Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Poszukiwany, Poszukiwana - Opiekunowie Działów!

Posiadamy wolne pozycje Opiekunów dla:
- Trixie,
- Derpy,
- Discord,
- Starlight Glimmer,
- Fluttershy,
- Rarity,
- Twilight Sparkle
 

Chętnych na dołączenie w szeregi Smerfów (Opiekunów Postaci) zapraszam do składania podań bezpośrednio do mnie, lub któregokolwiek z Administratorów Wspierających (tych fioletowych takich).
Doświadczenie mile widziane, acz nie wymagane - pokażemy jak zajmować się działem, jednak pomysły na treść muszą być Wasze!

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycje rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Bierzcie póki ciepłe!

Opiekunów poszukują jeszcze:
- Trixie,
- Derpy,
- Discord,
- Rarity

Ale to nie wszystko!
Jeżeli posiadasz pomysł na swój własny dział - zapraszamy do odzewu! Jeżeli przedstawisz ciekawy pomysł na prowadzenie własnego działu, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie by go otrzymać!

Chętnych na dołączenie w szeregi Smerfów (Opiekunów Postaci) zapraszam do składania podań bezpośrednio do mnie, lub któregokolwiek z Administratorów Wspierających (tych fioletowych takich).
Doświadczenie mile widziane, acz nie wymagane - pokażemy jak zajmować się działem, jednak pomysły na treść muszą być Wasze!

Edytowano przez Szonszczyk
Update :V
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tłoczno dziś.

Zegarmistrz otrzymał awans na stanowisko Administratora Wspierającego. Od dziś przestał być Papą Inkwizytorem a stał się Papą Adminem. Życzmy mu szczęścia na nowej drodze życia.
Dodatkowo, na okres próbny, moderatorem zostaje PervKapitan. Przez dwa tygodnie będziemy patrzeć na jej poczynania. Jeżeli się sprawdzi, nasza mała gromadka ogóreczków powiększy się o jednego korniszonka. Trzymajmy kciuki!

  • +1 3
  • Mistrzostwo 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Dwa działy straciły ostatnio swoich opiekunów, a tym samym prawdopodobieństwo zaakceptowania waszych podań wzrosła!
Podania na opiekunów działu prosim składać na mojego priva (lub Deca, jeśli się mnie z jakiegoś powodu boicie).
Pełna lista działów bez opiekuna, a także garstka informacji jak takowym zostać, znajduje się w:
Jak to jest być opiekunem?

(z uwagi na ostatnie wydarzenia, punkt 1 FAQ został zaktualizowany)
Życzę wam miłego wieczoru, dobrej nocy lub udanego dnia w zależności kiedy to czytacie.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Co prawda do kalendarzowej wiosny jeszcze trochę nam zostało, ale jak co roku już dziś, 8 marca w dniu Waszego święta, czuć pierwsze jej powiewy. W podzięce za to, za wszystko co robicie i za to, że po prostu jesteście z nami, chcielibyśmy życzyć Wam, drogie pegasis, koleżanki i przyjaciółki, dużo szczęścia, radości, pomyślnych wiatrów oraz wszystkiego, co sobie wymarzycie.





Ps:
Jeśli komuś z Was zwraca błąd przy próbie wgrania avatara, należy zmienić jego rozszerzenie z "jpg" na "png" lub "gif". Jest to tymczasowe obejście problemu.

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

*Zdmuchuje kurz*

Ekhem... Tak... Dawno mnie tu nie było.
Chciałbym nawiązać do ostatnich problemów, które gnębiły nasze kochane forum, a mianowicie:
Problemy z wgraniem avatara - ROZWIĄZANE
Problemy z wgraniem tła profilu - ROZWIĄZANE
Problemy z pisaniem bardzo długich postów - ROZWIĄZANE

Okazuje się, że jestem całkiem dobry w naprawianiu rzeczy. Szkoda tylko, że muszę mieć przy tym ponad 40 stopni gorączki...
Jeżeli coś pominąłem, zapraszam do założenia odpowiedniego tematu w dziale Feedback


Dziękuję za wysłuchanie, wracam pod kamień.

  • +1 5
  • Mistrzostwo 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Poszukiwani opiekunowie działu!

Witam Was w ten piękny dzień.
Jak już zdążyliście zauważyć, szeregi naszych opiekunów się kurczą, więc podjęliśmy decyzję, by otworzyć specjalną rekrutację na opiekuna działu.
Od dzisiaj przyjmujemy WSZYSTKIE zgłoszenia / podania / chęci na zostanie opiekunem działu postaci istniejącej w uniwersum MLP (czyli bez OC), aczkolwiek utworzenie nowego działu będzie możliwe tylko i wyłącznie na podstawie dobrego podania.
Pewnie chcecie wiedzieć gdzie jest haczyk, otóż... po otrzymaniu od Was podania, nadamy Wam specjalną rangę na 30 dni, w trakcie których będziemy sprawdzać Waszą aktywność i zaangażowanie w dziale.
Na zachętę wtrącę jeszcze, że każda osoba która będzie chciała zostać opiekunem działu może liczyć na wsparcie od mentorów w postaci naszych obecnych opiekunów działu!
W przygotowaniu są również materiały jak dobrze zacząć i prowadzić swój dział, którymi zamierzamy się podzielić z Wami w najbliższych dniach.
Złóż podanie na moim PW już dziś!
(albo u Deca)

Dziękuję za uwagę,
Szonszczyk

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 2 months later...

Z okazji Dnia Kobiet, administracja życzy wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, którym zdarza się trafić na forum, wszystkie co najlepsze, dużo zdrowia (bo to teraz modne) i spełnienia wszystkich możliwych marzeń! Aha - i posłusznych pantofli płci dowolnej (stanowczo odżegnujemy się od nietolerancji w tej kwestii) kiedy już wybierzecie odpowiednie dla siebie okazy tych stworzeń.

 

Raz jeszcze - wszystkiego najlepszego!

  • +1 2
  • Lubię to! 1
  • Fow de Swowm 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Błędy, z którymi borykało się forum ostatnimi czasy, zostały naprawione.

Jeżeli coś zostało pominięte, lub natkniecie się na coś nowego, co według Was nie działa jak powinno, albo macie propozycje zmian lub usprawnień, zapraszamy do napisania posta w dziale Feedback.

  • +1 3
  • Lubię to! 2
  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...