Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Dobry, ja tu tylko na chwilę.

 

Z dniem dzisiejszym, a raczej nocą, rusza dział Pani Nocy.

Jego Opiekunami są Sosna oraz Uszatka. Obydwoje jako (aktualnie) jedyni z Opiekunów zachowują swoje stare kolory, ze względu na pełnione przez nich funkcje moderatora i grafika.

Życzmy im powodzenia i zapraszam do odwiedzenia działu.

 

Posprzątaliśmy też listę ekipy forum, więc jakby ktoś chciał się skontaktować z osobą odpowiedzialną za dany dział, tutaj można zobaczyć kto kim jest. Lista ta jest również dostępna z górnego menu Przeglądaj -> Ekipa.

 

Przy okazji przypominam, iż osoby posiadające pomysł na prowadzenie działu którejś z postaci ciągle mogą podsyłać swoje podania razem z pomysłami na prowadzenie działu do administracji. Po zapoznaniu się z ich treścią skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów.

 

To by było na tyle.

Życzę Wam dobrej nocy/dnia następnego.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kolejna ekipowa roszada.

Opiekunem Applejack zostaje nie kto inny jak @Fayer Storm 26. Życzmy mu powodzenia na nowo obranej drodze życia. Niech jabłka będą z Tobą, Fayer!

 

 

Przy okazji pozwolę sobie przypomnieć:

Masz pomysł na dział? Uważasz, że byłby z Ciebie dobry Opiekun jednej z postaci? Zgłoś się do nas i przedstaw swój pomysł!

Doświadczenie nie jest wymagane - w końcu każdy kiedyś musi zrobić coś po raz pierwszy.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry.

Powstały dwa nowe działy postaci: Chata Zecory i Gabinet Dentystyczny Minuette

Zecorą zaopiekowała się nasza Pani Moderator @Cahan, natomiast Colgate przygarnął @Bertram Quist

Życzmy im powodzenia i zapraszam do odwiedzenia działów.

 

Przy okazji pozwolę sobie przypomnieć:

Masz pomysł na dział? Uważasz, że byłby z Ciebie dobry Opiekun jednej z postaci? Zgłoś się do nas i przedstaw swój pomysł!

Doświadczenie nie jest wymagane - w końcu każdy kiedyś musi zrobić coś po raz pierwszy.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dobry, ja tu tylko na chwilkę.

 

Jak zapewne część już z Was zauważyła, dzisiaj w życie wchodzi nowy, odświeżony, domyślny wygląd forum - MLPPolska United.

Docelowo miał on zastąpić "MLPPolska 3", ale uznałem, że jeszcze nie pora na to. Dostanie on osobne poprawki w późniejszym czasie (równolegle z jego ciemnym odpowiednikiem).

 

Wszystkie propozycje zmian, przemyślenia, uwagi, obelgi, znalezione błędy i inne wymysły na jego temat możecie zostawiać tutaj. Każda opinia jest dla mnie ważna.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi wyłapać przedpremierowe błędy.

 

Uprzedzając pytania w stylu "dlaczego mobilny wygląd jest taki ciemny?" - są dwa powody:

1) zrezygnowałem z grafik, żeby jak najbardziej obniżyć ilość używanego transferu, oraz odmulić starsze komórki z małą ilością RAMu.

2) dzisiejsze smartfony w większości posiadają ekrany AMOLED (co to?), a te zużywają mniej energii na ciemnych kolorach (przy czarnym nie pobierają wcale - są wyłączone).

 

Życzę Wam miłego pobytu na naszym forum.

 

Spoiler

chrome_2017-07-29_06-23-20.jpg

 

  • +1 8
  • Mistrzostwo 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A cóż to się stało w tych reputacjach?!?!?!

ADMINY ZNOWU POZMIENIAŁY REPUTACJE!!!! NA STOS Z NIMI!!!

 

Ekhm, więc tak. Śpieszę z wyjaśnieniem, co który przycisk robi, kolejno od lewej do prawej:

chrome_2017-08-31_22-47-59.png

Lubię to (+1)
Mistrzostwo (+1)

Haha (+1)

Wtf (neutralna)
Smutny (neutralna)
Nie lubię (-1)

+1 (+1)

 

Tak jak podczas poprzedniej zmiany, będę ściśle monitorować system reputacji. Dodatkowo, ze względu na większą ilość opcji, zwiększony zostaje dzienny limit pozytywnej do 20 sztuk (negatywna pozostaje bez zmian).

  • +1 4
  • Lubię to! 5
  • Mistrzostwo 3
  • wtf 9
  • Smutny 2
  • Nie lubię 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ohayo, ja tu tylko na chwilkę.

 

Na ten moment poszukujemy chętnych do opieki nad działami postaci:

  • Księżniczka Luna (pomoc w prowadzeniu)
  • Rainbow Dash (opiekun na pełny etat)
  • Fluttershy (opiekun na pełny etat)
  • Applejack (opiekun na pełny etat)
  • Sunset Shimmer (opiekun na pełny etat)
  • Król Sombra (opiekun na pełny etat)
  • Trixie (opiekun na pełny etat)

Wymagania na Opiekuna działu Luny znajdziecie [tutaj]. Jeżeli chcesz wspomóc Lunę, złóż swoje podanie [tutaj].

Wszystkie pozostałe podania na Opiekunów, lub chęci prowadzenia własnego działu proszę kierować bezpośrednio do mnie -> [złóż podanie]

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie tu dużo ostatnio...

 

Z dniem dzisiejszym aktualizujemy Regulamin Forum. Zmiana ma wartość głównie kosmetyczną, mającą na celu ujednolicenie i poprawienie czytelności. Pojawiły się też dodatkowe punkty w zakresie kont Użytkowników.

Jeżeli akceptujesz wprowadzone zmiany - nie musisz nic robić.

W przypadku gdy nie akceptujesz zaktualizowanego regulaminu, możesz złożyć prośbę o blokadę lub usunięcie konta [złóż prośbę].

 

Zaktualizowany i rozbudowany został też Taryfikator Ostrzeżeń. Znajdziecie go w tym samym temacie, co Regulamin Forum.

  • +1 6
  • Nie lubię 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoi Hoi! Niespodzianka, to znowu ja!

 

Do postaci poszukujących Opiekuna dołączyła Fluttershy. Obecny Opiekun "wyparował" ponad trzy miesiące temu i tyle go widziano, przez co utracił posadę.

Jeżeli chcesz się zająć Drżypłoszką [wyślij swoje podanie już teraz!]

 

Pełna lista postaci poszukujących Opiekuna dostępna jest [tutaj].

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, oh. Chyba zacznę robić "podsumowania tygodnia", coby tak często tu nie przebywać, acz sytuacja wymaga, więc...

 

W dniu dzisiejszym, do Administratorów Wspierających dołącza nie kto inny, jak nasz kochany forumowy Robok (aka Szonszczyk). 

Pokazał on, że zależy mu na forum i chce brać czynny udział w jego rozwoju. Życzmy więc naszemu Tęczlingowi powodzenia na nowej drodze życia!

 

Przy okazji jeszcze drobna informacja dla osób zainteresowanych posadką Opiekuna, ale mających jakieś wątpliwości:

  • nie, nie wymagamy doświadczenia
  • nie, nie musisz mieć długiego stażu na forum ani miliona postów
  • nie, nie musisz być znaną osobą
  • jedynym wymogiem są chęci do pracy i zaangażowanie oraz dobra znajomość postaci, którą chce się wziąć pod opiekę
  • +1 2
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej będzie to będziecie mnie tu widzieć częściej niż kogokolwiek innego (i nie wiem czy to dobrze)...

 

To teraz czas na ogłoszenia parafialne forumowe:

Vezzie rezygnuje z piastowania roli opiekuna Pinkie Pie.

Nowym opiekunem działu Lyry i Bonbon zostaje Triste Cordis (który to już raz? :v ).

Aaale to nie wszystko: PervKapitan zostaje nowym opiekunem Fluttershy. Życzymy sukcesów i aktywności w dziale.

 

Wow... trochę tego było. Do następnego razu!

  • +1 4
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W dniu 8 marca cała administracja MLPPolska składa wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, które miały kaprys zawędrować na forum, najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Życzymy dużo szczęścia, radości i ogólnego spełnienia wszystkich marzeń i oczekiwań. Wszystkiego najlepszego!

  • +1 6
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hellu!

Nasi przyjaciele z radia CloudsdaleFM mają dla Was drobną informację. Oddajmy im więc głos:

 

Cytat

CloudsdaleFM, największe i najbardziej kucykowe radio non-profit w Polsce poszukuje chętnych do prowadzenia własnych audycji.

Wspólnie staramy się przywrócić fandom do jego dawnej świetności i zapobiec jego wymarciu.

Szukamy osób zmotywowanych i osób ambitnych. Wymagamy jedynie skończonego 15 roku życia, dobrej dykcji i skończonej mutacji (lub nie, jeśli jesteś dziewczyną).

Spróbuj swoich umiejętności w roli prezentera radiowego i sprawdź czy się nadajesz.

Możesz zrezygnować w każdej chwili i możesz samodzielnie wybrać dzień tygodnia i godzinę transmisji.

Oferujemy szkolenie w korzystaniu z wymaganych programów.

 

Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy admins (at) cloudsdalefm.net

Jest możliwość zaszyfrowania wiadomości za pomocą klucza PGP dostępnego na naszej stronie.

Odpowiedź otrzymasz do max. 2 dni.

 

Dołącz do nas i uczestnicz w akcji ratowania fandomu.

#SaveTheBronies

www.cloudsdalefm.net

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witajcie kochani.
Jak zapewne wiecie (lub nie), posiadamy forumowy serwer Discord (jeśli jeszcze na nim nie jesteś, to wpadnij śmiało).

Z dniem dzisiejszym, wszystkie informacje z tego tematu będą się automatycznie pojawiać na wspomnianym wyżej serwerze, dzięki czemu otrzymasz natychmiastowe powiadomienie nawet jeśli nie obserwujesz tego tematu - wystarczy tylko być na serwerze Discord naszego forum :)

Wpis ten ma też charakter testowy w celu sprawdzenia wyświetlania się powiadomień.

Życzę Wam udanego dnia i miłego korzystania z forum!

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tego jakże pięknego wieczoru.

Dzisiaj opuściło nas trzech Opiekunów (którym dziękujemy za pracę, jaką do tej pory włożyli w forum), a co z tym idzie, otwieramy rekrutację na stanowisko Opiekuna dla:
1) Luna (Enklawa Pani Nocy)
2) Rarity
3) Trixie
4) Sunset Shimmer
5) Starlight Glimmer
6) Derpy

Zgłoszenia można składać bezpośrednio do mnie, lub któregokolwiek Administratora Wspierającego (fioletowi tacy).

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

W nocy z 31.05 na 1.06 LUB w nocy z 1.06 na 2.06 forum MOŻE (ale nie musi) być czasowo niedostępne.
Przerwa nie powinna potrwać więcej jak kilka(naście) godzin, ale wiadomo jak to z planami bywa...

  • +1 2
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...