Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Cała Ekipa z dumą prezentuje nowy regulamin forum!

 

 

Na zapoznanie się z nim mamy tydzień. Przez ten czas moderacja nie będzie dawać ostrzeżenia za nieprzestrzeganie nowej wersji, a kierowanie się starą.

Poza tym przez najbliższy dzień-dwa mogą nastąpić drobne poprawki w nowszej wersji. Wiadomo, ewentualna zmiana w czasie zostanie uwzględniona w akcjach moderacyjnych.

 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy brali udział przy jego tworzeniu (głównie Dec) i dalszych poprawkach.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dzisiaj krótka informacja.

 

Jak wiecie ostatnio wprowadzaliśmy nowy regulamin, było to dokładnie 26 lutego. Na skutek niedopatrzenia nie przekazałem wam jasno, że nowy regulamin będzie obowiązywał po tygodniu od ogłoszenia go. Poskutkowało to sytuacją, w której nie wszyscy wiedzieli który regulamin obowiązuje aktualnie. Tak więc:

 

obowiązuje od dnia 2 marca 2015 roku.

obowiązuje do dnia 1 marca 2015 roku, godziny 23:59:59.

 

Za powstałą sytuację przepraszam, Arjen.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzisiaj w nocy doszło do małego incydentu związanego z aktualizacją regulaminu, chciałbym ustalić jasno:

 

Jak Arjen napisał w nowy regulamin wchodzi dopiero za tydzień, a nie od razu. Ponieważ już pojawił się sprzeciw takiemu działaniu jestem zmuszony napisać wyjaśnienie. Przyczyna jest prosta - gdybyśmy uznali, że regulamin ma wejść w życie od razu po jego ogłoszeniu, doszłoby do rozpowiadania, że administracja po raz kolejny wykorzystuje regulamin do własnych celów. Może nowi użytkownicy tego nie pamiętają, ale jeszcze z rok czy dwa lata temu mieliśmy opinię tych potwornie złych, którzy modyfikowali regulamin po to by usunąć niewygodne osoby z forum (co nigdy nie było prawdą, a była to jedynie próba zepsucia nam reputacji przez osoby, które słusznie zostały zbanowane i najwyraźniej nie mogły wytrzymać takiego ucisku emocjonalnie). Ten podpunkt zabezpiecza nas od tego typu "argumentów".

 

Poza tym pojawił się dodatkowy argument za takim działaniem, a mianowicie ktoś widocznie nie zdążył przeczytać nowego regulaminu, a już wziął się za wrzucanie NSFW w godzinach nocnych. Bardzo fajnie jednak skąd wiem, że go nie przeczytano? A to dlatego, że link nie został otagowany. Nawet przy nowym regulaminie taka osoba dostałaby ostrzeżenie, co najpewniej teraz również się stanie. Mam szczerą nadzieję, że tym razem ta osoba dokładnie zapozna się z treścią zamiast opierać się jedynie na losowych wiadomościach "Ej można wrzucać clopy w nocy!". Powiedzcie mi teraz, co mamy zrobić z użytkownikami, którzy wrzucali otagowane wpisy? Karać ich za wrzucanie NSFW czy zostawić w spokoju, bo zapoznali się z nowym regulaminem? No właśnie...

 

Na koniec chciałbym przedstawić taki prosty komiks opisujący aktualizowanie czegokolwiek:

 

workflow.png

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy! Dzisiaj dwie ważne sprawy.

 

Po pierwsze, Avatarem Twilight nie jest już Tric. Powodem jest totalny brak aktywności w dziale. Ten stan trwał o wiele za długo. Tak więc czas na nowe rozdanie - dotychczasowy regent Hoffman staje się avatarem, a my szukamy regenta. Jeśli więc masz ochotę być opiekunem Twilight, wiesz jak zadbać o to by jej dział wyglądał o niebo lepiej a do tego ogarniasz szeroko rozumiane "forumowanie" - napisz podanie do mnie lub kogoś innego z administracji (Dolar84, Myhell, Tarreth), ewentualnie jest jeszcze administracja techniczna ale jak sama nazwa mówi, im co innego leży na wątrobie. Można też samego Hoffmana zapytać, czego oczekuje po regencie. No, a teraz równie ważna informacja!

Nadszedł w końcu ten dzień, a raczej... TA NOC!

Pomarańczowa wstęga już niecierpliwie łopocze na wietrze, jakby nie mogła już się doczekać momentu w którym przyozdobi postać zwyciężcy. Władczyni Nocy uniosła spojrzenie, a gwiazdy rozpoczęły swój magiczny taniec na nocnym nieboskłonie. Parę liter oznajmiło wszystkim, że zwycięzcą jest Ares!

 

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Królestwie Nocy!

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni temu zakończył się konkurs na naszą forumową maskotkę. Za wszystkie pracę naprawdę bardzo dziękujemy i cieszymy się z dużego zainteresowania! :giggle:

 

Uwierzcie mi, że było naprawdę trudno wybrać zwycięzców, jednak ostatecznie udało się, tak więc - Oto wyniki konkursu:

 

3 miejsce, autorstwa Clicker:

taboret_dla_sipera_dolara_innego_admina_

 

2 miejsce, autorstwa Szeregowa WWhite Fox:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

2.jpg

4.jpg

1.jpg

1 miejsce i zarazem nowa forumowa maskotka, autorstwa Spring Apricot:

oc___mlppolska_forum_by_esc54-d7pm68j.pn

Zgodnie z zasadami konkursu, prosiłbym teraz zwycięzców o podesłanie mi na PW/Email ( [email protected] ) jaką nagrodę rzeczową wybieracie w sklepie Maginarium.pl, oraz adres na który mają zostać wysłane. Przypominam:

I miejsce - koszulka

II miejsce - kubek + przypinka

III miejsce - podkładka pod mysz

Dla każdego uczestnika zostaną przekazane też nasze forumowe nagrody.

  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie fanatycy pastelowych kucy!

 

Spring Apricot nie jest już opiekunem działu z artami ze względu na brak motywacji i czasu potrzebnego by porządkować dział. Dziękujemy za pomoc w dziale z artami i wszędzie gdzie tylko wspomagałaś forum. Standardowa procedura w takim przypadku, administracja zbada czy ten dział potrzebuje osobnego opiekuna czy też nie. Wkrótce poinformujemy was o ewentualnej rekrutacji lub rezygnacji z tego pomysłu.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Goood mooorning Vieeetnaaam!

 

A nie, zły film...

 

W każdym razie pojawiam się by donieść, iż stanowisko regenta w dziale Krystallina Autokratorias obejmuje Oksymoron. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pełnieniu nowego zestawu obowiązków!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witajcie.

 

Dawno tu nie zawitałem. I patrząc na powód byłbym zadowolony gdybym jeszcze jakiś czas się tu nie udzielał, ale to chyba najlepsze miejsce na tego typu ogłoszenie.

Moderator Decaded zrezygnował z pełnienia funkcji forumowych. Należą mu się podziękowania za cały czas poświęcony dla dobra forum. Nieraz służył pomocną radą jak i srogo karał tych, którzy na to zasłużyli. Bon Voyage!

Razem z moderacją podejmiemy decyzję czy szukać kogoś na to miejsce, ale jeśli miałbym obstawiać to wybrałbym - Tak.

 

Pozdrawiam.

PS. Jak jest lepsze miejsce na takie ogłoszenia obecnie, to przeklejcie je tam proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Informacja czysto formalnościowa. Nowym właścicielem forum jest firma Taranis Paweł Klebba...

 

Tak, to moja firma. Dlatego jak napisałem, informacja jest czysto formalnościowa. W praktyce nic się nie zmienia, nadal ja opiekuję się forum i całą resztą, wszystko pozostaje tak jak było itp.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pamiętacie jeszcze projekt MLPFiction, czyli polską bazę fanfików MLP:FiM?

Projekt powraca i to z wielkimi zmianami! Chcemy jednocześnie rozwiązać wiele problemów bazując na doświadczeniu z forum i samego mlpfiction. Cóż, nie chcę zdradzać szczegółów więcej dowiedzie się na Middle Equestrian Convention, gdzie będę prowadzić prelekcję. Przedstawię tam nową wersję, co chcemy wprowadzić i jak chcemy zachęcić twórców i czytelników do korzystania ze strony.

A tymczasem, poniżej przedstawiam Wam projekt graficzny strony, podoba się? :) 

 

http://imgur.com/a/UJ7ku

 

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Maszyna na której znajduje się forum uległa awarii i tym samym niektóre dane zostały uszkodzone. Znikły konta niektórych użytkowników. Osoby chcące odzyskać dostęp proszę o założenie nowego i wysłanie na prywatną wiadomość linku do przykładowego posta. Przywrócę tym samym autorstwo do nich

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...