Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

No dobrze... To bawimy się dalej, tak? Dobra.

Dziś kilka zmian:

Po pierwsze, ponieważ Regnum Lunae leży, a z Lukinerem nie ma kontaktu, to mianuję Regenta Księżniczki Luny.

Tym razem nie jest to plebiscyt, bowiem już wybrałem, kto będzie zajmował to stanowisko.

Pogratulujcie Kuothowi!

Po drugie, powstaje dział Przygody Daring Do!

Black Hayate i Neon długo walczyli o utworzenie takiego działu, wiec daję im tą szansę. Razem będą dzielić się obowiązkami, związanymi z opieką nad takim działem, aczkolwiek tylko Neon otrzymuje status moderatora.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został dość mocno zaktualizowany regulamin forum:

  • Wprowadzono nowy punkt "Postanowienia końcowe",
  • Zostały poprawione postanowienia dot. gore/clopów na Shoutboxie. Od teraz obowiązuje całkowity zakaz proszenia i komentowania tych prac. Wielu użytkowników denerwują ciągłe prośby o nie, dlatego postanowiliśmy, że zamiast tego w działach MLN/MLS zezwolimy na rzucanie fanartów.
  • Poprawiono również podpunkt NLR/SE, ponieważ ta tematyka jest już zezwolona na forum,
  • Poprawiono punkt "Ekipa forum",
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś... Smutne w sumie wieści.

Applejuice - Nasz forumowy Soczuś, Pogromczyni Smoków, najdłużej panujący i bez wątpienia najlepszy Avatar Applejack... zrezygnowała z pełnionej funkcji i oddała tytuł.

Jest zmęczona, czuje, że się wypaliła. Możliwe. Jednak nie zmienia to faktu, ze to Ona sprawiła, ze dział Applejack na prawdę żył.

Tak więc przyjąłem Jej rezygnację.

Ostatnie, co mogę zrobić, to http://www.youtube.com/watch?v=r2-PJRYHx60. Odpoczywaj, Soczku, bo zasłużyłaś.

Teraz część mniej poruszająca, aczkolwiek też dotyczy działu Applejack.

Replin, Regent Applejack zostaje wydalony, bo nie robił kompletnie nic już tydzień po wyborze na Regenta.

Zatem Dział Applejack pozostaje pusty. Czekam na ludzi, pragnących kontynuować działo Soczka, ludzi ambitnych i kreatywnych, którzy ukochali sobie naszą farmerkę.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SystemShy wyrzekł się wszelkich praw moderatorskich - łącznie tych, związanych z opieką nad działem Cutie Mark Crusaders.

W związku z tym, dział stoi na barkach Fragina, który ma prawo przeprowadzać rekrutację na własną rękę. Do niego proszę się zgłaszać, pytać, co zrobić, by złożyć kandydaturę.

Nominacje Fragina zostaną rozpatrzone przez Wielkiego Avatara, z pomocą Administracji i werdykt zostanie wydany.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regent Applejack wybrany!

Tytuł, honory, prawa i obowiązki Regenta zostają przyznane Hippisowi, który wydał się ekipie forum najbardziej odpowiedni do pełnienia tej funkcji!

Niestety, żadne z podać, dotyczące Avatara naszej Farmerki nie przekonało administracji, przez co poszukiwania Avatara trwają nadal. Może to jesteś właśnie Ty?

Podania nigdy nie miały schematu. Mają być kreatywne, ambitne i mają mnie przekonać. Standardowo - proszę wysyłać je na PW.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy!

Appejack ma już pełną obsadę!

Avatarem Applejack zostaje niedawno wybrany Hippis, podczas gdy rolę Regenta przejmuje jego znajoma, Moonlight.

Dobry kontakt między Avatarem i Regentem jest kluczem do sukcesu. Ekipa uznała zatem, że taka decyzja będzie najodpowiedniejsza.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja do Inkwizycji oficjalnie otwarta!

Wszystkich chętnych, ambitnych, posiadających dużo czasu i potrafiących pilnować porządku, a przy tym będące komunikatywnymi i pokojowo nastawionymi do użytkowników proszę o wysyłanie oficjalnych podań na PW do mnie, lub jednego z Tech Adminów.

Podanie powinno zawierać:

- Krótką informację o sobie

- Doświadczenie

- Dostępny czas

- Inne materiały, mogące przekonać o decyzji.

Kompozycję zostawiam wam. Ma być czytelnie i elegancko.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Avatar Fluttershy, kubagaw2 - zrezygnował z pełnionej dotychczas funkcji.

Co za tym idzie, stanowisko, tytuł, prawa i obowiązki Avatara czekają na kogoś, kto się tym zajmie.

Szukamy osoby wytrwałej, kreatywnej, ambitnej. Nie chcę, by po miesiącu taki kandydat stwierdził, że ma za dużo zajęć, bądź nie ma pomysłów i chęci - nie.

Jeśli jesteś chętny, a czujesz, że znając siebie, coś takiego możesz zrobić - to podaruj sobie.

Podania standardowo proszę przesyłać do mnie na pw. Nie mają schematu, co jest zamierzone - macie wykazać się kreatywnością, pomysłowością. Macie tym podaniem sprawić, że czytający je powie "To jest ta osoba!".

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Mam dla was dobrą wiadomość:

Wybrany został nowy Avatar Fluttershy - SystemShy!

Chciałbym również przekazać wam... Złą.

Flutteryay, najdłużej pełniący funkcję Regenta użytkownik, zrezygnowała. Tak samo, jak Applejuice, tak i Yay zrezygnowała z tych samych powodów. Przybyły razem, obie w tym samym czasie przejęły funkcje Avatarów działu Applejack i Fluttershy, sprawiając, że działy magicznie ożyły.

Teraz obie odpoczywają od tej ciężkiej pracy - zasłużyły na ten odpoczynek.

Wieść jednak niesie, że... Niedługo wrócą z czymś ciekawym. Czekamy!

Wolne stanowisko Regenta Fluttershy przejął Future Pony, który razem z Systemem przywróci działowi jego świetność!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Moi drodzy,

Avanidius, Regent Rainbow Dash zrezygnował z tytułu, jego przywilejów i obowiązków.

Co za tym idzie, stanowisko jest wolne i czeka na kogoś kreatywnego, ambitnego, kto nie boi się pracy w zespole. Trzeba opiekować się działem Rainbow Dash!

Podania proszę przesyłać na moje PW. Nie ma żadnej reguły ich wyglądu - mają być kreatywne i przekonujące, ze to właśnie TY powinieneś zostać Regentem najszybszego pegaza w Equestrii!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybory zakończone!

Nowym Regentem Rainbow Dash zostaje Cuddly Doggy. Pewna siebie, zadziorna, niemal graniczy z bezczelnością. Jednak też przypomina Rainbow Dash, a i ma plany, co do działu, które uzgodni z Avatarem.

Myślę, że doskonale sprawdzi się na nowym stanowisku. Gratulacje!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna zmiana!

Po ponad roku... Ekhem... "funkcjonowania", ranga, tytuł, prawa i obowiązki Wielkiego Avatara Luny zostały usunięte.

Powiernik tego stanowiska powinien zostać zmieniony, lecz w rozmowie z administracją, stwierdziliśmy, że nie powinnniśmy dawać praw administratora jeszcze komuś. Dlatego główny opiekun Działu Luny zostaje zdegradowany do Avatara.

I tutaj druga informacja.

Nowym Avatarem Luny zostaje Syrenka Arjen!

W istocie nie wyobrażam sobie nikogo, kto byłby w stanie lepiej podejść do tego działu, a co Arjen udowodnił już nieraz.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada... Bym oficjalnie przeprosił za pośpiech w mym działaniu.

Chciałem nie zniszczyć, nie zakazać, a poprawić to, co tak lubicie. Spam jest zły i wy to wiecie. Spam jest zakazany i to też wiecie. Zacząć coś od początku jest czasem lepiej, niż naprawiać na bieżąco. Zatem podjąłem taką decyzję.

Nie dałem wam czasu na oswojenie się z tym, fakt, co jest moją winą. Jednak pamiętajcie...

JA NIGDY NIE ROBIĘ NIC, BY WAM ZASZKODZIĆ!

Wielki Avatar Tarreth

Wololo, Tarreth wali byki. http://img404.imageshack.us/img404/8088/skanowanie0028i.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika
Luna's Chariot by Mixermike622




Witajcie wierni poddani!

Kłaniajcie się przed potęgą Nightmare Moon, bowiem to jej noc nadchodzi! Niechaj czar duchów zawita na forum!
Niechaj strach dziś przepełni wasze serca, bo to on będzie wtenczas Waszym przewodnikiem!




*klania się przed Luną*


Witajcie!
Chciałbym Wam przedstawić haloweenową modyfikację stylu(skromną, acz zawsze coś xD)! Nie będzie ona u nas długo(bo na czas haloween tylko :D), lecz mamy nadzieję, że umili wam zabawę na forum!

Dziękuję Cartoon Tigerowi za pomoc z wektorami :)


*Pinkie Loves her Candy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Avatar Pinkie Pie, Domine zrezygnował ze stanowiska. Od jakiegoś czasu jest moderatorem i lubi tą pracę, poświęcając jej to, co niegdyś poświęcał działowi różowej imprezowiczki.

Co za tym idzie, stanowisko to jest wolne i czeka na nowego przedstawiciela!

Podania proszę wysyłać do mnie. Nie posiadają schematu, bo mają charakteryzować się kreatywnością, mają uświadomić czytającemu, że to właśnie ta osoba jest stworzona do tego zadania.

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nowym Avatarem Pinkie Pie zostaje DiscorsBass!

Wierzę, że zostawiam dział różowej klaczy pod właściwymi kopytkami.

Korzystając z okazji, chciałbym przypomnieć zwykłym użytkownikom, że każdy ma prawo zakładać temat, dotyczący danego kuca w jego dziale. Jedyne, o czym musi pamiętać, to regulamin, no i by tematy się nie powtarzały. Dlatego nie wstydźcie się i piszcie!

Wielki Avatar Tarreth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy,

Dzisiejsze ogłoszenie będzie nieco inne, niż dotychczas, aczkolwiek też nie całkiem.

Z ekipy forum dyscyplinarnie zwolnieni zostali:

- Tisosek

- TGaP Syskol

- Hayatuś

Za skandaliczne zachowanie na ShoutBoxie, podczas, gdy jako członkowie ekipy, winni byli świecić przykładem. Takich rzeczy być po prostu nie może!

Wy, użytkownicy macie prawo do poczucia spokoju, pewnego rodzaju swobody, jednak nikt nie może tak lekceważyć wszystkich dookoła i siać chaos - ZWŁASZCZA ekipa forum.

I niech każdy jej członek ma na uwadze, że tego typu zachowania będą karane. Nie potrzeba nam trolli i innych mąciwód w kolorowym gronie.

Co idzie z powyższym,

Po uzgodnieniu, opiekę nad radiem przejmuje Sakadetsu - Wierzę, że podołasz zadaniu przed Tobą postawionemu.

Ponadto, poszukiwany jest opiekun do działu Trixie. Musi być to osoba odpowiedzialna i kreatywna. Standardowo - zgłoszenia proszę przesyłać do mnie na PW.

Zastępcy dla Tisoska nie poszukujemy.

Dbajcie o to forum, bo jest to nasza wspólna rzecz. To od was zależy, czy chcecie odwiedzać sympatyczne, wesołe forum, czy przepełnione kłótniami zbiegowisko. Popatrzcie najpierw na siebie, na swoje wady, a potem patrzcie na innych.

Proszę was.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Dzisiajsze zmiany dotyczą działu Trixie i Daring Do:

Neon, dotychczasowy opiekun dział bohaterki książek przygodowych dostaje pod swoje skrzydła Trixie, podczas gdy na jego miejsce wchodzi Cloudchaser.

Wszystko ustalili między sobą, ze mną - więc nie widzę problemu.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika
http://aloopyduck.deviantart.com/art/Pinkie-Pie-Party-wallpaper-288661263

Witajcie!


Jak zapewne Wam wiadomo, już jutro odbywa się pierwszy polski konwent MLP.
Z racji tego, że nasi administratorzy w składzie: Tarreth, Siper oraz ja, tj. Skysplit, również wybieramy się na ten konwent i pragniemy napisać dla Was relację z ów wydarzenia, a jeżeli uda nam się ukraść pożyczyć od kogoś sprzęt, postaramy się dla Was przesłać doświadczenia nabyte już w pierwszym dniu.
W najgorszym razie zaczniemy nagrywać żelazkiem.
Postaramy się zebrać też naszą ekipę i nagrać wspólnie krótki film.


Do tego mamy dla Was jeszcze parę informacji, które mogły niektórym z Was umknąć, a z pewnością są ciekawe.

Jak EquestriaDaily poinformowała na swoich łamach(link), jeden z przedstawicieli BronyTV.net zagości na konwencie oraz również stworzy relację z niego.

Organizatorzy przesyłają także informacje o wejściówkach. Szczegóły na facebooku: https://www.facebook.com/MyLittleKonwent/posts/290277667760196

Na konwencie będziecie mogli kupić sobie gadżety Pony-related. Listę wystawców znajdziecie tutaj
Podziemnie Pracownie poinformowały także(nie nas, organizatorów konwentu :P), iż będą robić naszywki na miejscu, dlatego przygotujcie swoje wzory na jakichś przenośnych dyskach, pendrive'ach czy co tam macie jeszcze :D




Oficjalna strona konwentu
Oficjalna strona organizatorów konwentu, grupy R-Squad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, ze ten dzień w końcu nastąpi...

Moi drodzy, dziś ogłaszam, że dwóch Avatarów zrezygnowało z pełnionej funkcji. Są to:

- SystemShy, reprezentujący Fluttershy

- Kirara, odpowiedzialna za Twilight Sparkle.

Działy te poszukują zatem nowych Avatarów. Podania proszę wysyłać do mnie. Mają być kreatywne, ambitne, ciekawe i zachęcające.

Gdy decyzja zapadnie, ogłoszę nowych Avatarów.

Wielki Avatar Tarreth

Edit:

Regent Twilight Sparkle, Niklas też zrezygnował.

Dział Twilight Sparkle jest pusty.

:octcry:~Sip

Cierpię :octcry: ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazali pisać mnie, więc piszę!

Kolejna przebudowa regulaminu za nami! W związku z pewnymi jego możliwymi wadami, bądź innymi aspektami, przez które użytkownicy mogli go nie lubić, postanowiliśmy napisać go na nowo - tym razem mam nadzieję z oczekiwanym skutkiem.

Zatem oto i jest! Nowy regulamin MLPPolska!

Zapoznajcie się z nim koniecznie!

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na ogłoszenia!

Wybraliśmy brakujących ludzi do ekipy.

Otóż, działem Twilight Sparkle zajmie się:

Tric, jako Avatar

bobule, jako Regent (Nie zawiedź mnie, chłopie...)

Natomiast Avatarem Fluttershy zostaje Stachul (Ciebie też się to tyczy!)

Wierzę, że osoby wytypowane spełnią postawione przed nimi wymagania, będą wykonywac swe obowiązki i mądrze rozporządzać swymi prawami.

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...