Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Wiem, że miałem wybrać Avatara Fluttershy wczoraj... Ale no nie zrobiłem tego, bo, bo...

Dołączona grafika

Mniejsza z tym. Wynik ogłaszam dzisiaj!

Nowym Avatarem Fluttershy zostaje... kubagaw2!

On od początku pojął, o co mi chodzi w podaniu, jaką kreatywnością mieliście się wykazać. I ostatecznie to on mnie przekonał.

Gratuluję!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bronies i Pegasis'!

Następuje zmiana składu opiekunów i rezydentów Domku na Drzewie! Z funkcji odszedł Matjas2211, gdyż uznał, że nie może pełnić posiadanej funkcji. Na jego miejsce przybył Vandal, który zaczyna od kilku ciekawych pomysłów!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kucyk, dzięki wierności i oddaniu swego fana zasłużył na własny poddział!

Wielka i Potężna Trixie przybyła, wraz ze swym opiekunem Syskolem! Zapraszamy! Może w końcu ściana niechęci do niej zostanie przełamana?

Zapraszam tutaj!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja zmian w składzie!

Kuoth, Avatar Pinkie Pie rezygnuje z tytułu i związanych z nim obowiązków.

Dlatego też tytuł, przywileje i obowiązki Avatara najbardziej roześmianego i imprezowego kucyka w Equestrii jest wolny!

Każdy zainteresowany tą pracą niech przyśle swoje podanie na moje PW. Nie ma schematu - jedyne, co ma być widać, to kreatywność.

Najlepszy zostanie ogłoszony nowym Avatarem Pinkie Pie.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ogłosić nowego Avatara Pinkie Pie!

Miałem kilka na prawdę wspaniałych podań i wybór był na prawdę trudny. Do dziś długo myślałem nad wyborem. Na początku chcę wszystkim za zaangażowanie podziękować - dzięki ludziom takim, jak wy to forum żyje.

Jednak przejdźmy do rzeczy:

Nowym Avatarem Pinkie Pie zostaje Domine!

Wybór ten ciężko mi uzasadnić, bowiem każdy miał potężne plusy. Dlatego też... Nie uzasadnię go ^^

Gratulacje! Wszyscy czekamy na kolejne dziury w Czwartej Ścianie!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest bardzo ważne ogłoszenie!

Po pierwsze, chcę ogłosić, że powstaje nowy kucykowy mini-dział, poświęcony Vinyl Scratch i Octavii!

Amolek bardzo się napracował, by jego ulubienica nie była zapomniana, tworząc aż trzy tematy w miejscu, gdzie być ich nie powinno. Wiedział, czym to grozi, zwłaszcza, kiedy nadchodzi widmo Oczyszczenia offtopu.

Kącik Muzyczny Vinyl i Octavii jest otwarty!

Ponadto, dzięki pomocy systema, wprowadzam system sprawdzania mniejszych kucykowych działów. Raz na trzy miesiące będę kontrolował, jak sprawy się mają i w razie konieczności wymienię opiekuna.

To samo tyczy się tematów. Raz na trzy miesiące będę sprawdzał, czy ktoś nie zasłużył na minidział.

To tyle!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z kompletnym brakiem zorganizowania i zainteresowania Igrzyskami.. Usunąłem stadion i cały event. Nie mam zamiaru dłużej chować czegoś, co i tak będzie nie ruszone.

Poza tym, w związku z reformami eventów, wszystko i tak się zmieni.

Wielki avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Został zaktualizowany regulamin o nowe punkty: 1.13, 6.2.1, 6.9. Oprócz tego zmieniono nieco układ forum, wyrzucono dział na skargi na użytkowników (jeśli ktoś chce takową złożyć to proszę o kontakt z którymś z Wielkich Awatarów lub Tech-Adminów), wprowadziliśmy Kosz, teraz zamiast wszystko lecieć do /dev/nulla, najpierw trafi do niego. Po 7 dniach jest automatycznie czyszczony. Oprócz tego w dziale "Inne postacie" powstał nowy poddział "Zapytaj", osoby chętne do bycia "nieoficjalnymi awatarami" mogą założyć temat dla postaci z serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło trochę czasu od ostatniego posta...

Tak więc przychodzę z kolejnym ogłoszeniem!

Domek na Drzewie - forteca Znaczkowej Ligi potrzebuje nowego reprezentanta Applebloom! Jej dotychczasowy powiernik... Po prostu zrezygnował.

Ktokolwiek chętny byłby zająć jego miejsce i opiekować się nie tylko tą młodą klaczką, ale i całą Ligą, wraz ze swymi Braćmi Broni niech złoży podanie u mnie na PW.

Zasada niezmienna: Liczy się kreatywność i siła przekonania, a nie suche fakty.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Kolejnym wolnym stanowiskiem jest Regent Applejack!

El Martinez nie robił kompletnie nic, więc zdecydowałem, że należy go usunąć.

Czym powinien się wykazywać Regent?

- Pomysłowością

- Aktywnością

- Dobrym kontaktem z Avatarem

- Umiejętnością pracy w grupach.

Jeśli uważasz, że masz wszystkie te cechy, to nie czekaj, tylko składaj podanie! Jak zawsze stawiam na kreatywność. Im bardziej przekonujące i chwytliwe, tym lepsze.

Zapraszam!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies i Pegasis!

Po długim oczekiwaniu, w końcu nadszedł czas na ogłoszenie wybranych na stanowiska Regenta Applejack i Applebloom!

Są to:

Replin, jako Regent Applejack

Porter, który zajmie miejsce pomocnika Applebloom

Zapraszam do działów Applejack i Domku na Drzewie, by móc pomagać im w nowej pracy!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czas na kolejne ogłoszenie!

Z funkcji regenta Pinkie Pie zrezygnował Sliver, co oznacza, że ten tytuł, jego przywileje i obowiązki zostaną przekazane następnej osobie.

kto to będzie? Nie wiem.

Wszystkich chętnych proszę o składanie podań do mnie na PW!

Liczy się KREATYWNOŚĆ i wyobraźnia.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Bronies, Nastąpiła zmiana w gronie super moderatorów. Z tego stanowiska zdjęty został Ecape, któremu chcielibyśmy podziękować za wkład jaki wniósł w nasze forum. Testowo na tą pozycję został przyjęty Keola odznaczający się pomysłami na renowację, a także pomysłami na porządek jaki powinien tutaj panować. Życzmy mu powodzenia! Pozdrawiam, administrator Xyz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników!

Były to... Ciekawe wybory, muszę przyznać. Nieprzeciętne. Jednak nie będę się w to zagłębiał...

Nowym Regentem Pinkie Pie zostaje Spromultis!

Zapraszam was zatem do działu Pinkie Pie, gdzie pokażą się pomysły z najgłębszych odmętów Bezsensu, z których pochodzi rumak Spromultisa (Skrzydlaty Nosorożec)!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris obwieścił baaaardzo długi urlop... Zatem dział Lyry i Bon Bon stoi pusty.

Ogłaszam nabór na opiekuna tego działu! Kreatywność i oddanie!

Na zgłoszenia czekam do 6 września. W przypadku braku żadnych zgłoszeń, bądź w przypadku, kiedy to żadne zgłoszenie mnie nie zadowoli - usunę dział.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dawka nowości i zmian!

Dzisiaj będziemy mieć jedna bardzo poważną zmianę (której pewnie będę żałował) i... Sprostowanie.

Zacznijmy od sprostowania:

Solaris zrezygnował z Avatara Lyry... By mial problemy prywatne, w które wnikać nie będziemy. Po prostu spanikował, nie wiedział, co ma robić. Chciał odejść z forum. I to WY drodzy użytkownicy sprawiliście, że tego nie zrobił. I to dla was solaris wciąż chce prowadzić dział Lyry i Bon Bon.

Ja nie mam zamiaru odebrać mu tej możliwości.

Zatem nowym Avatare Lyry i Bon Bon jest... Stary Avatar Lyry i Bon Bon - solaris!

Czas na drugą poważną zmianę...

Skoro tak bardzo tego chcecie, to będziecie to mieć.

__________________________

Dołączona grafika

VS

Dołączona grafika

Wojna domowa w Equestrii. Bratobójcza walka o wadzę w utopijnej krainie, gdzie niegdyś rządziły dwie kochające się siostry. Każdego dnia i nocy niezliczone equestriańskie istnienia giną w imię zwykłej wojny. Bracia, siostry, rodziny, przyjaciele... Wszyscy stają po przeciwnych stronach wojny i mierzą do siebie nawzajem w jednym celu - zabić, ku chwale swej władczyni.

Bezmyślny mord, nienawiść, przed którą obie księżniczki przestrzegały, zawładnęła tą piękna krainą. Czy to właśnie tak wygląda Apokalipsa w Equestrii?

Zapewne. Obie siły posiadają własne taktyki, strategie. Obie strony rekrutują nowych żołnierzy, by mogli oddać życie w imię ich racji. W imię prawdziwego kłamstwa.

I TY stań pomiędzy wyborem i przekonaj się, gdzie leży prawda, bądź zgiń, jak każdy inny - w kłamstwie i nienawiści.

__________________________

Oto powstaje dział, poświęcony Wojnie Domowej w Equestrii - bez wątpienia jednej z NAJBARDZIEJ BEZMYŚLNYCH, KRWAWYCH I NIENAWISTNYCH części fandomu.

Rozkoszujcie się tą wojną. Rozmawiajcie o tym, jak wspaniała jest jedna, bądź druga strona barykady...

Jednak pamiętajcie...

JA WAS OBSERWUJĘ

Jeśli kiedykolwiek wasze obietnice, na temat braku konfliktów i wysokiego poziomu w dziale zostaną złamane, dział zostanie zamknięty i liczbę osób, które zaszczycę hasłem, policzę na palcach jednej ręki osoby, która ma kikuty.

Wielki Avatar Tarreth

!Ważny Komunikat Dodatkowy!

Wczoraj wieczorem na ShoutBoxie była rozmowa na temat shippingów. głównie OCxCanon.

Z mej strony padło wiele ostrych słów w stronę tej gałęzi shippingów, których nie cofnę - bo tak uważam. Uważam, że OC i ponifikacje "twórców" takowych fanficow i fanartów są co najmniej głupie i niesmaczne. Uważam też samych twórców za fanboyów, którzy w nosie mają prawdziwe odczucia ich idolki, bo robią "chamski rush" w stronę "związku"

Serio - What The Buck?

Wtedy do tematu wdarł się taki shipping OCxCanon z naszego forum. Z Działu Zapytaj Twilight Sparkle, gdzie Kirara i Niklas stworzyli taką parę. Mówiąc o mojej szczerej nienawiści do tych shippingów nie myślałem kompletnie o tym z naszego forum - do czasu, gdy mi o nim wspomniano. I to wtedy po raz pierwszy ujrzałem, ze mój Prawy Gniew, moja Święta Furia może być.. Niesprawiedliwa.

Czytam bowiem odpowiedzi Twilight Sparkle i je lubię. Uśmiecham się, dostaję ciekawe odpowiedzi na najróżniejsze pytania. Nie nienawidzę, bowiem ani Kirara, ani Niklas nie należą do grupy "fanboyów" (i fangirls oczywiście).

Naturalnie, zawsze mam niesmak z reszty shippingów OCxCanon, które są wstrętne i bezmyślne. Zostaje niesmak, który sprawia, że ciągle gdzieś głęboko mam obawy - ot przyzwyczajenie. Z drugiej jednak strony wiem, że to obawy bezpodstawne, bo ten shipping nie skupia się na samym shippingu, a jedynie urozmaica same pytania.

Z tej strony pragne oficjalnie przeprosić Avatara Twilight Sparkle, Inkwizytorkę Kirarę i Regenta Twilight Sparkle, Niklasa. Gdyż przy zdrowych zmysłach nic bym takiego powiedział - bo tak nie uważam.

Przepraszam wam. Poniosło mnie i jest mi na prawdę przykro...

Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został zmieniony sposób przyznawania dostępu do działów MLN i MLS. Z powodu dość częstych wycieków haseł do tych działów stwierdziliśmy, że najlepszym sposobem będzie po prostu ręczne przyznawanie uprawnień. By otrzymać uprawnienia wejścia do działu, należy napisać do Wielkiego Avatara lub Administratora forum. Warunek otrzymania dostępu - ukończone 18 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piszę tą informację dlatego, że ktoś mnie... Obudził. Piszę teraz dlatego, że kiedy kompletnie zapomniałem o świecie, przyszli ludzie i mi o nim przypomnieli.

Dziękuje solarisowi i Sliverowi - to dzięki nim nie zgubiłem się w tym wszystkim.

Przejdę do rzeczy:

Mam atak depresji. Nic mi się nie chce, nie myślę o niczym, mam w głowie chaos. Czas nie istnieje, jest tylko inny moment "Teraz". Dopadły mnie problemy, o których tutaj nie będę mówił, a o których opowiem (albo nie opowiem) na prywatnych rozmowach... O ile odpisywać będę.

Wszystko zatykane kilogramami czekolady i litrami coli.

Wiem, ze w ostatnim... Tygodniu? Dwóch? Moja aktywność na forum bardzo spadła. Nie chciało mi się nic robić, nadal mi się nie chce. Jednak przypomniano mi, co jest ważne - KTO jest ważny. A ważni jesteście Wy.

I dlatego z tego miejsca mówię, ciężko będzie ze mną cokolwiek ustalić w najbliższym czasie. Ciężej, niż zazwyczaj. Jednak nie zapominam o pewnych sprawach i staram się robić w ich kierunku... Cokolwiek. W razie czego, spamujcie mi, gdzie się da, na coś w końcu odpowiem.

Przepraszam Was za to, co się dzieje wokół. Co się dzieje ze mną. Jednak ja też jestem tylko człowiekiem (mimo, że nieraz robię wszystko, by nim nie być) i czasem uginają mi się kolana pod ciężarem wszystkiego.

Musze po prostu odpocząć.

Forum odwiedzać będę, lecz... Nie wiem, jak te odwiedziny będą wyglądać. Nie oczekujcie zbyt wiele.

Przepraszam Was wszystkich, zwłaszcza wyżej wymienionych solarisa i Slivera, oraz Braeburna. W ostatnim czasie to oni najwięcej cierpią na moim stanie.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ważna informacja, moi drodzy.

W związku z tym, że opiekunowie Samotni Pinkameny razem stracili chęci i siłę na opiekę nad działem, a ja zmęczony jestem ciągłym szukaniem opiekunów wyżej wymienionego działu, ogłaszam, że Samotnia Pinkameny zostaje zamknięta i przeniesiona do Archiwum.

Nie mam pojęcia, czy dział kiedyś wróci do życia. Pewnie wiele wody upłynie, zanim zacznę słuchać jakichkolwiek ofert na ten temat.

Pamiętajcie, kochani:

Opieka działem to nie zabawa. Wymaga poświęcenia, ambicji i przede wszystkim wytrwałości. Najpierw upewnijcie się, ze starczy wam sił, potem zastanawiajcie się nad złożeniem podania.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...