnie i przekonująco! PW wysyłać do mnie i Avatara Rainbow Dash, Irwina.

 

Ave Ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie moi drodzy.

 

Ihnes nie jest już opiekunem Zecory, więc szukamy następcy dla niego. Najlepiej kogoś oryginalnego i kreatywnego, zupełnie jak... ona sama. Jeśli jest ktoś kto czuje się na siłach by zająć się działem forumowej zebry - niech napisze konkretne podanie do mnie. Zecora zasługuje na dobrego opiekuna!

 

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki naboru na stanowisko Regenta Rainbow Dash już wkrótce!

 

Tymczasem mam niesamowitą przyjemność poinformować was, że dział, poświęcony sztuce zostanie odświeżony i zmieniony, sprawiając, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich, niezależnie od stopnia znajomości sztuk artystycznych! Jak to możliwe? To zasługa nowej Opiekunki działu, Spring Apricot! Wyczekujcie informacji o zmianach, jakie nadejdą!

 

Imperator Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=0PLs7QuwzRc

 

Forumowicze!

 

Zdaję sobie sprawę z faktu, że powinienem to napisać wczoraj, lecz... życie mi w tym przeszkodziło. A pragnę napisać o wspaniałym zwycięstwie Reprezentacji Księżniczki Celestii w Forumowym Turnieju Haxballa! Proszę o wielkie brawa dla wspaniałej drużyny, doskonałych graczy i Bohaterów Jej Wysokości:

- Niklasa

- mkr'a

- GoForGolda

- solarisa

- Litwinka

 

Gratuluję Wam! W nagrodę za dokonania przyznaje każdemu z was order, który cokolwiek będzie przypominał, że jestem dumny i wdzięczny, że Jej Wysokośc posiadała tak wspaniałą reprezentację.

 

Moi drodzy, proszę... Czyśćcie im korki.

 

Ave Imperator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze!

 

Mam nieskrywaną radość ogłosić wyniki wyborów na Regenta Rainbow Dash. Po przeanalizowaniu kandydatów i porozumieniu się z Irwinem, Avatarem błękitnej pegazicy, ogłaszam, że nowym Regentem Rainbow Dash jest... VERLAX!

 

Gratuluję wybranemu i czekam na owocy pracy razem z Irwinem!

 

Ave Imperator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy.

 

Po dłuższym pobycie w Ekipie, z funkcji avka Sweetie Belle zrezygnował Imesh. Swoje zrobił, dziękujemy mu za to serdecznie. Jednak od dłuższego czasu czuje się wypalony i chce znaleźć godnego następce. Ja zresztą też. Jeśli ktoś chciałby zaopiekować się małą klaczą z talentem muzycznym, niech napiszę podanie do mnie i pozostałych członków CMC - Ślimaka, Phinbelli i Zandiego. Ważna jest umiejętność pracy w grupie no i kreatywność - tego potrzebujemy najbardziej. Poza tym wszelkie inne cechy, które mogą nas zachęcić do wybrania akurat Ciebie (adresuje to rzecz jasna do osób, które planują spróbować swoich sił). Do usłyszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie!

 

Airlick musiał zrezygnować z pełnienia funkcji Regenta Applejack... I co za tym idzie, otwieram rekrutację na to stanowisko! Jeśli uważasz, że jest to coś dla Ciebie, napisz podanie i wyślij je do mnie!

Podanie nie posiada szablonu. Stawiam na kreatywność i oryginalność, więc pokażcie, co potraficie!

 

Ave Imperator.

 

 

11.08.2014

 

Cartoon Tiger zrezygnował z pełnienia funkcji Avatara Rarity.

Ponadto Regent wyżej wyżej wymienionego kuca zostaje usunięty z pełnionej funkcji z tytułu braku aktywności.

 

Ogłaszam rekrutację na oba stanowiska.

Dwa najlepsze podania dostaną odpowiednio Avatara i Regenta.

 

Zgłoszenia wysyłać do mnie.

 

Ave Imperator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie!

 

Po przypomnieniu mi o tym, co robić miałem (hue), czas na ogłoszenie wyników wyborów do działów Applejack i Rarity.

 

Regentem Applejack zostaje Garin!

 

W dziale Rarity natomiast, wielka roszada. Po odbyciu rozmowy z Fancy Pantsem, uznałem, ze dam mu jeszcze jedną szansę, tym razem, jako Avatarowi.

Regentem działu zostanie natomiast Generalek.

 

Gratuluje i życzę owocnej pracy!

 

Ave Imperator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie owijając w bawełnę, chciałbym ogłosić, iż Dolar84 stracił rangę inkwizytora... i otrzymał uprawienia Administratora wspierającego, który posiada takie same prawa co Administrator i Wielcy Avatarzy.

Jak sama nazwa wskazuje - jego zadaniem jest wsparcie, zwłaszcza tej ostatniej grupy, gdy niedomaga lub ma jakieś inne trudności związane z działaniem na forum.

Jestem bardzo słaby w pisaniu pompatycznych tekstów, dlatego gratuluję Dolarowi :D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

W dniu dzisiejszym użytkownicy Sosna i Elfka z Amanu zrezygnowali z prowadzenia działu Wonderbolts oraz swoich pozycji avatarów Spitfire i Soarina. Dziękujemy im za dotychczasowe wypełnianie obowiązków.

 

Co za tym idzie otwieramy rekrutację na te stanowiska. Swoje podania możecie wysyłać na adres [email protected]  lub do mnie na PW do 14.10.2014. Liczymy na wiele podań.

 

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne wybory przed nami. Tym razem potrzebujemy osoby, która zechce objąć stanowisko regenta w dziale Crystal Empire i pomoże Cavie w jego prowadzeniu. Dziękujemy Czarnemu, który dotychczas pełnił tę funkcję.

 

Swoje podania możecie wysyłać na adres [email protected] lub do mnie na PW do 22.10.2014. Liczymy na wiele zgłoszeń.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wybory za nami. Wybrana została jedna osoba:

 

Avatar Spitfire: Timber Sprawiedliwa

 

Tymczasowo nie wybraliśmy avatara Soarina i na chwilę zawieszam rekrutację na to stanowisko - zobaczymy jak Akademia będzie sobie radzić z jednym avatarem.

 

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany wśród kolorowych.

 

Ślimak zrezygnował z posady avatara Scootaloo, natomiast Wspaniały Mk. II został usunięty ze stanowiska inkwizytora.

 

W związku z tym rozpisujemy nowe wybory. Zgłoszenia zarówna na avatara Scootaloo jak i na stanowisko inkwizytora proszę przysyłać do mnie na PW.

 

Jednocześnie informuję, iż ostateczna decyzja o tym czy i ile osób dostanie się do inkwizycji, będzie zależeć od jej obecnych członków - mogą kogoś wybrać, lub nie zdecydować się na nikogo, jeżeli nie będzie odpowiednich kandydatów. Bardzo możliwe, iż potencjalne wybrane osoby będą musiały przejść drugi etap rekrutacji - coś na zasadzie rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Podania można wysyłać do 1 listopada.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła pora na kolejne zmiany wśród kolorowych - mam nadzieję, że póki co ostateczne. I tak...

 

Za brak jakiejkolwiek aktywności na forum ze składu ekipy usunięci zostali Mad Mike, Insomnia de Lya oraz EverWeirwood.

 

W związku z tym (i nie tylko) pojawiła się konieczność obsadzenia kilku działów. Tak więc otwieram wybory na:

 

Dwóch regentów Celestii

Regenta Luny

Opiekuna działu Daring Do

 

Podania proszę wysyłać do mnie na PW. Terminem ostatecznym jest 1 listopada - czasu jeszcze sporo, na pewno zdążycie.

 

Jednocześnie informuję, że reaktywowałem dział "Budka Dr.Whooves'a". Otrzymałem dwa znakomite podania od osób, które chciały się nim zająć, jednak ostatecznie zwyciężyła Uszatka i to ona została mianowana moderatorką. Serdeczne gratulacje.

 

Ybbidy, ybbidy, ybbidy that's all folks!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejna zmiana wśród kolorowych.

 

Ze stanowiska avatara Applejack zrezygnowała Dog in the Fog. Bardzo dziękujemy za dotychczasową opiekę nad działem.

 

To oznacza, że Garin automatycznie zajmuje jej stanowisko. Wyborów na regenta, póki co nie przeprowadzamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie

 

Jako że już jutro zaczynamy okres świąteczny, chciałbym skorzystać z okazji i w imieniu całej administracji forum, złożyć Wam życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, życzyć wielu prezentów, szampańskiej zabawy w Sylwestra (w zależności od wieku alkoholowej lub bezalkoholowej) oraz Nowego Roku, który będzie dla Was lepszy, niż wszystkie dotychczasowe. Czego jeszcze moglibyśmy Wam życzyć...? Działającego forum, łagodnych moderatorów, dużo kucyków i innych interesujących Was kwestii, oraz po prostu wszystkiego co najlepsze.

 

Administracja MLPPolska.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Huzzah wszystkim!

 

Chciałem ogłosić małe roszady personalne w Regnum Lunae, aka Dział Księżniczki Luny.

Nocturnal zrezygnowała z zaszczytnej funkcji Avatara. Z ciekawości obliczyłem, że minęło 662 dni odkąd trafiła do działu. To dla nas duża strata. Koleżance dziękujemy za czas, i życzymy powodzenia.

 

No więc automatycznie Sosna staje się Avatarem Luny, i potrzebny jest nam regent. Lunarnej Księżniczce!

Każdą zainteresowaną osobe proszę o wiadomość na moją skrzynkę, wyjaśniającą dlaczego nadaje się do tego najlepiej. Jak najbardziej wskazane mieć coś z kreatywności, stylu, pomysłów itd.

 

Także zakasajcie rękawy i twórzcie, bo warto! :luna:

 

Zwrócę jeszcze uwagę na sposób rekrutacji. Zbieramy podania do dnia gdy Księżyc będzie w nowiu (19 luty) natomiast oficjalne ogłoszenie nastąpi w czasie pełni (5 marzec).

 

Pozdrawiam.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...