Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Bronies,

Po rozmowie z Wielkim Avatarem Lukinerem, doszliśmy do wniosku, że trzeba zmienić pewną rzecz. Właściwie to uczulić na nią, zaostrzyć prawo w jej kierunku:

Wszystko, co związane jest z Rule #34, bądź bardzo drastyczną treścią od tej pory jest po prostu ZAKAZANE.

Nie wolno postować krwawych, psychodelicznych materiałów, ani treści o podejrzanych kontekstach.

Na forum trafia młodzież i dzieci. Mam nadzieję, że rozumiecie tą decyzję.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlachetni Bronies!

Niedawno do grona naszego forum dołączyła nasza siostra, Applejuice.

Już od początku, gdy zobaczyła, co się dzieje w dziale Applejack, zapragnęła to zmienić i zaoferowała swoją pomoc, jako Avatar. Jak już wszyscy wiecie pokładam wielkie nadzieje w naszych nowych kompanów, tak więc zgodziłem się przyjąć Applejuice na to stanowisko.

Powitajcie gorąco nowego Avatara Applejack - Applejuice!

Wspierajmy ją w tym ważnym zadaniu! Pamiętajcie, że budujemy to forum razem!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Kolejne wspaniałe wieści! Kolejny nowo przybyły Brony, Xyz72 zaoferował siebie do pomocy w opiece nad kucykami!

Zapragnął, by przybytek Rarity odżył, zapragnął czegoś dokonać dla naszej społeczności.

I niniejszym z dumą ogłaszam, że został on mianowany nowym Regentem Rarity!

Życzmy mu wszystkiego dobrego na nowej ścieżce forumowego Brony'ego!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Jest to wielki dzień dla naszego forum! Pragnę obwieścić bardzo ważne rzeczy, które na pewno zaobserwował, ale wypada to ogłosić:

Po pierwsze:

WRÓCIŁEM!

Tak, oto jestem z powrotem, w pełni dysponowany dla naszego małego królestwa. W związku z tym K0zioł - zaufany Regent Wielkich Avatarów może odpocząć.

W związku z moim powrotem, pragnę ogłosić kilka najważniejszych zmian, jakie już nastąpiły, a jakie i są w planach:

- Nasz brony, Olson został zdegradowany do rangi Brony'ego, jako że i tak nic nie robił. ++++

- Otworzone zostały przybytki, poświęcone Księżniczce Celestii, a także jej siostrze - Lunie i jej mrocznemu wcieleniu, Nightmare Moon

- Stworzony został dział, w którym możecie publikować swoje OC kucyki w dziale Twórczości Forumowiczów.

W planach mamy:

- Otwarcie działu, w którym każdy z nas będzie mógł prowadzić sesje RPG dla innych. Póki co ustalamy, do czego ograniczyć możliwości twórców

- Stworzenie systemu konkursów dla wszystkich Bronies: Konkursy byłyby zróżnicowane - malarskie, pisarskie, programowe, muzyczne i inne. Pracujemy nad ogółem idei.

W związku z zapowiedziami, które przedstawiłem wyżej, otwieram w dziale Sugestii temat, w którym będziecie mogli dyskutować na temat działu RPG i konkursów.

Wielki Avatar Tarreth

Chwała wiecznej Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANIE I PANOWIE ORAZ INNI BRONIES!!!!

Część z was prosiła, aby utworzyć dział w kategorii z opowiadaniami w którym można by było zamieszczać nieco bardziej mroczne i straszniejsze opowiadania. Przemyślałem to oraz po rozmowie z ekipą forum utworzyłem dwa nowe poddziały w których będzie można umieszczać takie historie:

  • Pod osłoną ciemności w dziale "Twórczość użytkowników forum"
  • My Little Necronomicon w dziale "Opowiadania wszystkich bronies"
oba działy mają założone hasło więc jedynie osoby osoby, które interesują się takimi fanficami będę mieć tam dostęp... na ten moment po hasło zgłaszajcie się do mnie lub do Tarretha

Pomimo utworzenia tych działów nadal obowiązuje zakaz publikowania krwawych, psychodelicznych materiałów, ani treści o podejrzanych kontekstach w innych ogólnodostępnych działach.

NIECH POTĘGA NOCY BĘDZIE Z WAMI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Po długim braku jakichkolwiek nawet najmniej istotnych nowinek czas na... mało istotną nowinkę.

Kozioł ogłosił, że jest już gotów do ponownej służby, jako Avatar Twilight Sparkle, dlatego też przywróciłem go do dawnego stanowiska, tym samym Kirarę robiąc Regentem.

Nie mniej jednak dział Twilight Sparkle będzie przeze mnie obserwowany.

Za Equestrię!

Swoją nowinkę poda też Wielki Avatar Twilight Sparkle. (Wielki. Mogę się założyć, że jesteś ode mnie mniejszy)

Dziękuję za mało istotną nowinkę, która dotyczy powrotu na stanowisko jednej z głównych osób na tym forum.

Niemniej Wielki Avatar Celestii będzie przeze mnie obserwowany w celu potwierdzenia zbyt dużej ilości fanatyzmu i w razie potrzeby odsunięty ze stanowiska.

Za Bronies!

Mam dziwny humor dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

Nadszedł czas na kolejne nowości!

Geledrin zrezygnował z funkcji Avatara Fluttershy na rzecz dotychczasowego regenta - Flutteryay. Póki co Geledrin będzie pełnił funkcję Regenta, aczkolwiek POSZUKUJĘ CHĘTNYCH na to stanowisko.

Wkrótce kolejne ogłoszenia...

Za Equestrię!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies...

Ostatnio wiele rozmyślałem nad pewna kwestią, która niczym cień przetaczała się obok nas, uprzykrzając nam czas...

Po rozmowie z Wielkim Avatarem Lukinerem doszedłem do wniosku, że K0ziol nie jest w stanie godnie reprezentować Avatara Twilight Sparkle, ani pełnić żadnej znaczącej roli na forum tak długo, jak długo jego prywatne problemy biorą nad nim górę.

Tym samym Avatarem Twilight Sparkle mianuję Kirarę i rozpoczynam kolejną rekrutację na stanowisko Regenta tego kucyka.

Miejmy nadzieję, że Kozioł da sobie radę, a póki co...

Chwała Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie szybkie

Shoutbox wyłączony. Nie powiem na ile, bo po tym co żałosne trio (kuoth56, Kenshin i Kuba Dmode Coke) zaczęło wrzucać uznałem, że nie potrzebujecie tego. Jak nie macie co robić gówniarze to jazda spać lub zajmijcie się czymś bardziej pożytecznym (czytaj. do nauki), a nie marnujecie czas i obrzydzacie innym życie na forum/SB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bronies!

Kuba Dmode Code zaoferował swą pomoc, jako Regent Rainbow Dash i jak zapewne wiecie, postanowiłem przystać na jego kandydaturę.

Od dziś KDC jest Regentem - pełniąc ważną funkcję wierzę, że tak, jak wszyscy inni stanie na wysokości zadania.

Powitajcie nowego Regenta ciepło i serdecznie! Brawo!

Zwycięstwo dla Świętej Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies!

FreeFraQ w porozumieniu z Applejuice zaoferował siebie, jako nowego Regenta Applejack!

Jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż do tej pory piastujący tą funkcję Neiter jest również Avatarem Rarity, co przysparza mu trochę pracy. Zatem na pewno - jak się domyślacie - zaakceptowałem jego kandydaturę, jednocześnie odciążając Neitera od obowiązków!

Ku Chwale Wiecznej Equestrii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z ostatnimi przykrymi wydarzeniami na forum, pragnę wygłosić ważny apel:

Wszystko ma swoje granice, przyjaciele. Zwłaszcza młodzieńcze wygłupy i szaleństwa, prowokowane radością, gniewem i smutkiem. Nieraz byliśmy świadkami nieprzyjemnych sytuacji, bo ktoś miał humor taki, a nie inny, albo inny brony mu stanął na odcisk.

Jesteśmy bronies! Jesteśmy jednym fandomem! Zapomnieliście, kim jesteśmy? Zapomnieliście, jakie mądrości głosimy? Jesteśmy lepsi od tych, którzy fandom potępiają, jeśli potrafimy z błotem zmieszać drugiego bronego, bo nam się nie podoba? Spójrzcie na siebie! Wspomnijcie, co robiliście i zastanówcie się, czy było warto! Nie chodzi tu o forumowe przywileje, a o byt!

Smutek mnie ogarnia na myśl, że takie świnie podkładać sobie możecie z czystym sumieniem. Zastanówcie się nad sobą. Jesteście fanami najbardziej przyjacielskich i serdecznych istot, jakie kiedykolwiek zawładnęły światem (w pewnym sensie) - czy potraficie spojrzeć na siebie z dumą, wiedząc, że wasze akty zaprzeczają temu, co głosi fandom i nasi idole?

Pomyślcie przez chwilę: Jak patrzyłyby na mnie kucyki, gdyby mnie teraz widziały? Jak JA patrzyłbym na siebie, gdybym swoje zachowanie widział z boku?

Staram się prowadzić was tak, byście byli wręcz wzorem dla światowego fandomu. Największa radością dla mnie bylibyście wy, jako wolni od hejterskich zwyczajów wznieśli się na wyżyny nie tylko jako bronies, ale jako ludzie. Byście byli tym, do czego wielu dąży, a czego osiągnąć nie potrafią.

Jesteśmy tylko ludźmi, a zarazem aż ludźmi. Nie poddawajmy się naszym słabościom, a zarazem nie zapominajmy o naszych zaletach.

Tyle z mojej strony.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak większość z was zauważyła (lub nie, ale to nie mój problem jak wpadniecie na czymś) regulamin został zaktualizowany i bardzo proszę o zapoznanie się z nim.

W związku z nowym regulaminem, a konkretnie wpisem o sygnaturach, daje każdemu, hmmm... czas do piątku na poprawienie sygnatury. W piątek wieczorem wyrywkowo zacznę je sprawdzać i w razie czego prosił o ich zmianę lub po prostu usuwał je, a w najgorszym wypadku dla was blokował sygnatury.

Miłej Nocy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies,

Z powodu pewnego bardzo nieprzyjemnego incydentu, Kuba Dmode Coke utracił swoje stanowisko Regenta Rainbow Dash - permanentnie.

Dlatego tez pragnę obwieścić, że stanowisko to jest wolne i tylko czeka na was! Chętnych na piastowanie drugiej najważniejszej osoby w Dziale Rainbow Dash prosze o wiadomość prywatną.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pod młot (tak, tak - Święty Młot Equestriańskiej Inkwizycji ;>) poszedł dział, który do tej pory zwał się "League of Ponies" - pierwotnie stworzony dla graczy LoLa, a później niechlujnie zmieniony w dział dla gier.

Po przemianie powstał "Brony Gaming"!

W tym dziale starałem się poukładać działy przez rodzaje gier, a w każdym rodzaju powstaną tematy, poświęcone konkretnej grze.

Póki co wciąż jest to faza budowy i udoskonaleń, czyli na grę przypada jeden temat. Sprawa zmienia się, gdy dana gra otrzymuje przynajmniej 6 graczy - wtedy dla danej gry powstaje osobny poddział, w którym tematów może być wiele.

Jak postarać się o taki dział? Osoba, która pragnie stworzyć taki dział zbiera prostą listę użytkowników, którzy deklarują się, jako gracze, a potem listę przedstawiają mnie. Ja zajmuję się resztą.

Na chwilę obecną taki dział otrzymała gra League of Legends - bezkonkurencyjny dominator na naszym forum, którego kamieniem węgielnym było polskie forum, poświęcone tej grze.

Zasady działu opisze w Brony Gaming, jako swego rodzaju... regulamin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STOP! Hammertime!

Tym razem mam do obwieszczenia jedynie złe wieści.

Avatar Pinkie Pie i Regent Fluttershy opuszczają swoje stanowiska.

Avatar Pinkie Pie jest nieaktywny, więc niepotrzebny. Pełnić jego funkcje będzie EmoTacoZ (pełnić funkcje, nie być Avatarem)

Regent Fluttershy to typowy śmierdzący leń.

W tym miejscu ogłaszam nabór na te stanowiska! Chętnych bardzo proszę o podesłanie PW, zatytułowanego "Avatar/Regent* XXX"

List powinien zawierać krótką i konkretną motywację, dlaczego to właśnie ta osoba powinna zostać Avatarem, badź Regentem.

W tym punkcie chciałbym powitac elizabettę jako nowego Regenta Rainbow Dash - gratuluje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała Equestrii!

kuoth56 zgłosił się, jako kandydat na piastowanie funkcji Avatara Pinkie Pie.

Jest aktywny, bystry, dość szalony i grimdarkowy - czyli cała Pinkie w każdej z odsłon!

Dlatego tez zaakceptowałem jego kandydaturę - powitajmy nowego Avatara Pinkie Pie, kuotha!

Wciąż poszukuję osoby, która zechciałaby przyjąć rolę regenta Fluttershy. Pozostawienie tej roli samemu Avatarowi jest trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy, przyjaciele, bronies...

Po wielu tygodniach wytrwałości, oddania, zaangażowania, nieugiętości w obliczu niejednej przeszkody... Robiąc wszystko, by nasze forum stało się choć trochę lepsze - nasz Soczek (Applejuice) udowodniła, ze jest dobrą kandydatką, jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą, by zająć miejsce obok mnie i Lukinera w panteonie administracji.

Jest to jedna z najważniejszych decyzji, podjętych w celu uświetnienia naszego wspólnego przybytku.

Wiele wspaniałych pomysłów, ambicja, pewność i chęci - do tej pory ograniczane były brakiem jej dostępu do takowych możliwości - to się właśnie zmienia!

Powitajcie Applejuice, jako administratorkę naszego forum!

Jako administratorka może zachować dotychczasowe funkcje Avatara Applejack.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, bronies!

Ostatnie stanowisko na forum zostało przyznane!

Regentem Fluttershy zostaje system6, który już dowiódł swojej wartości. Ja nie tylko wierzę, ale WIEM, ze z ostatnimi zmianami w ekipie forum przeżywać będziemy głównie wzloty!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na długo wyczekiwane odświeżenie pamiętników!

Avatarzy, regenci, Bronies...

Istnieje na forum ranga... Której kolor przyćmiewa wszystkie inne...

Istnieje ranga... Której prestiż wychodzi poza zwykłego przedstawiciela zarządu...

Istnieje ranga, która jest WYRÓŻNIENIEM. Wyróżnieniem, świadectwem wiedzy, szacunku i podziwu wobec użytkownika...

Czempioni

Zasada jest prosta:

Każdy może być Czempionem, jeśli zasługuje. Zasłużyć na to może aktywnością, wyróżnianiem się spośród wszystkich innych bronies wiedzą, kreatywnością i pozytywnością.

Zasada wydawania rang jest prosta:

Jeśli Twoja wypowiedź w pamiętniku zostanie okrzyknięta najlepszą, jeśli Twoje pytanie do kucyka będzie wręcz urzekające, kluczowe i niebagatelnie świetne - możesz być Czempionem.

Czempionem Equestrii.

W każdym dziale będzie temat, w którym Avatar (i tylko Avatar, chyba, że Regent się porozumiał z "przełożonym") będzie umieszczał nick zasłużonego, oraz oczywiście samą zasługę - czym sobie zasłużył.

Wtedy posiadający prawa nadają Czempionowi odpowiednią rangę, a Czempion widoczny jest, jako ktoś wyjątkowy - wznoszący się ponad innych.

Ranga przyznana jest a okres tygodnia (7 dni) a dnia ostatniego rangę tę traci.

Szara rzeczywistość czeka! Okres Twej Chwały minął!

Czy aby na pewno?

Nie.

Będąc aktywnym, w dalszym ciągu wykazując się tym, czego brak innym masz szansę utrzymać swą rangę, a nawet pozbawić jej kogoś innego!

Będąc Czempionem wciąż wszakże możesz wypowiadać się w przygodach, możesz pytać... I będąc Czempionem możesz wciąż być tym nagradzany!

Dlatego nie jest powiedziane, że na osiem kucykowych działów wypada ośmiu Czempionów - Czempion może być jeden - Jedyny, niepowtarzalny Mistrz nad Mistrzami. Zdobywca wszystkich tytułów Czempiona...

Może być okrzyknięty...

Legendarnym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bronies, Jako, że Tarretha nie będzie przez dłuższy czas, poprosił mnie, abym mianowała użytkownika Xyz72 administratorem. Wiem, że jest to dobra decyzja, ponieważ znam naszego Xyzia - i wiem, że sprawdzi się w nowej roli. Szczególnie, że wie co nieco o grafice, więc na pewno w jakiś sposób pomoże forum. Zna się na rzeczy, dodatkowo jest bardzo aktywny - idealny kandydat, by przez te kilka dni pomóc mi opiekować się forum. Dlatego - powitajcie użytkownika Xyz72 jako administratora! Applejuice Administrator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy forum MLP Community,

Jak zapewne zauważyliście - mamy poważny problem z funkcjonalnością i płynną pracą forum. Niestety my nie kontrolujemy pracy serwera, nad którym czuwa subforum.pl. Staramy się jednak zebrać jak najwięcej informacji o tych błędach i skontaktować się z pomocą wymienionego serwisu. Będziemy informować na bieżąco o stanie forum.

Przypominam też o naszym koncie facebook'owym - tam możecie szukać informacji w przypadku jakiegoś większego błędu.

Xyz72

Administrator techniczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy forum MLP Community,

2 dni temu (27 stycznia) przenieśliśmy się na nową stronę dającą nowe możliwości i pozwalającą na porządny rozwój naszej strony. Jesteśmy także uwolnieni od wszelkich zacięć spowodowanych poprzednim serwerem (takie małe porównanie prędkości). Teraz - gdy mamy taką swobodę działania, potrzebujemy wszelkich waszych pomysłów by usprawnić forum. Niestety mogą pojawić się błędy związane z nowym serwerem, które prosiłbym o zgłaszanie w tym temacie.

Xyz72

Administrator techniczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...